• Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel v průvodu

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    fotografie, 26 x 39 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Pavlíček, Koubková, Kalandra)

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    fotografie, 1975, 50,5 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Jan Malý, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studoval na SPŠ grafické v Praze a na FAMU tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Varga)

    Položka č.: 444

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Koubková, Hrubeš)

    Položka č.: 443

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Jegorov)

    Položka č.: 442

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Kocáb, Soukup)

    Položka č.: 441

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Soukup, Kocáb, Stivín)

    Položka č.: 440

  • Jan Malý

    (1954-2017)

    Reduta Praha (Stivín bez čepice)

    Položka č.: 439

  • Jiří Wackermann

    Provazochodci

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2015, 29,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Jiří Wackermann

    Proměna VIII (Šílený anděl)

    Položka č.: 437

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2014, 29,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…

  • Jiří Wackermann

    Imaginární krajina IV

    Položka č.: 436

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2014, 29,7 x 29,7 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…

  • Jiří Wackermann

    Moment trvání

    Položka č.: 435

    bromostříbrná fotografie na barytovém papíře, 2012, 29,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, Jiří Wackermann, narozen 1955 v Roudnici n.L., studoval a pracoval v Praze, později pobýval střídavě v České republice a ve Švýcarsku. Od r. 1998 žije trvale ve Spolk…

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Krajina II.

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    fotografie, digitální tisk, hliníkový podklad, 2015, 47 x 70 cm, sign. na zadní straně Lub. Fuxa 2015, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Krajina I.

    Položka č.: 433

    fotografie, digitální tisk, hliníkový podklad, 2015, 41,5 x 70 cm, sign. na zadní straně Lub. Fuxa 2015, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Etretat

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    fotografie, 2005, 26,3 x 39,4 (32,8 x 48,3) cm, sign. DU 2005 Lub. Fuxa, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Z mého domu III.

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    fotografie, 2015, 39,3 x 26,3 (32,8 x 42,3) cm, sign. DU Lub. Fuxa 2015, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Z mého domu II.

    Položka č.: 430

    fotografie, 2015, 26,1 x 45,4 (32,8 x 42,3) cm, sign. DU Lub. Fuxa 2015, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

  • Lubomír Fuxa

    (1950)

    Z mého domu I.

    Položka č.: 429

    fotografie, 2015, 26,3 x 39,2 (32,8 x 42,3) cm, sign. DU Lub. Fuxa 2015, Antikvariát Dlážděná, studoval na Střední průmyslové škole, člen Umělecké besedy

  • Martin Beck

    (1978)

    Jan Saudek (Za pět minut dvanáct)

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    ručně kolorovaná bromostříbrná fotografie, 2007, 42,5 x 39,5 cm, sign. PD Martin Beck 07, z cyklu Království za koně, fotograf Jan Saudek fotografován v Saudkově ateliéru, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Martin Beck

    (1978)

    Václav Havel s jablkem

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    bromostříbrná fotografie, 2011/2014, 31,7 x 25,2 (40,3 x 30,2) cm, sign. PD Martin Beck 14, autor o díle: "Jedná se o poslední ateliérové focení pana prezidenta Havla, než krátce na to onemocněl, a na konci téhož roku dne 18. 12. 2011 zemřel. Foceno v jeho kanceláři ve Voršilské ulici (viz.knih…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Martin Beck

    (1978)

    Jan Švankmajer se svojí loutkou

    Položka č.: 426

    bromostříbrná fotografie, 2017, 28 x 27,5 (39,8 x 30,5) cm, sign. PD Martin Beck 17, 2. kopie, autor o díle: "Foceno pro projekt Laterny Magiky u něj doma v jeho filmovém ateliéru s jednou z loutek, které vytvořil tehdy před 40 lety pro legendární představení Kouzelný cirkus. Kde lidé mají obli…

  • Martin Beck

    (1978)

    Zrzavá Gábina Soukalová

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    ručně kolorovaná bromostříbrná fotografie, 2017, 26,2 x 27,5 (39,3 x 30,7) cm, sign. LD Martin Beck 17, 1. verze, autor o díle: "Fotografie vznikly do mého projektu Český rubikon. U fotky Gábiny se zračí jistá nejistota ve tváři - foceno v době, když ještě byla aktivní a připravovala se na zimn…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Martin Beck

    (1978)

    Nejlepší deblistka světa

    Položka č.: 424

    ručně kolorovaná bromostříbrná fotografie, 2019, 27,5 x 27,5 (39,8 x 30,7) cm, autor o díle: "portrét tenistky Barbory Strýcové - fotografie byla vytvořena dva dny po jejím vítězství ve čtyřhře Wimbledonu v červenci 2019. A to úžasné na tomto snímku je, jak má na sobě to triko NASA, že se tím …

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    originální klasická černobílá fotografie, 2003, 44,5 x 43,5 cm, sign. zezadu Zdeňka Hanáková 2003

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Zdeňka Hanáková

    (1966)

    Z cyklu Souboj

    Položka č.: 422

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Klesání, Lisabon 2007

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Rozkvět

    Položka č.: 419

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 43,8 x 60,4 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, vzadu popsáno autorem, při okrajích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na Pražské fotografické škole 1994, za své mentory …

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Soumrak

    Položka č.: 418

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 44,2 x 60,3 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, antiqari.at Radhošťská, studium na Pražské fotografické škole 1994, za své mentory považuje: prof. Jána Šmoka , ing. Josefa Krůse, Jiří…

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Papoušek

    Položka č.: 417

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2019, 60,9 x 47,5 cm, sign. PD Jan Janoušek 2019, vzadu popsáno autorem, při okrajích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na Pražské fotografické škole 1994, za své mentory …