• Helena Salichová

    (1895-1975)

    Žena u okna

    Položka č.: 125524

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 23:25

    linoryt, 1959, 21,5 x 15,7 cm, sign. PD H. Salichová 1959, oboustranný tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Soňa Schwarzová

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 124216

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 22:40

    lept, akvatinta, 1993, 24,7 x 17,7 cm, sign. PD S. Schwarzová 93, autorský tisk, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Štíty

    Položka č.: 124013

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:55

    litografie, 9,5 x 7,3 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Strahovská brána

    Položka č.: 124011

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:45

    litografie, 6,7 x 8,6 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Linhart

    Dvě karikatury

    Položka č.: 123945

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:15

    tuš, papír, 1942, 22 x 30 cm, 2x sign. L 42, oboustranná kresba, v dolní části na papíře vodní skvrna

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Vznášedlo

    Položka č.: 123940

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 21:05

    dřevoryt, 1983, 16,6 x 12 cm, sign. DU M. Nováček, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Petrov

    Položka č.: 123658

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:45

    dřevoryt, 1938, 22 x 17,4 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Johann Heinrich Lips

    (1758-1817)

    Leibnitz

    Položka č.: 123653

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:40

    mědirytina, 10,2 x 5,8 cm, značeno DU v desce J H Lips Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Jan Hrubý

    Bandaska

    Položka č.: 122550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:25

    litografie, 17 x 11 cm, sign. PD Hrubý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kinského zahrada

    Položka č.: 122205

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:20

    litografie, 1988, 39,8 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, autorský tisk, provenience: Antikvariát Dlážděná, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 122203

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:15

    ocelorytina, 8,9 x 16 cm, značeno DU v desce Švengsbír, provenience: Antikvariát Dlážděná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 122202

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:10

    litografie, 1960, 11,3 x 17,8 cm, sign. PD V. Polášek 60, provenience: Antikvariát Dlážděná, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • R. Slezák

    Krajina v zimě

    Položka č.: 121689

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 10:45

    olej, papír, 1967, 21,3 x 29,7 cm, sign. PD R. Slezák 67

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamila Ženatá

    Panenka

    Položka č.: 121575

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 10:25

    suchá jehla, 1980, 16,5 x 12,3 cm, sign. PD Kamila Albrechtová 80, 91/200, Albrechtová - příjmení K. Ženaté za svobodna, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Jana Kadlecová

    Cesta II.

    Položka č.: 99034

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 09:25

    lept, 1987/1989, 20 x 16 cm, sign. PD Jana Kadlecová 87/1989, 85/100, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pamětní list

    Položka č.: 90231

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 09:05

    litografie, 1996, 20,4 x 29,2 cm, pamětní list u příležitosti 200. výročí zveřejnění objevu litografie Aloisem Senefelderem, vydalo Národní technické muzeum v Praze, mírně ohnutý dolní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)