-
Rudolf Václavík
(1898-?)
Zimní krajina
Položka č.: 281260Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na akademii ve Vídni
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Novopacký
(1821-1908)
Krajina
Položka č.: 281355Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:20
tuš, akvarel, běloba, papír, 24 x 45 cm, sign. PD Nowopacký, rám, PD posáno (špatně čitelné), na zadní stramě štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Vlčí máky
Položka č.: 281351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16
olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Jindřich Novák
(1923-2011)
Hudební klaun
Položka č.: 281407Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:12
litografie, 1967, 53 x 49 cm, sign. PD J. Novák 1967, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. V. Poláška a v letech 1941-1942 navštěvoval soukromou Rotterovu Školu propagační grafiky
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein
(1917-1944)
Večerní krajina
Položka č.: 277433Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:36
olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Smutný
(1964)
V krajině V
Položka č.: 281568Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:11
litografie, 1994, 43 x 53,5 cm, sign. PD D. Smutný 1994, č. 1/5, mírně ohmataný papír, rohy nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kaplička
Položka č.: 279190Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 1906, 16 x 10,5 cm, monogr. LU J.B. 10. IX. 06, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Vesnice u rybníka
Položka č.: 279189Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:34
akvarel, papír, 1952, 12 x 16 cm, monogr. PD JTB 1952, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie
Položka č.: 279185Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:26
tužka, papír, 22 x 29 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie postav
Položka č.: 279184Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:24
tužka, papír, 20 x 24 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radomír Kolář
(1924-1993)
Quijotovské téma
Položka č.: 254747Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:30
litografie, 1983, 54,2 x 43,5 cm, sign. PD Matesům 24. XII 83 Radek, autorský tisk, PD věnování, přátelům se autor podepisoval pouze Radek. Radek Pilař, čestný občan města Jičín, vystudoval Akademii výtvarných umění pod vedením Vlastimila Rady. Věnoval se grafice, malbě, filmové tvorbě a režii. Okra…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kubíček
(1927-2013)
Domy
Položka č.: 281414Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:19
dřevoryt na ručním papíru, 1956, 14,5 x 8 cm, sign. PD Jan Kubíček 56, při horním okraji mímo tisk odřený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Pýcha
(1914-1988)
Vesnice
Položka č.: 281273Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Ženatá
(1953)
Tao
Položka č.: 281328Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:53
lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní části ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Utagawa Kunisada
(1786-1865)
Lazebník
Položka č.: 281460Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:05
dřevoryt, 35,5 x 23,8 cm, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Tři oblouky
Položka č.: 281501Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:04
akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
Položka č.: 280100Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:08
litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké pece
Položka č.: 280097Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:06
lept, 39,6 x 51,6 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší
Položka č.: 280172Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:40
suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 89/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karmazín
Kompozice
Položka č.: 280165Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:10
monotyp, 1957, 58 x 41 cm, sign. PD Karmazín 57, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Havlín
(1976)
Nádoba
Položka č.: 281728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:51
suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavla Brůžová
Eiffelova konstrukce
Položka č.: 281724Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:47
serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Markéta Králová
(1952)
J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce
Položka č.: 281713Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:36
lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Had
Položka č.: 281711Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:34
lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,7 cm, sign. PD Karol Felix 93, č. 31/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Čas her
Položka č.: 281710Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:33
lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karol Felix
(1961)
Sen lovce
Položka č.: 281709Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:32
lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Zajícova konvička
Položka č.: 281706Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:29
lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 281665Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Cvengrošová
(1937)
Sedící dívka
Položka č.: 277496Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:50
uhel, papír, 1980, 27 x 19,5 cm, monogr. LD Cv. 80, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přadlena
Položka č.: 277492Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:42
tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO