• Alberto Moran Socorro

    (1981)

    Mi último sueňo!...

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 11:17

    kombinovaná technika, plátno, 2015, 70 x 49,5 cm, sign. PD Asocorro 2015, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Monogramista P.L.

    Na ulici

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:45

    olej, plátno, 69 x 89 cm, monogr. PD P. L., rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Dvůr v Liliovce

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:38

    kombinovaná technika, sololit, kolem r. 1970, 26 x 21 cm, sign. PD Reinerová, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU a datace 1970 (původní cena 2500 Kčs), původní rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

    Portrét dámy

    Položka č.: 713

    olej, sololit, 51,5 x 26 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Na podzim

    Položka č.: 711

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:36

    olej, karton, 62 x 48 cm, rám

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Položka č.: 707

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:29

    pastel, papír, 62,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Pavel Brázda

    (1926)

    Chůze s hadí ženou

    Položka č.: 689

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 10:11

    síťotisk, 2011, 47 x 33 cm, sign. LD. Brázda 2011, č. 70/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Slunečnice

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:53

    litografei, 1970, 50 x 33,8 cm, sign. DU Oberthor 70, rám, č. 4/150, vzadu autorský štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Hodr Karel

    (1910)

    Motiv od Žamberka

    Položka č.: 662

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:48

    olej, sololit, 48 x 64 cm, sign. PD K. Hodr, rám, na rámu kovový štítek Karel Hodr, vzadu popsáno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Svoboda Karel

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:28

    olej, sololit, 2006, 63 x 45,5 cm, sign. PD Svoboda 2006, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ota Janeček

    Havran

    Položka č.: 641

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:27

    lept, suchá jehla, 1984, 20 x 15 cm, sign. PD Ota Janeček 84, rám, 5/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Na louce

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:25

    olej, plátno, 40. léta 20. století, 35 x 27,1 cm, sign. LD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Jiří Kars

    (1880-1945)

    Žena v podřepu

    Položka č.: 634

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:20

    lavírovaná tuš, papír, 44,2 x 33,9 cm, sign. LD Kars, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:16

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Jan Zrzavý

    Růžová postava s hadem

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 08:07

    tužka, pastel, papír, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý, zašpiněný a při okrajích pokrčený papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Alois Kračmar

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 16:10

    mezzotinta, 1992, 13 x 10,5 cm, sign. PD, rám, č. 2/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Houry a J. Brožka na Pedagogickém institutu v Ústí nad Labem, člen Svazu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Anna Nečasová

    Položka č.: 56

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 16:08

    olej, karton, 19 x 13 cm, sign. PN, rám, popraskaná malba, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctirat Stehlík

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 15:48

    litografie, 1979, 16 x 19,5 cm, sign. PD CCtirad Stehlík, rám, č. 34/100, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    Zahrada dětství

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 06. 2019 15:35

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Emanuel Kodet

    (1880-1955)

    Pierot a kolombína

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:37

    glazovaná kamenina s domalbou, 30. léta, v. 30 cm, místy krakelovaná glazura. Na obou skulpturách je patrná výrazná art deco stylizace typická pro Kodetovy keramické práce. Český sochař, malíř a grafik, narodil se v Pelhřimově. Studoval na Odborné škole keramické v Bechyni a na pražské uměleckoprůmy…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

    Odhadní cena: 9 000 - 10 000 Kč CZK

  • Oldřich Kerhart

    (1895-1947)

    U vody

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:27

    olej, sololit, 1935, 43,5 x 52,5 cm, sign. PD O. Kerhart 35, rám, autor náležející ke generaci prvorepublikových umělců, zabýval se figurální malbou v rámci novoklasických tendencí. Z toho vyplývá i námětové pole, v němž se přikláněl k vesnickým motivům, portrétu a zátiší

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 11 000 - 13 000 Kč CZK

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Neandrtálci opalují hroty dřevěných kopí

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 94.000 CZK (3.760 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 19:12

    kvaš, papír, 13 x 21 cm, monogr. PD ZB, rám, Burianovy rekonstrukce jako jedny z mála vykazují poetický náboj, jehož účinek posiluje i barvená paleta obrazů, která jim dodává na přitažlivosti. Na první pohled zaujmou čisté, jasné tóny s dějem odehrávajícím se v prozářeném denním světle. Ilustrace př…

    Aktuální cena: 94.000 CZK (3.760 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 120 000 - 140 000 Kč CZK

  • Svatopluk Klimeš

    4-5

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 18:32

    kresba benátským ohněm, 2014, 57,5 x 57,5 cm, sign. DU Klimeš, dílo autora, který se na naší výtvarné scéně pohybuje již šestou dekádu, vzniklo opět pro něj zcela charakteristickým způsobem, kdy umělec „maluje“ ohněm. Dá se říct, že jak Klimeš pracuje se vším, co s ohněm souvisí, s popelem i dýmem, …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: 7 000 - 8 000 Kč CZK

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Kočičí slavnost

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 16.800 CZK (672 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 18:29

    tempera, tuš, běloba, papír, 1963 - 64, 42 x 53 cm, sign. PD Valter, Karel Valter, původem z Českých Budějovic, je velmi zajímavou osobností českých dějin. Své hudební nadání uplatňoval při hře na varhany, vystudoval nicméně kreslení a matematiku a později obojí vyučoval. Po několika letech působení…

    Aktuální cena: 16.800 CZK (672 €)

    Odhadní cena: 19 000 - 21 000 Kč CZK

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Podobizna dívky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 18:08

    olej, plátno, 1960, 64 x 49 cm, sign. LN Jan Bauch 1960, rám, vysoce působivá ukázka z ruky všestranného umělce, který se vyučil řezbářem, poté vystudoval UMPRUM a u M. Švabinského také pražskou AVU. Jako mladý muž prošel zákopy světové války, což mělo na jeho tvorbu pochopitelně velký vliv. Zpočátk…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.400 €)

    Odhadní cena: 70 000 - 77 000 Kč CZK

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Náhoda

    Položka č.: 549

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1980, 59,5 x 32,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Tramvaj

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    fotografie, 23,5 x 17 cm

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Stavba Petřínské rozhledny

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    fotografie, 21 x 17 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Hrapka Tibor

    (1941-2014)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    bromostříbrná fotografie, 17 x 21 cm, věnování Antonínovi Vopálenskému Hrapka

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 540

    bromostříbrná fotografie, 1972, 29,5 x 22 cm, rám, na rámu drobné oděrky, fotografie z portfolia Fotografie 1928-1958, Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění (SNKLHU) v Praze, 1959, antiqari.at Radhošťská, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU