• Eva Spěváčková

    (1980)

    Dolce Vita

    Položka č.: 196306

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:10

    akryl, olej, plátno, 2009, 60 x 95 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka III.

    Položka č.: 196401

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:11

    akryl, plátno, 2014, 20 x 16 cm, sign, vzadu M. Salajka 2014, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Armani - bílá

    Položka č.: 196969

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:12

    kolorovaný linoryt, 2015, 25,5 x 21 cm, PD monogr. KK, č. 16/30, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší s karafou

    Položka č.: 196985

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:13

    olej, plátno, 2016, 20 x 25 cm, sign. LD H. Vanišován 16, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Pražský hrad

    Položka č.: 197893

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:14

    fotografie, 14,8 x 20,5 cm, vzadu razítko Přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarného umění 24. 9. 1984

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Skupina hudebníků

    Položka č.: 199369

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:15

    suchá jehla, 2007, 39 x 19 cm, sign. PD Jiří Kasal 07, č. 2/2

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Havran

    Položka č.: 199381

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:16

    suchá jehla, papír, 14,5 x 12 cm, sign. PD Klápště 94, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Andrea Forsterová

    Anděl

    Položka č.: 199609

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:17

    litografie, 2005, 12,5 x 15 cm, sign. PD Forsterová 2005, rám, č.11/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eva Sendlerová

    (1939-1939)

    U vody ll.

    Položka č.: 199632

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:18

    suchá jehla, 1989, 29,5 x 58,5 cm, sign. PD Sendlerová 1989, č. 3/50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Radusa

    (1968)

    Rychnov u Jablonce

    Položka č.: 201634

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:19

    olej, sololit, 2014, 60 x 75 cm, LD monogr. R. K. 14, rám

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Práce a odpočinek

    Položka č.: 202615

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:20

    lept, 34,2 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 42/80, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Andrea Forsterová

    Nadvláda dikobraza

    Položka č.: 202625

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:21

    litografie, 2004, 45 x 59,5 cm, sign.PD Andrea Forsterová 2004, č. 17/100, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Dan Trantina

    Černí Hatcinové

    Položka č.: 204183

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ewa Nemoudry

    Lulu

    Položka č.: 204593

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:23

    litografie , 21 x 27 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 73/100, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    Položka č.: 206465

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:24

    olej, sololit, 1992, 33 x 25,5 cm, sign. PD Jana Krotká 92, rám, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • František Hodonský

    Z vodních záznamů

    Položka č.: 207035

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:25

    dřevořez, 1998, 60 x 30 cm, sign. PD Hodonský 1998, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Dan Trantina

    Obdivovatel

    Položka č.: 207123

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:26

    olej, papír, 2006, 50 x 34 cm, monogr. PD DT 06, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

  • František Trávníček

    (1256)

    Něha

    Položka č.: 207833

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:27

    kombinovaná technika, papír, 35,5 x 47,5 cm, monogr. PD FT, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • František Trávníček

    (6756)

    Variace v zelené

    Položka č.: 207848

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:28

    kombinovaná technika, papír, 29,5 x42 cm, monogr. PD FT, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ivan Kováčik

    Adam a Eva

    Položka č.: 208131

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:32

    lept, 2012, 20 x 13 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 31/59

  • Ivan Kováčik

    Vodnár

    Položka č.: 208133

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:33

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 46/59

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Miroslav Mužík

    Růžové stromy

    Položka č.: 211347

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:35

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 211808

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:36

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 116/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 211819

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:37

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, žák prof. M. Rittsteina

  • Jiří Hauschka

    Červánky

    Položka č.: 213161

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:39

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 213163

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:40

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 148/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 213686

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:41

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 213687

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:42

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 7/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 214129

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:43

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 23/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    V keři

    Položka č.: 214137

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 20:44

    litografie, 20 x 29 cm, sign. PD Fiala, č. 46/57, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)