Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • F. Hladík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Žně

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:59

    olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Karel Havlata (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1885-1957)

    Les

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:00

    olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Velbloud na poušti

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:01

    akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Havlata (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1885-1957)

    Krkonoše

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:02

    olej, plátno, 90 x 99 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1945)

    Koupání

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:03

    akvarel, papír, 1993, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád 93, pasparta

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1945)

    Šumava

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:04

    akvarel, papír, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád, pasparta

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1945)

    Rybářský sen

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:05

    akvarel, papír, 41,5 x 20 cm, sign. LD MKonrád, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1945)

    Biblická krajina

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:06

    akvarel, papír, 1992, 42 x 20 cm, sign. DU Mkonrád, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1945)

    Čas

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:07

    akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Konrád (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1945)

    Dlouhá noc

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:08

    akvarel, papír, 1992, 42,5 x 20,5 cm, sign. PD MKonrád 92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Polabí

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:09

    tempera, lepenka, 31 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Kučera (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1934)

    Amare humanum est

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:10

    dřevořez, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1992, rám, č. 2/25, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1953)

    Hrad Kašperk

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:11

    lept, 22,5 x 19,5 cm, sign. Mir. Houšť, rám, č. 87/115, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1938-2003)

    Pole polodrahokamů

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:12

    litografie, 31 x 43 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, pasparta, č. 11/40, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1929)

    Třešně a švestka

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:13

    litografie, 1991, 46 x 36 cm, sign. DU Daniela Benešová 91, pasparta, č. 33/100, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Václav Šafář (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1915-1991)

    Kostel v Českém Meziříčí

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:14

    olej, lepenka, 1937, 37 x 47 cm, sign. PD Váša Šafář 37, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Růžička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Skalní město

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:15

    olej, dřevo, 57 x 68,5 cm, sign. LD Růžička 1997, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Koudelka (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1877-1960)

    Podzim

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:16

    olej, plátno, 69 x 98,3 cm, sign. PD Koudelka J., rám, žák prof. Pirnera, Brožíka a Schwaigera na Akademii v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Ondráška (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Ptačí hnízdo

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:17

    litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD Ondráška, rám, e.a.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Most

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:18

    pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Růžička (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Kompozice

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:19

    olej, dřevo, 60 x 43 cm, sign. PD Růžička 1987, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • F. E. Šístek (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1898-1944)

    Říp

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:20

    olej, plátno, 1943, 89 x 109 cm, sign. PD F. E. Šístek 1943, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Oldřich Vlach (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1886-?)

    Žně

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:21

    olej, plátno, 64 x 94 cm, sign. PD O. Vlach, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Květinová kompozice I

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:22

    olej, sololit, 70 x 59 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Květinová kompozice II

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:23

    olej, deska, 64 x 55,5 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Krkonoše

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:24

    akvarel, papír, 1920, 42,5 x 58 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Květiny s holubičkou

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:25

    olej, lepenka, 65 x 55 cm, sign. PD J. Kalašová, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jarmila Kalašová (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1927)

    Květiny s Andulkou

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:26

    olej, sololit, 63,5 x 53 cm, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    Zimní krajina

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:27

    olej, plátno, 1937, 71 x 93,5 cm, sign. PD, rám, plátno protrženo

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Galia (Aukce děl z fondu České Spořitelny 2024)

    (1897-?)

    Pohled na Štramberskou Trúbu

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:28

    olej, lepenka, 65,5 x 52 cm, sign. PD Galia 1937, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook