Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Auto

    Položka č.: 241031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:34

    dřevoryt, 1997, 17,5 x 23,6 cm, sign. PD, a.t., lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 241032

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:36

    barevný dřevoryt, 23,5 x 17,7 cm, značeno PD KK, okraje papíru poškozeny lepidlem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hampl

    U malířů

    Položka č.: 241034

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:38

    litografie, 1971, 20,5 x 14 cm, sign. PD Hampl 71, a.t. 7/16, kolem tisku zažloutlý rámeček, na horních rozích papíru nalepeny papírové pásky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zasněžené sousoší

    Položka č.: 241035

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:40

    barevný lept, 19,7 x 16,3 cm, sign. PD , č. 7/102, kolem tisku zažloutlý rámeček, na papíru několik drobných teček hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Trihaléř z roku 1953"

    Položka č.: 242291

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:42

    měď, zušlechtěno ryzím stříbrem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Albrechta z Valdštejna", Revers: Znak Habsburské monarchie", nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přilož…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika " Dukát Albrechta z Valdštejna "

    Položka č.: 242292

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:44

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Československý lev s opisem RAPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ 1953, Revers: Číslice 3 s pěticípou hvězdou, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Ná…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Grešle Marie Terezie"

    Položka č.: 242293

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:46

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Nápis : EIN GRESCHL 1759, Revers: Zemské znaky Čech, Moravy a Slezska, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Rudolfa II."

    Položka č.: 242294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:48

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Postava sv. Ladislava s písmeny S a L, Revers: Marie držící Ježíše, značka mincovny NB, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokla…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Karla IV."

    Položka č.: 242295

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:50

    měď, zušlechtěno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Karla IV., Revers: Český lev, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autentičnosti Národní p…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Národní pokladnice

    Replika "Dukát Matyáše Korvína"

    Položka č.: 242296

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:52

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Madona s Ježíšem v náručí, Revers: Sv. Ladislav v plášti s halapartnou v ruce, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice,…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika " 10dukát Karla IV."

    Položka č.: 242297

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:54

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Portrét Karla IV., Revers: Dvouhlavý císařský orel, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autent…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Fenik Marie Terezie"

    Položka č.: 242298

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:56

    měď, plátováno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Korunovaný český lev, Revers: Nápis 1. P. a letopočet 1758, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát aut…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika "Keltský statér"

    Položka č.: 242299

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:58

    měď, plátováno 24karátovým zlatem, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, země emitenta: Česká republika, Avers: Profil Matyáše Habsburského, Revers: Štít s českými a uherskými znaky, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice, přiložen certifikát autenti…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Národní pokladnice

    Replika " Desetidukát Matyáše Habsburského"

    Položka č.: 242300

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:00

    měď, zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000, průměr 40 mm, váha 20g cm, uloženo v plastovém pouzdře, papírový obal, země emitenta: Česká republika, Avers: Stojací postava, Revers: Obraz kance, nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo, vydala Národní pokladnice (ředitel Luboš Krčil), přiložen certifiká…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Merio Ameglio

    (1897-1970)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 242318

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:02

    litografie, 30 x 37 cm, sign. PD Merio Ameglio , papír na okrajích ušpiněn a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Edouard Engerth

    (1818-1897)

    Cornelie

    Položka č.: 242341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:04

    heliogravura, 25,6 x 31,2 cm, na okraji několikrát natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Allan Foll

    Kaktusy

    Položka č.: 242347

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:06

    litografie, 51,3 x 40 cm, sign. PD, č. 17/150, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Postava ženy

    Položka č.: 242348

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:08

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 25,2 x 8 cm, dole na listu číslo strany, papír nepatrně pokrčen, na okrajích místy ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Te Farurl

    Položka č.: 242349

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:10

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 15 x 10,3 cm, dole na listu číslo strany, papír na spodním okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    La Souaire

    Položka č.: 242350

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:12

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 10 x 15 cm, dole na listu číslo strany, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Paul Gauguin

    (1848-1903)

    Titre pour Le Sourire

    Položka č.: 242351

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:14

    faksimile dřevořezu, ruční papír, 10 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Zdrasil

    (1868-1942)

    Malé jezero

    Položka č.: 242380

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:16

    dřevoryt, 25,2 x 29,2 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ondřej Michálek

    (1947)

    Psací stroj (PF 1982)

    Položka č.: 242691

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:18

    litografie, 1981, 21 x 10,3 cm, přání k novému roku 1982, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír mimo tisku uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ondřej Michálek

    (1947)

    Mezi domy (PF 1969)

    Položka č.: 242692

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:20

    dřevoryt, 1968, 20,5 x 10,3 cm, přání k novému roku 1969, na pravé straně báseň od Františka Kožíka, papír upostřed přeložen - mimo tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Zykmundy a E. Ovčáčka, člen UVU a Spolku olomouckých výtvarníků

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Smíšek (Ex libris RnDr Věra Marvanová)

    Položka č.: 202948

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:22

    serigrafie, 1991, 18,3 x 9 cm, sign. DU Hořánek 91, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ulička

    Položka č.: 203214

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:24

    lept, 22 x 15,7, sign. PD, pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Klobouk

    Položka č.: 206131

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:26

    litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Šašek a ďábel

    Položka č.: 206458

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:28

    litografie, 1981, 18 x 14 cm, sign. PD KToman, č. 168/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věroslav Bergr

    (1928)

    Dvojice

    Položka č.: 206555

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:30

    litografie, 1974, 40 x 50 cm, sign. DU Věroslav Bergr 1974, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vondráčka a J. Bartoše na střední výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ovoce

    Položka č.: 206916

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:32

    litografie, 5,2 x 3,5 cm, sign. PD C Stehlík, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

Facebook