• Jana Reinerová

    Ženeva

    Položka č.: 220669

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:58

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Jana Reinerová

    Vinárna u Lorety

    Položka č.: 220671

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 16:59

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Vhled do zahrady Německého velvyslanectví

    Položka č.: 220672

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:00

    litografie, 34,5 x 27,5 cm, č. 25/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 220673

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:01

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 35/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Rodný kraj G. Mahlera

    Položka č.: 220675

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:02

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Slavný park v Jeruzalémě

    Položka č.: 220676

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:03

    litografie, 33 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vila Richarda Wagnera

    Položka č.: 220677

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:04

    litografie, 33 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Kašna (Německo)

    Položka č.: 220678

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:05

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 220679

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:06

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Roh Liliovky

    Položka č.: 220680

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:07

    litografie, 37,5 x 32 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 27/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zimní most

    Položka č.: 220681

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:08

    litografie, 35 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Miroslav Mužík

    Železná ruda Špičák

    Položka č.: 220709

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:09

    akryl, plátno, 2008, 60 x 90 cm, sign. PD Mužík 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    V parku

    Položka č.: 220710

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:10

    akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign PD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Ulice

    Položka č.: 220711

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:11

    akryl, plátno, 2007, 70 x 50 cm, sign. LD R. Mužíková 07, multižánrová umělkyně

  • Miro Požár

    Žena s pérem

    Položka č.: 220712

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:12

    akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. PD MP 2017

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská ulice

    Položka č.: 223574

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:13

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Cestou k Hradčanskému náměstí

    Položka č.: 223575

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:14

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č.1/53, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Schody pod Hradem

    Položka č.: 223576

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:15

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 37/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Les

    Položka č.: 223577

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:16

    litografie, 47 x 35 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 4/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Noční osvícení

    Položka č.: 223578

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:17

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Betlehem

    Položka č.: 223579

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:18

    litografie, 30 x 38 cm, sign. U Jana Reinerová, č. 4/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 223835

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:19

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Pravoslav Nesrovnal

    Barokní

    Položka č.: 223839

    Vyvolávací cena: 9.400 CZK (376 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:20

    tempera na lepence, 2014, 56 x 46 cm cm, sign. LD Nesrovnal 2014, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 9.400 CZK (376 €)

  • Pavla Marie Koucká

    (1973)

    Satyrové/Beran a kozoroh

    Položka č.: 223860

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:21

    akvarel, pastel, papír, 1998, 24 x 14 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Pavla Marie Koucká

    (1973)

    Pan doktor ztratil v lese klíč

    Položka č.: 223861

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:22

    akvarel, papír, 2014, 29,7 x 42 cm, sign. LD. P. M. K.

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Danzig

    (1995)

    Ležící, spící

    Položka č.: 224500

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:23

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 30 x 40 cm, sign. vzadu Danzig

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Hülzner

    Pohled u pláně k Výsečkám

    Položka č.: 225086

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:24

    olej, plátno, 1967, 48 x 68 cm, sign. PD Hülzner, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Renata Mužíková

    (1973)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 225091

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:25

    akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD R. Mužíková, multižánrová umělkyně

  • Renata Mužíková

    (1973)

    České středohoří

    Položka č.: 225092

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:26

    akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD R. Mužíková O8, multižánrová umělkyně

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Eva Vlasáková

    Milovníci zvířat

    Položka č.: 228607

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2019 17:27

    kombinovaná technika, papír, 49,5 x 39 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. 17/35, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)