• Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mick Jagger

    Položka č.: 1418

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:49

    tisk, 84 x 56,3 cm, značeno PD v tisku Andy Warhol, tisk MUMOK Stiftung Ludwig, VBK Wien 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1423

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:45

    serigrafie, 58 x 43 cm, sign. PD Weidlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1420

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:42

    serigrafie, 63,5 x 43 cm, sign. PD Eugen Weidlich, 18/50, při levém horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5423 Historie příhozu

  • Eva Vlasáková

    Malé hrátky IV.

    Položka č.: 1410

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:32

    litografie, 22,8 x 15,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. VII/XLV., antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Klášter Jasov na Slovensku

    Položka č.: 1401

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:23

    dřevoryt, 1935, 10,4 x 17 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK-35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie vě…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Na náplavce

    Položka č.: 1381

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:03

    2x dřevoryt, 1926, 6,6 x 14,7 cm, sign. PD Vik, LN značeno ve štočku VK - 26, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akade…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Krajina snů

    Položka č.: 1373

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:55

    tempera, papír, 39,8 x 59 cm, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Velčovský

    Maltézské a Betlémské náměstí

    Položka č.: 1372

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:54

    2x tuš, papír, oba 15 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži, člen UVU ČR, National Geographic Society

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6898 Historie příhozu

  • Jaroslav Válek

    Pták

    Položka č.: 1367

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:49

    nerez ocel, v. 45 cm, značeno JV, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID5884 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Antonín rytíř Randa

    Položka č.: 1364

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:46

    suchá jehla, 45,5 x 30,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, portrét ministra Rakouské monarchie, děkana právnické fakulty a zakladatele čs. práva, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2982 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Štěpán Peterka

    Položka č.: 1360

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:42

    dřevoryt, 1937, 17,5 x 12 cm, PD monogr. JV., lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jar. Jozefy

    Položka č.: 1353

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:35

    dřevoryt, 1936, 11,8 x 6,9 cm, LN značeno ve štočku J.V., lezce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Poslední dražitel: ID6868 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris J.H. Štěrby

    Položka č.: 1352

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:34

    dřevoryt, 1929, 13,7 x 9,8 cm, sign. PD JVáchal , autorský tisk, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Uher

    (1891-?)

    Položka č.: 1346

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:28

    olej, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD K. Uher, rám, studoval soukromě u malířů Kristinusa, K. Truppeho a O. Hlavsy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a královna

    Položka č.: 1343

    akvarel, tužka, plátno, papír, 21,8 x 22 cm, sign. PD Troup, rám, na rámu drobné oděrky, zvlněné plátno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID3152 Historie příhozu

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Na nové planetě

    Položka č.: 1338

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:21

    tuš, akvarel, koláž, papír, 38 x 28 cm, rám, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux. Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze.

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID6863 Historie příhozu

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V nebezpečí

    Položka č.: 1337

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:20

  • Maxmilián Švabinský

    Hospodyně

    Položka č.: 1332

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:15

    lept, 6,6 x 5 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný č…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID1415 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    Prof. Dr. Josef Cibulka

    Položka č.: 1329

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:12

    litografie, 1946, 19 x 15,5 cm, sign. PD MŠvabinský, soupis Páleníček, Švabinská č. 516, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des B…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu

  • Lubomír Štefka

    Akty IV.

    Položka č.: 1318

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:01

    akvarel, tuš, papír, 1987, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Štefka 87, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Akty I.

    Položka č.: 1315

    akvarel, tuš, papír, 1989, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Štefka 89, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5653 Historie příhozu

  • Lubomír Štefka

    Akty III.

    Položka č.: 1317

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 20:00

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Akty II.

    Položka č.: 1316

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:59

    akvarel, tuš, papír, 1976, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Štefka 76, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1311

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:54

    akryl, sololit, 1992, 35 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 92, rám, na malbě místy drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    U moře

    Položka č.: 1310

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:53

    akryl, sololit, 1984, 50 x 70 cm, sign. LD JŠolc 84, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s výhledem na moře

    Položka č.: 1309

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:52

    akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší se zeleninou

    Položka č.: 1308

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:51

    akryl, sololit, 1990, 50 x 70 cm, sign. PN Josef Šolc 90, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Mísa ovoce s vesnicí v pozadí

    Položka č.: 1307

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:50

    akryl, dřevotříska, 1992, 70 x 60 cm, sign. LD Josef Šolc 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 1306

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:49

    akryl, malířská lepenka, 1982, 50 x 70 cm, sign. PD J. Šolc 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Modrá krajina s vesnicí

    Položka č.: 1304

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:47

    akryl, dřevotříska, 1992, 50 x 70 cm, sign. PD Josef Šolc 92, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)