• František Maršálek

    (1939)

    Bez názvu

    Položka č.: 1157

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:00

    bromostříbrná fotografie, 28,5 x 27,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Svatoň

    Dívka z profilu

    Položka č.: 1185

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:28

    bromostříbrná fotografie, 56 x 39,6 cm, při dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Výzva

    Položka č.: 1164

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:07

    barevná fotografie, 27,5 x 35,5 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Akt s růží

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:06

    barevná fotografie, 35,5 x 23,6 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Cahoty

    Položka č.: 1166

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:09

    bromostříbrná fotografie, 46,5 x 46 cm, sign. na zadní straně Pokorný, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Svatoň

    Bez názvu

    Položka č.: 1184

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:27

    bromostříbrná fotografie, 40,2 x 50 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Spolehanie sa jeden na druhého

    Položka č.: 1183

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:26

    bromostříbrná fotografie, 26,6 x 27,2 cm, sign. na zadní straně Vasil Stanko, z cyklu Spoločná domácnosť, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Start

    Položka č.: 1127

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:30

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Letná

    Položka č.: 1124

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:27

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Labutě

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:26

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 17 x 23,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Laborantka

    Položka č.: 1131

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:34

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 32,5 cm, sign. na zadní straně Gribovský, popsáno a značeno razítkem z výstavy v Olomouci , Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Jedenáctiletá

    Položka č.: 1130

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 1961, 37 x 27,8 cm, sign. na zadní straně Gribovský Antonínznačeno na zadní straně autorským razítkem, vintage print, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938)

    Žena s poklicemi - z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:32

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Woman Carrying Wheel, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Letokruhy

    Položka č.: 1132

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:35

    bromostříbrná fotografie, 53 x 42 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Maya Deren

    Položka č.: 1135

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:38

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 14,5 x 19,5 cm, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Aventinská mansarda

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Zimní krajina

    Položka č.: 1134

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:37

    bromostříbrná fotografie, 41 x 60 cm, při pravém okraji pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vasil Stanko

    (1962)

    Kompozice

    Položka č.: 1182

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:25

    bromostříbrná fotografie, 1996, 28,5 x 20 cm, sign. na zadní straně Stanko 1996, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jána Šmoka na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Marsella

    Položka č.: 1180

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:23

    digitální fotografie, 2014, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2014, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Raszka

    (1983)

    Akt

    Položka č.: 1178

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:21

    digitální fotografie, 2016, 45 x 30 cm, signováno na zadní straně Raszka 2016, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Semínka

    Položka č.: 1176

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:19

    bromostříbrná fotografie, 32,5 x 12,9 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Bartek

    (1942-2013)

    Má země

    Položka č.: 1118

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:21

    bromostříbrná fotografie, 46 x 46,5 cm, značeno na zadní straně autorským štítkem, natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Louka (Prales Mionší)

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:44

    bromostříbrný kontakt, 2014, 12,8 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Vegetace (Prales Mionší)

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:47

    bromostříbrný kontakt, 2014, 17,3 x 13 cm, sign. PD Helbich 14, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Mimo cesty (Prales Mionší)

    Položka č.: 1142

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:45

    bromostříbrný kontakt, 2016, 12,6 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Helbich

    (1929)

    Rákosí (Prales Mionší)

    Položka č.: 1143

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:46

    bromostříbrný kontakt, 2016, 8,9 x 11,8 cm, sign. PD Helbich 16, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    Položka č.: 1167

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:10

    bromostříbrná fotografie, 2006, 46,5 x 46 cm, sign. PD 1. 03. 06 M. Pokorný, při pravém dolním rohu pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu

    Položka č.: 1169

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 20:12

    bromostříbrná fotografie, 15 x 40,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hanzl

    (1932)

    Zasněžená krajina

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,8 x 31,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hanzl

    (1932)

    Pařez - Desná

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:41

    bromostříbrná fotografie, 2014, 25,5 x 38 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    V pralese Mionší

    Položka č.: 1148

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:51

    bromostříbrná fotografie, 23 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook