Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Ostrovní. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 605 285 471 nebo e-mailem: antikvariat-vltavin@email.cz.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Karlův most

    Položka č.: 228665

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:21

    tuš, akvarel, papír, 23 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • M. Kraus

    Venkovské stavení

    Položka č.: 228670

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:22

    tempera, běloba, papír, 1943, 48 x 38 cm, sign. PD M. Kraus 43, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 228671

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:23

    pastel, papír, 29 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 228680

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:24

    olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hlinovský

    Muž v parku

    Položka č.: 228683

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:25

    tuš, papír, 1966, 38 x 25,5 cm, sign. LD Hlinovský 66, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pešek

    Kytice

    Položka č.: 228684

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:26

    litografie, 38,7 x 26,7 cm, sign. PD J. Pešek, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Přívoz v Roudné - Lužice

    Položka č.: 229012

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:27

    litografie, 1943, 42,5 x 50 cm, sign. PD AMoravec 43, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jablko

    Položka č.: 231311

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:28

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Slunečnice

    Položka č.: 231312

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:29

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Spřežení

    Položka č.: 231313

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:30

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice

    Položka č.: 231314

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:31

    dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koledníci

    Položka č.: 231315

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:32

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Spící žena

    Položka č.: 233898

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:33

    lept, 32,9 x 23,4 cm, sign. PD Fr. Ronovský, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Moravec

    Cesta k Vanovu

    Položka č.: 234965

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:34

    pastel, papír, 1951, 29 x 49 cm, sign. LD JMoravec 171, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Solovjev

    Vrba u rybníka

    Položka č.: 234971

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:35

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Iva Hüttnerová

    (1948)

    Zimní večer

    Položka č.: 234972

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:36

    litografie, 2001, 24,5 x 15,7 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2001, rám, č. 67/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Sirotek

    Cattle Baron

    Položka č.: 234974

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:37

    tisk, 1973, 25,5 x 17 cm, sign. PD Petr Sirotek 73, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:38

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:39

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:40

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Janko Alexy?

    Zbojník

    Položka č.: 234243

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:00

    pastel, křída, papír, 31 x 45 cm, rám, <i>na zadní straně věnování:</i> Veleváženému odb. asistentovi MUDr. E. Lužovi věnuje dr. Tomáš Slouka CSc. Obraz pochází z dětské malířské školy světoznámého národního umělce Janka Alexyho. Obraz byl oceněn na několika našich i zahraničních výstavá…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Augustin

    (1975)

    Penélope

    Položka č.: 234244

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:01

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 10/17

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatoslav Böhm

    (1934)

    Krnov

    Položka č.: 234246

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:03

    linoryt, 1987, 24,9 x 30,7 cm, sign. PD W. Böhm, 153/200, Antikvariát Dlážděná, studoval na UPŠ v Brně, člen skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 234247

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:04

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 234248

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:05

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bernard

    (1946)

    Spící

    Položka č.: 234249

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:06

    lept, akvatinta, 1991, 19,7 x 24,8 cm, sign. PD , rám, 14/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 234250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:07

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Energie

    Položka č.: 234251

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:08

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 234252

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:09

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Grand restaurant

    Položka č.: 234253

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:10

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook