Dražené položky

  • Vojtěch Bartek (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1942-2013)

    Má země

    Položka č.: 1118

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:21

    bromostříbrná fotografie, 46 x 46,5 cm, značeno na zadní straně autorským štítkem, natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Brok (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1912-1995)

    Sklářský reliéf

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:22

    bromostříbrná fotografie, 39 x 39 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jovan Dezort (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Tramvaje na Václavském náměstí

    Položka č.: 1120

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:23

    fotografie, 30,3 x 31 cm, na zadní straně autorský štítek, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole grafické v Praze, člen Asociace fotografů České republiky a Asociace profesionálních fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Dobrovolský (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Novinky týdne

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:24

    bromostříbrná fotografie, 1984, 17 x 23 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    V Anglické

    Položka č.: 1122

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:25

    bromostříbrná fotografie, 1984, 17 x 23,4 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Dostál (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Labutě

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Letná

    Položka č.: 1124

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:27

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Na vozíku v dešti

    Položka č.: 1125

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:28

    bromostříbrná fotografie, 28,2 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Nesoucí

    Položka č.: 1126

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:29

    bromostříbrná fotografie, 28,4 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Start

    Položka č.: 1127

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:30

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Ze souboru Náhodná setkání

    Položka č.: 1128

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:31

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 26,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Žena s poklicemi - z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 1129

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:32

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Woman Carrying Wheel, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Gribovský (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1933-1989)

    Jedenáctiletá

    Položka č.: 1130

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:33

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1933-1989)

    Laborantka

    Položka č.: 1131

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    (1933-1989)

    Letokruhy

    Položka č.: 1132

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:35

    bromostříbrná fotografie, 53 x 42 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1933-1989)

    Tři generace

    Položka č.: 1133

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:36

    bromostříbrná fotografie, 57 x 45,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    (1933-1989)

    Položka č.: 1134

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:37

    bromostříbrná fotografie, 41 x 60 cm, při pravém okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1907-2004)

    Maya Deren

    Položka č.: 1135

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:38

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 14,5 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1907-2004)

    Maya Deren

    Položka č.: 1136

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:39

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 16,6 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

  • Vladimír Hanzl (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Odraz

    Položka č.: 1137

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:40

    bromostříbrná fotografie, 23,8 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pařez - Desná

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:41

    bromostříbrná fotografie, 2014, 25,5 x 38 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 1139

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,8 x 31,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Položka č.: 1140

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:43

    bromostříbrná fotografie, 51 x 47 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Helbich (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Louka (Prales Mionší)

    Položka č.: 1141

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:44

    bromostříbrný kontakt, 2014, 12,8 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Mimo cesty (Prales Mionší)

    Položka č.: 1142

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:45

    bromostříbrný kontakt, 2016, 12,6 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Rákosí (Prales Mionší)

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:46

    bromostříbrný kontakt, 2016, 8,9 x 11,8 cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Vegetace (Prales Mionší)

    Položka č.: 1144

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:47

    bromostříbrný kontakt, 2014, 17,3 x 13 cm, sign. PD Helbich 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav a Věra Chalupníčkovi (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 1145

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:48

    bromostříbrná fotografie, 30. léta, 40 x 99 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

  • Rudolf Janda (Fotografie (168. Aukce) - online část)

    (1907-2000)

    Polanka

    Položka č.: 1146

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:49

    bromostříbrná fotografie, 1966, 22,7 x 16,7 cm, na zadní straně popsáno autorem Polanka 1.5. 1966, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1907-2000)

    Polanka II.

    Položka č.: 1147

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:50

    bromostříbrná fotografie, 1962, 23,5 x 17,8 cm, na zadní straně popsáno autorem Polanka 1.7. 1962, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)