• Vladimír Cerha

    (1966)

    Drak

    Položka č.: 137574

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 15:48

    akryl, sololit, 2013, 60 x 80 cm, sign. PD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Soumrak

    Položka č.: 137573

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 15:46

    akryl, sololit, 2013, 60 x 80 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Mystery

    Položka č.: 137572

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 15:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Marcus

    Položka č.: 137571

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 15:42

    akryl, sololit, 2013, 48 x 41,5 cm

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Moira

    Položka č.: 126577

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 15:24

    akryl, plátno, 2009, 64 x 89 cm, sign. PD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Siluety

    Položka č.: 121671

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 15:11

    olej, plátno, 2010, 80 x 58 cm

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Náznaky III.

    Položka č.: 121669

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2019 15:06

    olej, plátno, 2010, 58 x 80 cm, sign. PD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Periferie

    Položka č.: 228549

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 23:56

    tužka, papír, 1957, 37,8 x 44,8 cm, sign. LD, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Tábor

    Položka č.: 228519

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 23:26

    kolorovaný dřevoryt, 1997, 16 x 26,2 cm, sign. PD 97, č. 22/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 228478

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 23:04

    fotografie, 15 x 21,3 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Hlava muže

    Položka č.: 228477

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 23:02

    tisková matrice, 1993, 10 x 10 cm, sign. PD, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    Položka č.: 228451

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:54

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 38, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Hnětení těsta (PF 1943)

    Položka č.: 228444

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:50

    lept, 1942, 12,7 x 8,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, pasparta, lehce zažloutlý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, 3x loď do tiráže

    Položka č.: 220604

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:18

    tuš, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 51, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Muž mává z auta na muže na ulici

    Položka č.: 220579

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:12

    tuš, kvaš, papír, 25,5 x 17,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 64, na paspartěpřipsáno: Ahoj 1/13, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Konůpek

    Emporium Alois Dyk

    Položka č.: 220510

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:08

    lept, 1932, 12,8 x 9,7 cm, PD monogr. Kpk, lehce zažloutlý papír, na papíře drobná skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    V jesličkách

    Položka č.: 218848

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 22:05

    litografie, 8,3 x 14,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Ex libris Frant. Záleský

    Položka č.: 218166

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 21:30

    dřevoryt, 7,9 x 7 cm, PD značeno ve štočku JB, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Hlava I.

    Položka č.: 218157

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 21:24

    dřevoryt, 7,5 x 9 cm, sign. PD K. Šafář, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Hanák

    Sova (Ex libris R.Pribyš)

    Položka č.: 218153

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 21:22

    linoryt, 1993, 8 x 12,5 cm, sign. PD Hanák 1993, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Don Quijote (Ex libris Jan A.Váňa)

    Položka č.: 218135

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 21:16

    lept, 12 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Rytíř (Ex libris Jan A. Váňa)

    Položka č.: 218133

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 21:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Praha, Paříž, Londýn, Berlín, Řím

    Položka č.: 218122

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 21:10

    zinkografie, 10 x 14,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Domorodec (Ex libris Jar.Černý)

    Položka č.: 218120

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 21:06

    ocelorytina, 5,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Brussel

    Položka č.: 217633

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:50

    litoofset, 21,5 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Mikulášská

    Položka č.: 217447

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:26

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Kulatý pán v kravatě

    Položka č.: 217404

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:20

    tužka, akryl na papíře, 21 x 29,5 cm, po krajích v několika místech natržený papír, poškození nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 215583

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:14

    dřevoryt, 1943, 31,5 x 23 cm, sign. PD V. Polášek 43, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Petr Lander

    Kreslený humor

    Položka č.: 214404

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:06

    2 x fix, papír, 20 x 27 a 17,5 x 27 cm, oba signovány vzadu Lander, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 214308

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2019 20:02

    dřevoryt, 7,5 x 36 cm, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)