Apoštolové

    Položka č.: 244075

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:51

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Hübsch

    (1862-1933)

    Váza s růžemi

    Položka č.: 244076

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:52

    olej, dřevotříska, 56 x 42 cm, sign. LD Hubsch 1928, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 244077

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:53

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Položka č.: 244078

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:54

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 244079

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:55

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Podkrkonoší

    Položka č.: 244080

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:56

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    Položka č.: 244081

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:57

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Položka č.: 244082

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:58

    tempera, běloba, papír, 29 x 38,5 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze

  • Jiří Kosina

    (1891)

    Ze Seminárské

    Položka č.: 244083

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:59

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Roubená stavení

    Položka č.: 244084

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:00

  • Josef Mareš

    (1888-1938)

    Lesík

    Položka č.: 244085

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:01

    olej, karton, 32 x 39 cm, sign. PD Josef Mareš 1927, rám, Antikvariát Dlážděná

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 244086

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:02

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži

    Položka č.: 244087

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:03

    kombinovaná technika, papír, 1948, 21 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 48, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 244088

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:04

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v tyrkysových šatech

    Položka č.: 244089

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:05

    olej, plátno, 35,2 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych, lehce odřená malba u levého okraje plátna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 244090

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:06

    kombinovaná technika, papír, 1947, 42,5 x 33,5 cm, sign. LD B. Ullrych 47, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    Položka č.: 244091

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:07

    kombinovaná technika, papír, 1945, 40,5 x 29 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 244092

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:08

    olej, plátno, 1939, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD B. Ullrych 39, okraje plátna otřepené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící akt

    Položka č.: 244093

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:09

    olej, karton, 1934, 25 x 31,2 cm, sign. LD B. Ullrych 34, na malbě místy drobné oděrky, nalomený pravý horní roh kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s bílým šátkem

    Položka č.: 244094

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:10

    olej, karton, 1935, 27 x 22 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při pravém okraji malba mírně odřena, antiqari.at Radhošťská

  • Weigelt

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 244095

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:11

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. LD Weigelt, rám , neodborně restaurovaná signatura, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Akt ženy

    Položka č.: 244096

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:12

    tužka, papír, 33 x 23 cm, sign. PD JTB, věnování 1952, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Thomas Hrnčíř

    (1855-1917)

    Ženský akt

    Položka č.: 244097

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:13

    uhel, papír, 46,5 x 30,5 cm, sign. PD Hrnčíř, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    Položka č.: 244098

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:14

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Matka

    Položka č.: 244099

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící dívka

    Položka č.: 244100

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:16

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 244101

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:17

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét ženy

    Položka č.: 244102

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:18

    pastel, papír, 46 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, na zadní straně razítko: Hugo Tredor-Rašín akad. Malíř P II Trojická 12, mírně pokrčený a polámaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Ženíšek

    (1877-1935)

    Záchrana cti

    Položka č.: 244103

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:19

    tuš, papír, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD F. Ž. J. 13, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Horbat

    Secesní dekorativní návrhy

    Položka č.: 244104

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:20