• František Zahradníček

    Turbína

    Položka č.: 1189

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Šimek

    (1920-?)

    Položka č.: 1186

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:29

    fotografie, 16 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Žižkov

    Položka č.: 1168

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:11

    bromostříbrná fotografie, 24,5 x 36 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Dům

    Položka č.: 1165

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:08

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Akt s růží

    Položka č.: 1163

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:06

    barevná fotografie, 35,5 x 23,6 cm, zataveno ve fólii, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 1156

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:59

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    V pralese Mionší

    Položka č.: 1148

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:51

    bromostříbrná fotografie, 23 x 22 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Tři generace

    Položka č.: 1133

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:36

    bromostříbrná fotografie, 57 x 45,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, člen Tvůrčí skupiny Máj 57, skupiny DOFO, Klubu fotografů města Brna a SČVU

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Laborantka

    Položka č.: 1131

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Jedenáctiletá

    Položka č.: 1130

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:33

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Žena s poklicemi - z cyklu Pražské příběhy

    Položka č.: 1129

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:32

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Woman Carrying Wheel, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Dobrovolský

    Novinky týdne

    Položka č.: 1121

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:24

    bromostříbrná fotografie, 1984, 17 x 23 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Sklářský reliéf

    Položka č.: 1119

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:22

    bromostříbrná fotografie, 39 x 39 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Funkeho a. J. Ehma na Státní grafické škole

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • James Janíček

    My favorite Doll

    Položka č.: 1112

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 19:15

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrádka a kostel

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:33

    tužka, papír, 1906, 11 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zahrada pod kostelem

    Položka č.: 1069

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:32

    tužka, papír, 1906, 16,5 x 11 cm, sign. LD LKuba 1906, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Studie k ženské podobizně (manželka Olga)

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:16

    uhel, papír, 38 x 31 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nemluvně

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 18:06

    uhel, papír, 1905, 37,5 x 27 cm, sign. PD LKuba 1905, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta písčinami

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:50

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1024

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:47

    litografie, 24,5 x 31,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale XI

    Položka č.: 1023

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:46

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Litographie originale II

    Položka č.: 1022

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:45

    litografie, 30,5 x 24 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstrakce

    Položka č.: 1021

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:44

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Hans Figura

    (1898-1978)

    Santa Maria della Salute - Benátky

    Položka č.: 1010

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:33

    akvatinta, lept, 1931, 21,1 x 19 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , antiqari.at Radhošťská

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kankán (PF 82)

    Položka č.: 991

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:14

    počítačová grafika, 1981, 23,6 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Barevná kompozice (PF 81)

    Položka č.: 988

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 17:11

    počítačová grafika, 1980, 32,5 x 23 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Plačící dívka

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:57

    litografie, 1986, 35 x 24,5 cm, sign. DU Zábranský, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Amfora

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:56

    litografie, 1975, 26,5 x 17,5 cm, sign. PD Neprakta, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 971

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 16:54

    litografie, 1998, 26 x 21,2 cm, sign. PD K. Vysušil 98, č. 5/6, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)