• Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    Položka č.: 355

    Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:22

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

  • Daniel Krejbich

    (1969)

    Kočka Milada

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:27

    akryl, deska, 100 x 146 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Vladimír Kiseljov

    (1984)

    Vítěz

    Položka č.: 479

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:26

    akryl, plátno, 2017, 65,5 x 90 cm, monogr. DU, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Janáčkově akademii múzických umění v Brně, ateliér scénografie

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Karel Fojtů

    (1939)

    Pohled na statek v Provence

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 13:36

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Ivan Komárek

    Pouto

    Položka č.: 478

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:25

    akryl, uhel, plátno, 2007, 40 x 60 cm, sign. PU Komárek 2007, rám, vzadu popsáno, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Město

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 11.100 CZK (444 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:38

    akryl, dřevo, 2004, 110 x 45 cm, sign. vzadu Sytař 04, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 11.100 CZK (444 €)

  • František Hubatka

    Chronický cvrček aneb podivuhodné přátelství Johna Lennona

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 10.120 CZK (405 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:32

    olej, plátno, 90 x 80 cm, sign. LN Hubatka

    Aktuální cena: 10.120 CZK (405 €)

  • Jan Sytař

    Oči a koruny

    Položka č.: 610

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:37

    kombinovaná technika, kapa, 2006, 120 x 60 cm, sign. LD Sytař 06, rám, poškozený rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Ježek

    (1983)

    Položka č.: 438

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:45

    olej, plátno, 2007, 40 x 60 cm, PD monogr. J J 07, rám

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:36

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • František Hubatka

    Podivné choutky starého paviána

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 9.450 CZK (378 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:35

    olej, plátno, 90 x 70 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.450 CZK (378 €)

  • Antonín Kroča

    Potok

    Položka č.: 477

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:24

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Petr Kouba

    Andělská hra

    Položka č.: 476

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:23

    olej, plátno, 1978, 67 x 79 cm, sign. LD P. Kouba 1978, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňské…

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Noční chodec

    Položka č.: 427

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:34

    tuš, papír, 1946, 29,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Hudeček 46, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

  • Roman Franta

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 13:01

    fotografie, 28 x 39 cm, Roman Franta (nar. 1962 v Táboře) absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby Michala Rit…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Postava

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:36

    akryl, plátno, 2003, 91,5 x 80 cm, sign. vzadu Sytař 2003, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jundrov - pohled na údolí z Wilsonova lesa

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:07

    pastel, papír velvet, 51 x 88,5 cm, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • František Hubatka

    Kosmická operace

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:33

    Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    Položka č.: 354

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:21

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Constellation of Love

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:35

    akryl, spray, deska, 2008, 52,5 x 81,5 cm, sign. PD Sytař 2008, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jan Sytař

    (1976)

    Kříže a krev

    Položka č.: 607

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:34

    akryl, spray, plátno, 70,5 x 60 cm, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

  • Petr Poš

    Dívka a krokodýl

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (272 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:47

    tuš, pastel, papír, 1984, 62 x 42,5 cm, sign. DU Petr Poš 84, rám, žák prof. Pípala na SUPŠ v Praze a A. Hoffmeistera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Helena Vanišová

    Večerní hemžení

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 13:37

    linoryt, akvarel, papír, 1990, 45 x 60 cm, sign. PD HELENA VANIŠOVÁ, rám, vzadu autorský štítek, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Penélope

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 08:04

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 10/17

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Větší kompozice IV.

    Položka č.: 514

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:01

    pastel, papír, 1986, 60 x 58 cm, sign. PD R. Mašata 1986, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Kouba

    Malíř s modelkou

    Položka č.: 475

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:22

    olej, plátno, 1994, 100 x 95 cm, sign. PD P. Kouba 1994, malíř a spisovatel, absolvent Akademie výtvarných umění u profesorů F. Jirouška a L. Čepeláka, členem spolku K. H. Máchy. Koubova zejména figurální tvorba vychází z postupů barokního malířství i postmodernismu. Je zastoupen v NG Praha, Vídeňsk…

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Loutkohra

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 12:04

    olej, dřevo, 100,5 x 100,5 cm, sign. PD Rozehnal, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Bedřich Plaček

    (1890-1980)

    Ráno za chalupou

    Položka č.: 559

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:46

    olej, karton, 32 x 43 cm, sign. PN J. B. Plaček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na UMPRUM v Praze a prof. V. Hynaise na AVU tamtéž

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Položka č.: 474

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:21

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 425

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:32