Dražené položky

  • Martin Žampach (Aukce v klidu_2019)

    Vázička černá ZIG ZAG

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 12:00

    PLA - biopolymer, 3D tisk, v. 20 cm, "Martin Žampach v roce 2006 dokončil studium průmyslového designu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, během něhož strávil stáž na Akademii umění v polském Krakově. Jeho práce se soustředí na průmyslový design, nicméně velkou část času věnuje designu skla pro…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Matěj Lipavský (Aukce v klidu_2019)

    Chvalšovice

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    akryl, plátno, 2017, 80 x 90 cm, sign. vzadu, "Matěj Lipavský se ve své umělecké tvorbě převážně věnuje plenérové malbě. To, co ho na ní zajímá, je přirozené světlo a jeho ničím nezprostředkované zakoušení ve volném, otevřeném prostoru. Ač je tedy autor považován za krajináře, zachází se světem…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Kamila Ženatá (Aukce v klidu_2019)

    Noc ve městě

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.050 CZK (42 €)

    litografie, 1975, 57 x 38, 5 cm, sign. PD, autorský tisk, Kamila Ženatá představuje na české výtvarné scéně nevšední fenomén. Jako pramínek, který pozvolna sílí v řeku, ze studentky grafického ateliéru se postupně stala malířka, z malířky multimediální umělkyně, terapeutka a autorka literárních text…

    Aktuální cena: 1.050 CZK (42 €)

  • Patrik Hábl (Aukce v klidu_2019)

    Čínská krajina

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    autorský sítotisk, 2013, 100 x 70 cm, sign. PD, Patrik Hábl je absolvent ateliéru malby Pavla Nešlehy na VŠUP. Považuje se za malíře a také krajináře, lze-li toto žánrové označení použít pro malbu počátku jednadvacátého století. Fyzicky a v prožitku autora baví a naplňuje krajina živá, krajina země,…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Jan Kaláb (Aukce v klidu_2019)

    Blob

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    serigrafie, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD, č. 0/5, "Jan Kaláb je český výtvarník věnující se graffiti, street artu a mural artu. Byl dlouho známý pod svou pouliční přezdívkou Point, neboli Bod. Jeho graffiti bylo rozpoznatelné na první pohled, namísto obligátních roztékajících se písmen připomínal…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marek Florian (Aukce v klidu_2019)

    Sagrada Familia MDCCCXXV

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    archivní pigmentový tisk, 99 x 66 cm, Marek Florian se narodil v československém Jeseníku v roce 1960, od roku 1981 žije v cizině. Přes Řecko, odkud pocházejí jeho první vrstvené fotografie, se do­stal do Kanady, kde se také živil jako varhaník v kostele. Každou volnou chvíli věnuje cestám po světě.…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Gemrot (Aukce v klidu_2019)

    Selfcontained

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 2018, 65, 7 x 47 cm, sign. PD, č. 11/117, "Tvorba Jana Gemrota je syntézou či psychologickou exkurzí do problémů současné společnosti. Prostřednictvím konkrétního vizuálního prvku usiluje o vyjádření těžko uchopitelného pocitu a atmosféry, tedy o silné psychologické působení obrazu…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Eugéne Ciceri (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1813-1890)

    Habitations de Bateaux

    Položka č.: 788

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:55

    litografie, 1842, 28 x 48,5 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    (1813-1890)

    Chapelle du Grand Temple de Macao

    Položka č.: 789

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:56

    litografie, 1842, 28,5 x 40 cm, značeno LD: Dessiné d´apres nature par Aug. Borget, lith par Eug. Ciceri, rám, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, antiqari.at Radhošťská

  • Pauline Schwarzenberg (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1774-1810)

    Čertovy proudy Lipno

    Položka č.: 791

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:58

    lept, 13 x 18,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Johann Jacob von Sandrart? (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1655-1698)

    Biblische Bilder

    Položka č.: 790

    stará grafika, soubor 140 leptů, vše 8,5 x 14,5, několik listů natrženo, flíčky na listech, desky výrazně odřené a opotřebované, antiqari.at Radhošťská

  • Pauline Charlotte Schwarzenberg (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1774-1810)

    Seize unes des terres en bohéme

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 07:59

    lept, 1806, 11,5 x 16 cm, nalepeno na papíru, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Antonín Pacák (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1941-2007)

    Jan Antonín Pacák 60

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Vojtěch Preissig (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1873-1944)

    V. Nezval: Dobrodružství noci a vějíře

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:01

    bibliofilie, akcenty V. Preissig, vyd. V. Žikeš, Plzeň, 1927, ed. Viola, 800 výtisků, americká kartonáž, 20s., mírně odřené desky, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Kavan (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Fr. Halas: Mladé ženy

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Dajč (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Fr. Halas: Mladé ženy

    Položka č.: 796

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:03

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Kálidása (Šest ročních období)

    Položka č.: 797

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:04

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Boudník (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1924-1968)

    Loď (5.II.1952)

    Položka č.: 798

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vratislav Hugo Brunner (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1886-1928)

    Maurice de Guérin: Kentaur a bakchantka

    Položka č.: 799

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Štěch (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1908-1982)

    B. Němcová: Pohádka o chudých sirotcích a o anděli

    Položka č.: 800

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:07

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Z legend Svatoivanských

    Položka č.: 801

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Seifert (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1901-1986)

    Pozdrav moravské zemi

    Položka č.: 802

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:09

    bibliofilie, podpis J. Seiferta v tiráži, vyd. Krajská lidová knihovna, Olomouc, 1955, 150 výtisků, kresba K. Svolinského, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Dobrovolský (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1895-1942)

    Petr Bezruč: Červený květ

    Položka č.: 803

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Viktor Stretti (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1878-1958)

    Joseph Pennell

    Položka č.: 804

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:11

    bibliofilie, s původními litografiemi V. Strettiho, bez nakl. údajů, Praha, 1932, listy svázané nití v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Dvojlist s linorytem a básněmi

    Položka č.: 805

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Spolek českých bibliofilů 1908-2008

    Položka č.: 806

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:13

    bibliofilie, s původní grafickou přílohou Aleny Antonové (sing, 163/250), vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 2008, ex. 67/750, ke 100. výročí založení, 263 obr. příloh, brož s obálkou, 202s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Berka (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1909-1987)

    Klekání (verše)

    Položka č.: 807

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:14

    bibliofilie, kresba a úprava Jar. Krátký, vyd. Sdružení západočeských výtv. umělců, Plzeň, 1936, ed. Stín, sv. 11, listy svázané nití v obálce, 46s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohdan Lacina (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1912-1971)

    František Halas: Malířka Linka Procházková

    Položka č.: 808

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:15

    bibliofilie, podpis autora na patitulu, dřevoryty B. Lacina, vyd. Karel Kryl, Kroměříž, 1948, ex. 144/200, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení vý…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Charles Nodier (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    (1780-1844)

    Bibloman

    Položka č.: 809

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:16

    bibliofilie, podobizna autora ve frontispisu G. Staal, vyd. Jarmil Krecar, Praha, 1918, ex. 39/225 na hadrovém papíře, pův. kartonové desky, 25s., mírně rozvolněno a při okrajích odřeno, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Harald Gröhler (Bibliofilská aukce - online část (170. Aukce))

    Das Mineral der Romantiker (15 gedichte und ihr ursprungstext)

    Položka č.: 810

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:17

    bibliofilie, podpis s věnováním básníka na tit. listě, vyd. Corvinus Presse, Berlin, 1996, listy sešité nití, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)