• Zdena Marie Nováková

    (1939)

    Černá labuť

    Položka č.: 238578

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:57

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD Z. M. Nováková

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Kopecký

    Jaro

    Položka č.: 238579

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:58

    serigrafie, 2010, 30 x 30 cm, sign. PD Ivo Kopecký 2010, č. 22/30, žák prof. J. Kaplického

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Vladimír Kopecký

    Zima

    Položka č.: 238580

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 18:59

    serigrafie, 2010, 30 x 30 cm, sign, PD Ivo Kopecký 2010, č. 27/30, žák prof. J. Kaplického

  • Jan Otava

    (1950)

    Tři listy

    Položka č.: 238581

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:00

    kombinovaná technika, 2003, 19 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2003, č. 7/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Mazurka

    Položka č.: 238582

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:01

    pastel, karton, 2003, 30 x 21 cm, sign. PD Jaro. 03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Procházková

    (1975)

    Modře

    Položka č.: 238583

    Vyvolávací cena: 6.200 CZK (248 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:02

    akryl, plátno, 2018, 80,2 x 90,5 cm, sign. DU Jana Pro 2018, studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

    Aktuální cena: 6.200 CZK (248 €)

  • Jan Paul

    Bez názvu, Obraz č.5 / 2015

    Položka č.: 238584

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:03

    malba prsty, sololit, 2015, 32 x 48 cm, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, instalace s použitím textu ve …

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Kosatec

    Položka č.: 238585

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:04

    akryl, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. PD Fiala

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Podzimní bříza

    Položka č.: 238586

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:05

    akryl, sololit, 2014, 43 x 31 cm, sign. LD Fiala

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Sestry

    Položka č.: 238587

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:06

    akryl, plátno, 24 x 30 cm, sign. PD Fiala

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Blanka Jakubíčková

    (1971)

    bez názvu VI

    Položka č.: 238589

    Vyvolávací cena: 6.350 CZK (254 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:08

    kombinovaná technika, papír, 2008, 99,5 x 70 cm, monogr. vzadu JB 08

    Aktuální cena: 6.350 CZK (254 €)

  • Blanka Jakubíčková

    (1971)

    bez názvu X

    Položka č.: 238590

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:09

  • Petr Ptáček

    Natírání

    Položka č.: 238591

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:10

    litografie, 2005, 11,5 x 7 cm, sign. DU Petr Ptáček 2005

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Miloslav Chlupáč - Plastiky v exteriérech

    Položka č.: 238592

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:11

    katalog + litografie, 2006, 29,5 x 21 cm, sign. PD Chlupáč M., č. 23/100, Katalog vydán u příležitosti výstavy Miloslav Chlupáč - Plastiky, obrazy, kresby , Galerie Vltavin, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Rittstein

    Štěkači

    Položka č.: 238593

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:12

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michael Rittstein

    Modré sukýnky

    Položka č.: 238594

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:13

  • Michael Rittstein

    Na balkoně

    Položka č.: 238595

    Vyvolávací cena: 1.950 CZK (78 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:14

    Aktuální cena: 1.950 CZK (78 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Rozhovor

    Položka č.: 238596

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:15

    pastel, karton, 2003, 21 x 15 cm, sign. PD Jaro. 03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Žabokvák

    Položka č.: 238597

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:16

    pastel, karton, 2003, 21 x 15,2 cm, sign. PD Jaro 03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Mňaugliš

    Položka č.: 238598

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Šnekus

    Položka č.: 238599

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivana Lomová

    Gomera

    Položka č.: 238601

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:20

    originální litografie, 2018, 32,2 x 46,9 cm, sign. PD Ivana Lomová 2018, č. 9/100, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ryby

    Položka č.: 238602

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:21

    litografie, 2018, 47,3 x 61,7 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 9/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Pavel Besta

    Anděl

    Položka č.: 238603

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:22

    olej, dřevo, 2013, 18,7 x 13,2 cm, sign. PD PB, žák prof. J. Smetany a V. Pospíšila na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    Položka č.: 238604

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:23

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu Lucie Svobodová 2016

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Jan Paul

    Bez názvu, Obraz č.6/2018

    Položka č.: 238605

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:24

    malba prsty, akryl, sololit, 2018, 50 x 70 cm, sign. vzadu J. Paul, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, in…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Dino

    Položka č.: 238606

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:25

    pastel, karton, 2003, 30 x 21 cm, sign. PD Jaro 03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Pohled netvora

    Položka č.: 238607

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:26

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Grepl

    (1965-2005)

    Udivení

    Položka č.: 238608

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Malá tancovačka

    Položka č.: 238609

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 10. 2019 19:28

    lept, 3,8 x 5,1 cm, sign. PD J. Otava, č. 41/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)