• Ota Janeček

    Dívka s ptáčkem

    Položka č.: 243922

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:38

    litografie, 13,5 x 11 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ryba

    Položka č.: 243923

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:39

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Sedící postava II.

    Položka č.: 243924

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:40

    litografie, 1963, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Fibichová 63, na zadní straně razítko Národní galerie v Praze, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postava

    Položka č.: 243925

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:41

    litografie, 1963, 12 x 7 cm, sign. PD Fibichová 63, na zadní straně razítko Národní galerie v Praze, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postava II.

    Položka č.: 243926

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:42

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Postavy

    Položka č.: 243927

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:43

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Sedící postava

    Položka č.: 243928

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:44

  • Tomáš Bím

    Na kurtu

    Položka č.: 243929

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:45

    litografie, 21,3 x 15,6 cm, sign. DU Tomáš Bím, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Slíva

    Café Litteraire

    Položka č.: 243930

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:46

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Slíva

    Koňská hlava

    Položka č.: 243931

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:47

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    Květina (Ex libris Hrachovec)

    Položka č.: 243932

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:48

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Kuklík

    V zrcadle

    Položka č.: 243933

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:49

    lept, akvatinta, 1981, 37,6 x 55 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, 10/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Kuklík

    Ke slunci

    Položka č.: 243934

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:50

    lept, akvatinta, 31,5 x 24,5 cm, sign. DU L. Kuklík, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Ladislav Kuklík

    František Tichý

    Položka č.: 243935

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:51

  • Ladislav Kuklík

    Ležící

    Položka č.: 243936

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:52

    akvatinta, 1990, 58,5 x 38,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1990, 13/120, poškozeno, restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 243937

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:53

    akvatinta, 1989, 59,5 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1989, 16/120, v levé dolní části zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Ladislav Kuklík

    Vstávání

    Položka č.: 243938

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:54

  • Oldřich Kulhánek

    Záda

    Položka č.: 243939

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:55

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Karel Žižkovský 50

    Položka č.: 243940

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:56

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 243941

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:57

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu Animace krutosti

    Položka č.: 243942

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:58

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá planeta

    Položka č.: 243943

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:59

  • Kamil Lhoták

    Na výletě

    Položka č.: 243944

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Americký automobil

    Položka č.: 243945

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:01

  • Kamil Lhoták

    Královna květin/Auto a jeho podobenství

    Položka č.: 243946

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:02

  • Kamil Lhoták

    Zelené auto

    Položka č.: 243947

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:03

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Vpád nepřátel do hradu

    Položka č.: 243948

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:04

  • Kamil Lhoták

    Slon a velbloud

    Položka č.: 243949

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:05

    pastelky, papír, 1919, 9 x 13,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Divadlo

    Položka č.: 243950

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:06

    pastelky, papír, 1919, 9 x 13,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Kamil Lhoták

    Červené auto

    Položka č.: 243951

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 18:07

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)