Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:31

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:32

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:33

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:34

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,5 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 239409

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:35

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    Letní krajina

    Položka č.: 239413

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:36

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vincenc Vingler

    (1911-1981)

    Páv

    Položka č.: 239585

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:37

    pastel, papír, 1953, 18 x 25,5 cm, sign. LD Vingler 53, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Charlotte Weyrother - Mohr Piepenhagenová

    (1821-1902)

    Krajina

    Položka č.: 239586

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:38

    tužka, papír, 21,7 x 29,7 cm, sign. PD Lotti Weyrother, při okrajích lehce pokrčený papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zachariáš Quast

    (1814-1891)

    Pták na květech

    Položka č.: 239587

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:39

    kombinovaná technika, akvarel, tuš, papír, 1868, 20,5 x 15,4 cm, monogr. PD Z.Q. 1868, návrh na karlovarský porcelán, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 239624

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:40

    lept, 27 x 37 cm, sign. PD Luigi Kasimir, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 239628

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:41

    akvatinta, 37,4 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 239629

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:42

    akvatinta, 45 x 39,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:43

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 239631

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:44

    akvatinta, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:45

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 239756

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:46

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Klaun Slepice se dívá z okna jako a

    Položka č.: 239788

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:47

    serigrafie, 23 x 32,5 cm, sign. LN seydl, č. 158/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Walterová

    (1947)

    Šťasný princ

    Položka č.: 239802

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:48

    lept, 1974, 20,6 x 14,4 cm, sign. DU Jitka Waltrová, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Trnky, A. Strnadela a Z. Sklepka na VŠUP v Praze, členka Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 240945

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:49

    suchá jehla, lept, 42,2 x 55,2 cm, sign. PD J.A. Alex, zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:50

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybík

    Položka č.: 240952

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:51

    litografie, 1943, 31,5 x 30,5 cm, sign. PD MHolý 43, č. 164/300, LD slepotiskové razítko ELK, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 241410

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:52

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 241411

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:53

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 241412

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:54

    akvarel, tuš, papír, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdirad J.K. Čech

    (1949)

    Erb

    Položka č.: 241413

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:55

    akvarel, tuš, papír, 1991, 26 x 19 cm, sign. PD Zdirad J.K. Čech MXMI, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    Mušketýři bandité - plakát

    Položka č.: 241419

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:56

    litografie, 1983, 73 x 57 cm, sign. PD Spytimír Bursík 83, č. 55/200, Antikvariát Ostrovní, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Lhota

    (1895-1982)

    Myslivec

    Položka č.: 242086

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:57

    olej, překližka, 41 x 30 cm, sign. LD Jos. Lhota, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

Facebook