• Josef Hampl

    (1932-2019)

    Soubor 10 grafických listů

    Položka č.: 241298

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 18:33

    10x litografie, 1981 - 1982, 54 x 43,5 cm, jednotlivé listy signovány, 4/19, volné listy v papírovém přebalu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Masáka na Škole dekorativních umění v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Potápějící se město

    Položka č.: 241286

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:57

    kombinovaná technika, papír, 1975, 24,5 x 37,5 cm, sign PD Jan Souček 75, papírová pasparta, e. a. 1/25, zezadu papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Nokturno

    Položka č.: 241282

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:53

    litografie, 17,1 x 26,2 cm, sign. DU VladSuchánek, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Divoženky

    Položka č.: 241277

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:48

    litografie, 1987, 48,8 x 38 cm, sign. PD Radek Pilař 87, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen ŠCUG Hollar, SVU Mánes, ASIFA a UVU

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Co všechno dělá barevný panáček

    Položka č.: 241271

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:42

    litografie, 1983, 23 x 17 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 241251

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:25

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kovárna

    Položka č.: 241249

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:20

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Vlastimil Rada, č. 6, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Položka č.: 241247

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:18

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Max Švabinský

    Paní Švabinská

    Položka č.: 241243

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:17

    lept, 1906, 36 x 30 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 241239

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    V autě

    Položka č.: 241238

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:09

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 30/100, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 241236

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:07

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Krajina modré spirály

    Položka č.: 241228

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:59

    olej, akryl, plátno, 1994, 50 x 40 cm, sign. PD a na zadní straně Svoboda 94, rám, autor o vzniku díla: "Inspirováno Sigmundem Freudem, který píše o pronikání do těla a naší mysli v podobe snu coby supa.. Je to surealistický náhled do jiné dimenze v nás samých, něco jako náš vnitřní svět.. v kt…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Ivan Ouhel

    Jarní krajina

    Položka č.: 241222

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:53

    tempera, papír, 1991, 20 x 15 cm, sign. PD I. Ouhel 91, rám, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • T.A.K. Tadeusz Andrzej Krawczyszyn Filip

    Krásný vztah

    Položka č.: 241217

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:48

    olej na masonitu, akryl, textura, 1997, 42 x 52 cm, sign. DU Filip 97, rám, vzadu popsáno 23. III. 97, Filip TAK

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 241204

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:35

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 241202

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:33

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    Položka č.: 241197

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:28

    mrazovka, 87 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Bubliny

    Položka č.: 241196

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:27

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 241193

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:24

    strukturální grafika, 1960, 30 x 42 cm, vzadu č.21, datum 23.VIII. 60, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Jan Rapin

    Třešnička

    Položka č.: 241182

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:13

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jan Rapin

    Dívka s perlou

    Položka č.: 241181

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:12

    olej, plátno, 50 x 40 cm, sign. PD Jan Rapin, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jaroslav Matějka

    Dopisy lásek ztracených

    Položka č.: 241180

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:11

    olej, plátno, sololit, 23 x 19 cm, sign. PD Matějka, rám

  • Josef Krejčiřík

    (1922-2001)

    Položka č.: 241179

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:10

    olej, sololit, 1969, 74 x 34 cm, sign. LD J. Krejčiřík 1969, rám, žák prof. Makovského a E. Miléna, člen Sdružení Q, SČSVU

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Pohled na moře

    Položka č.: 241178

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:09

    tempera, karton, 23, 5 x 31 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Tři secesní dámy

    Položka č.: 241175

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:06

    tuš, akvarel, papír, 1938, 20 x 28 cm, monogr. PD JW 1938, rám, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Václav Süsser

    (1890-1956)

    Portrét dívky

    Položka č.: 241172

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:03

    olej, sololit, 28 x 19 cm, sign. LD Süsser, rám, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, studoval malbu na Kunstgewerbeschule ve Vídni, zakládající člen SVU v Brně, člen KVU Aleš

    Svatá Cecílie

    Položka č.: 241157

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:48

    olej, plátno, 36,5 x 30,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Položka č.: 241154

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:45

    lept, akvatinta, 59 x 49 cm, sign. PD Pavel Sukdolák, rám, č. 46/50, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Noční krajina

    Položka č.: 241153

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:44

    lept, kombinovaná technika, papír, 55,3 x 48,3 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 21/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)