• Gary? Freeman

    V šatně před představením II.

    Položka č.: 224700

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:25

    fotografie, 32 x 46,5 cm, sign. PD Freeman, rám, muzeální sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1921-2014)

    Krajina s vesnicí

    Položka č.: 196491

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:05

    tempera, karton, 49 x 71 cm, monogr. PD VB, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    Položka č.: 231381

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 13:00

    tempera, akvarel, papír, 37,5 x 47 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230828

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 19:04

    kombinovaná technika, papír, 29 x 41,8 cm, sign. LD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Robert Vano

    Kytka

    Položka č.: 230807

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 230827

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 19:03

    kombinovaná technika, papír, 23,5 x 37,5 cm, sign. DU Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Kompozice II.

    Položka č.: 230817

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:53

    litografie, 1992, 65 x 48,9 cm, sign. DU K. Vysušil 92, autorský tisk, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Nádvoří

    Položka č.: 230812

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Strečno

    Položka č.: 230810

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:46

    lept, 24,7 x 29,4 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Veris (Zamazal)

    (1900-1983)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 230808

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:44

    tužka, papír, 53,8 x 39,5 cm, sign. PD Veris, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Preislera, V. Nechleby a K. Krattnera na AVU v Praze, F. Kupky na Akademii Julienne v Paříži

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bílá krajina

    Položka č.: 230806

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Lomnický a Kežmarský štít

    Položka č.: 230801

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:40

    akvatinta, měkký kryt, 34 x 27 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše - Špindl

    Položka č.: 230800

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:36

    akvatinta, měkký kryt, 26 x 30,7 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Náměstí

    Položka č.: 230799

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:35

    akvatinta, měkký kryt, 38 x 27,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, při horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris MUDr. Jitka Měřičková

    Položka č.: 230797

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:33

    dřevoryt, 9,8 x 4,5 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vl. Jiřičková

    Položka č.: 230796

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:32

    dřevoryt, 9,3 x 4 cm, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris K. Sedláčka

    Položka č.: 230794

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:30

    dřevoryt, 1945, 13,7 x 9 cm, PD značeno ve štočku J.Váchal 45, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera; Karel Sedláček patřil ke skupině brněnských Váchalových poválečných obdivovatelů, kteří v roce 1947 vydali dva sborníky- Záznamy o životě J. Váchala. Začal také pracovat na soupisu Vácha…

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vali Klinkovská

    Položka č.: 230793

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:29

    dřevoryt, 13,7 x 8,5 cm, PD značeno ve štočku JV, vzadu razítko: Sbírka exlibris Miroslava Cinnera , antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 760 CZK (31 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pole řepky

    Položka č.: 230791

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:27

    olej, karton, 1969, 50 x 70 cm, sign. LD Vácha 69, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s květem ve vlasech

    Položka č.: 230785

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:21

    olej, karton, 1945, 35,3 x 28,6 cm, sign. PD B. Ullrych 45, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Tanečnice

    Položka č.: 230784

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:20

    olej, plátno, 1938, 14 x 11 cm, sign. PD B. Ullrych 38., papírová pasparta, vzadu na paspartě pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Kapr a loď

    Položka č.: 230778

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:14

    lept, 16,5 x 10 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 6/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Měsíční znamení

    Položka č.: 230777

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:13

    lept, 15,5 x 12,5 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 45/100, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Volavka

    Položka č.: 230776

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:12

    lept, 1973, 9,2 x 13,1 cm, sign. PD K. Toman 73, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Maxmilián Švabinský

    TGM

    Položka č.: 230770

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:06

    litografie, 23 x 15 cm, sign. PD M.Švabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v …

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Položka č.: 230767

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:03

    tužka, papír, 1937, 20,6 x 33,6 cm, monogr. PD JŠ 1937, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Krajina s domem a oblaky

    Položka č.: 230753

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:49

    tuš, akvarel, koláž, papír, 1965, 38 x 52 cm, sign. PD J. Ščerbakov 65, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Svolinský

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 230747

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:43

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Svolinský

    Oslík

    Položka č.: 230746

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:42

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Ex libris Tomáš Svoboda

    Položka č.: 230734

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 17:30

    litografie, 13 x 9 cm, sign. DU Tomáš Svoboda, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)