• Bohumil Ullrych

    Položka č.: 232696

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:34

    olej, plátno, 1938, 19 x 15,4 cm, sign. PD B. Ullrych , papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    Položka č.: 232695

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:32

    olej, plátno, 1935, 19,7 x 24 cm, sign. LD B. Ullrych 35, papírová pasparta, vzadu na paspartě popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupel při měsíčku

    Položka č.: 232694

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:30

    olej, karton, 36,5 x 19 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích otřepený karton, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na louce

    Položka č.: 232693

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:28

    olej, karton, 21,3 x 35,5 cm, sign. LD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři ženy

    Položka č.: 232692

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:26

    olej, karton, 21,5 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris MUDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 232690

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 22:22

    litografie, 9,5 x 6 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, č. 44/60, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Bay

    Adam a Eva (EXL G.P.)

    Položka č.: 231199

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:52

    akvatinta, 2008, 16 x 12 cm, sign. PD Bay, č. 63/100, pravý spodní roh ohnutý, nezashuje do tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dívka stojící pod vrbou, Ex libris V.Fleissig

    Položka č.: 231144

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:44

    linoryt, 10 x13 cm, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt, Ex libris A.Stupal

    Položka č.: 231142

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:40

    linoryt, 4 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Dívka se psem, Ex libris ERI

    Položka č.: 231116

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:26

    zinkografie, 5,5 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Antonín Burka

    (1896-1947)

    Dívka s hlavou knihy, Ex libris V a J. Krátkých

    Položka č.: 231113

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:22

    zinkografie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD v tisku A. Burka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Bohyně, Ex Libris Dr. Robert Smetana

    Položka č.: 231111

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:18

    litografie, 1944, 8,5 x 5,5 cm, vzadu popsáno Aljo Beran, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Akt dívky, Ex libris J.R.Bečák

    Položka č.: 231110

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:16

    litografie, 1944, 5 x 8 cm, sign. Beran v tisku, vzadu popsáno Aljo Beran 44, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtv…

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    V rybí říši

    Položka č.: 231072

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 21:08

    lept, 1967, 11,5 x 22 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Holešínský

    (1917-1984)

    Tůně u Majdaleny

    Položka č.: 230258

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:56

    olej, sololit, 88 x 135 cm, sign. PD Holešínský, rám, vzadu popsáno a razítko autora, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Jan Holešínský

    (1917-1984)

    Borovice

    Položka č.: 230112

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:54

    olej, překližka, 89 x 141 cm, sign. LD Holešínský, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Josef Sedláček

    (1892-1973)

    Na Poli

    Položka č.: 232783

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:30

    litografie, 19,5 x 26,5 cm, značeno na kameni PD VojtS, při okrajích polámaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Žena v šátku (P.F. 1964)

    Položka č.: 232772

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:08

    litografie, 1963, 19,5 x 14 cm, sign. LD B. S. Urban, zažloutlý papír s drobnými skvrnkami, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružen…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Ryby (P.F. 1982)

    Položka č.: 232771

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 20:06

    litografie, 1981, 13 x 19 cm, sign. PD B. S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní poroty uměle…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Písař

    Položka č.: 232751

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 19:26

    lept, 19 x 11,5 cm, sign. PD D. Chatrný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 622 CZK (25 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Tři králové

    Položka č.: 232739

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2019 19:02

    lept, 7,6 x 7 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 54/200, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Zákoutí touhy

    Položka č.: 231566

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 18:16

    olej, akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. LD AK 18

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Aleš Kublák

    Etuda 3 - útěcha

    Položka č.: 231564

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 18:12

    olej, plátno, 2018, 50 x 40 cm, sign. LD AK 18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Aleš Kublák

    Etuda 2 - smíření

    Položka č.: 231563

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 18:10

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. LD AK 18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Etuda 1 - znamení nebe a země

    Položka č.: 231562

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 18:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Šárka Radová

    Taneček

    Položka č.: 214968

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 17:24

    porcelán, v. 10 cm, značeno Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Martin Květ

    (1981)

    Bez návzu

    Položka č.: 204786

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2019 16:30

    suchá jehla, 2016, 9 x 12,5 cm, sign. PD Květ 16

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Ex libris Petr Charypar

    Položka č.: 217273

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 23:24

    litografie, 2,9 x 9,5 cm, sign. PD T. Bím, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Anděl

    Položka č.: 215210

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 23:12

    tempera, papír, 1935, 31,5 x 47 cm, sign. LD B. Ullrych 35, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu řeky

    Položka č.: 214326

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2019 23:08

    tužka, kvaš, pastel, papír, 1925, 34,8 x 24,5 cm, sign. LD BUllrych 25, oboustranná kresba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)