Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Josef Čapek (Internetová aukce )

    (1887-1945)

    Zajíc před terčem

    Položka č.: 243333

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:00

    linořez, novější otisk z původní matrice, 9 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka vzniklý okolo roku 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, jako ilustrace ke knize Román zajícův, mírně zažloutlý papír, na papíru drobné nahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, s…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek (Internetová aukce )

    (1887-1945)

    Žebračka

    Položka č.: 243334

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:02

    linořez, novější otisk z původní matrice, 13,1 x 6 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek (Internetová aukce )

    (1887-1945)

    Svatý František

    Položka č.: 243335

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:04

    linořez, novější otisk z původní matrice, 12,5 x 8,5 cm, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, lehce zažloutlý papír, u spodního okrajer mimo tisku je černá čára - pravděpodobně od tiskové barvy, antiqari.at Radh…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta (Internetová aukce )

    (1908)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 243336

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:06

    tisk, papír, 1967, 20,5 x 12,8 cm, sign. DU; značeno PD 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Jansa (Internetová aukce )

    Horské jezírko

    Položka č.: 243337

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:08

    akvarel, papír, 42,5 x 34,7 cm, sign. DU Václav Jansa, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radek Pilař (Internetová aukce )

    (1931-1993)

    Rumcajs s kordem

    Položka č.: 243338

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:10

    kresba na ultrafanu, 20 x 25 cm, kliprám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Lodě v zálivu

    Položka č.: 243339

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:12

    olej, plátno, 16,6 x 24,2 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 243340

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:14

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Zámek Červená Lhota

    Položka č.: 243341

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:16

    olej, karton, 11,7 x 17,5 cm, sign. PD J. Dlabal, na spodním okraji na jednom místě nepatrně odřená malba, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Západ slunce nad Lipnem

    Položka č.: 243342

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:18

    olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Antické ruiny

    Položka č.: 243343

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:20

    olej, karton, 15,9 x 26 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Siena

    Položka č.: 243344

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:22

    olej, karton, 21,4 x 15,1 cm, sign. LD J. Dlabal, PD Siena, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Velkoměsto

    Položka č.: 243345

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:24

    olej, papír, 21,6 x 11,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Kytice

    Položka č.: 243346

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:26

    olej, papír, 14 x 12 cm, sign. DU J. Dlabal, nepatrně odřená malba na levém dolním rohu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Kytice

    Položka č.: 243347

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:28

    olej, plátno, 13 x 12,6 cm, sign. DU J. Dlabal, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook