• Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Prašná brána

    Položka č.: 240115

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:48

    litografie, 27,7 x 15,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pražské střechy

    Položka č.: 240117

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:49

    litografie, 17,6 x 23,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nový svět

    Položka č.: 240118

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:50

    litografie, 17,8 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 240119

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:51

    litografie, 27,4 x 37,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lom

    Položka č.: 240120

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:52

    litografie, 25,7 x 40,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Památný strom

    Položka č.: 240121

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:53

    litografie, 30,5 x 41,5 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lukavice u Stránčic

    Položka č.: 240122

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:54

    litografie, 21,4 x 17 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Lesní palouk

    Položka č.: 240123

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:55

    litografie, 15 x 12,6 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240124

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:56

    litografie, 17,5 x 16,5 cm, sign. LD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Horská krajina

    Položka č.: 240125

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:57

    litografie, 17,1 x 19,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Milenci při měsíčku

    Položka č.: 240127

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:58

    litografie, 16,3 x 2,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 240129

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 12:59

    litografie, 8,5 x 8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Radnice

    Položka č.: 240130

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:00

    litografie, 23,2 x 17,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek pod Petrošem

    Položka č.: 240132

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:01

    litografie, 14,2 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    V zimě

    Položka č.: 240133

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:02

    litografie, 17,5 x 24 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dřevěný kostelík

    Položka č.: 240134

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:03

    litografie, 19 x 18,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nízké Karpaty

    Položka č.: 240135

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:04

    litografie, 17,7 x 25,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Hoverla od hranic

    Položka č.: 240136

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:05

    litografie, 15 x 18,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnice pod horami

    Položka č.: 240137

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:06

    litografie, 16,4 x 23 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Salaš

    Položka č.: 240138

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:07

    litografie, 14,8 x 22,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Portrét děvčátka

    Položka č.: 240139

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:08

    litografie, 1912, 24,5 x 20 cm, sign. PD Otakar Vaňáč 1912, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek

    Položka č.: 240140

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:09

    litografie, 17,7 x 23,2 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pod Bukovinkou

    Položka č.: 240141

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:10

    litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 240142

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:11

    litografie, 33 x 21 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, při okrajích zašpiněný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 240143

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:12

    litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Strom u statku

    Položka č.: 240144

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:13

    litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dům

    Položka č.: 240145

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:14

    litografie, 17,4 x 22,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karin Božková

    Položka č.: 240933

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:15

    linoryt, 56 x 42,3 cm, sign. PD Karin Božková, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 240934

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:16

    linoryt, 53,5 x 44,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Šašek

    Položka č.: 240935

    Plánované ukončení: 19. 12. 2019 13:17

    linoryt, 61,3 x 30,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)