• Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kovárna

    Položka č.: 241249

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:20

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Vlastimil Rada, č. 6, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Anderle

    Pamětní list k 80. narozeninám Bohumila Hrabala

    Položka č.: 241250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:21

    lept, 1994, 16,2 x 7 cm, sign. DU Anderle, pod grafikou vytištěno: Pamětní list k poctě Dr Bohumila Hrabala u příležitosti jeho 80. narozenin dne 28. března 1994, Spolek českých bibliofilů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 241251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:22

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Erika Bornová

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 241252

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:23

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně R. Koláře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Nemocná zem II.

    Položka č.: 241253

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:24

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Pierot a dívka s růží

    Položka č.: 241254

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:25

    suchá jehla, 1980, 34,3 x 30,8 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 42/120, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v krajině

    Položka č.: 241255

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:26

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Město

    Položka č.: 241256

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:27

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Eva Hašková

    Chlapec a lev

    Položka č.: 241257

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:28

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 241258

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:29

    monotyp, 56 x 37 cm, sign. PD Hejna, rám, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Ota Janeček

    Hlava dívky

    Položka č.: 241259

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:30

    grafický list, 1986, 7 x 10 cm, sign. PD Ota Janeček 86, rám, č. 80/100, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ota Janeček

    Maškarní kůň

    Položka č.: 241260

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:31

    linoryt, 11,7 x 17,9 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 241261

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:32

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 241262

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:33

    litografie, 31 x 20 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 9/30, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 241263

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:34

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    (1919-1994)

    Vesnička mezi kopci

    Položka č.: 241264

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:35

    lept, 12,5 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Kuklík

    Hruška

    Položka č.: 241265

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:36

    kombinovaný lept, 1978, 31,7 x 29,5 cm, sign. PD L. Kuklík 78, č. 12/80, Kuklík studoval v letech 1968 - 1974 VŠU v Praze, obor volná grafika a ilustrace u profesorů Jiřího Trnky a Zdeňka Sklenáře. Jeho hlavním tématem byla vždy žena, poslední dobou se ovšem zaměřuje také na velkoformátové kresby zv…

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Ivana Lomová

    Básnířka II

    Položka č.: 241266

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:37

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 63/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivana Lomová

    Básnířka III

    Položka č.: 241267

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:38

    originální litografie, 2016, 28 x 19,5 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 48/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Ivana Lomová

    Básnířka IV

    Položka č.: 241268

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:39

    originální litografie, 2016, 28 x 19,7 cm, sign. PD IvanaLomová 2016, č. 55/79, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

  • Zdeněk Mézl

    Řecký motiv (figurální kompozice)

    Položka č.: 241269

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:40

    litografie, 26,5 x 20 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Karel Oberthor

    Závod

    Položka č.: 241270

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:41

    litografie, 1978, 21 x 42 cm, sign. DU Oberthor 78, rám, č. 16/100, papír mírně zažloutlý, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Co všechno dělá barevný panáček

    Položka č.: 241271

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:42

    litografie, 1983, 23 x 17 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Budík

    Položka č.: 241272

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:43

    litografie, 40 x 25 cm, sign. PD Pacovská, rám, č. 14/27, dílo není pevně uchyceno v rámu, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Položka č.: 241273

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:44

    litografie, 1991, 31 x 24 cm, sign. PD Radek Pilař 91, rám, č. 72/100, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Pohádkový dědeček

    Položka č.: 241274

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:45

    litografie, 1979, 29,6 x 23,5 cm, sign. Radek Pilař 79, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Panáček

    Položka č.: 241275

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:46

    litografie, 1980, 39,8 x 29,8 cm, sign. PD Radek Pileček 80, č. 31/80, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Dívka s krávou

    Položka č.: 241276

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:47

    litografie, 1987, 38,2 x 27 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Divoženky

    Položka č.: 241277

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:48

    litografie, 1987, 48,8 x 38 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Šašek za zdí

    Položka č.: 241278

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 17:49

    litografie, 1986, 43,5 x 32 cm, sign. PD Radek Pilař 86, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU