• Georges-Henri Rouault

    (1871-1958)

    Satan

    Položka č.: 241138

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:29

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241126

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:17

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    Položka č.: 241125

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:16

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    V noci svatojánské

    Položka č.: 241110

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 15:01

    olej, plátno, 1965, 45 x 33 cm, sign. LD Lev 65, rám, na zadní straně štítek s popisem, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Vladimír Větrovský

    Krajina s koněm

    Položka č.: 242491

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 12:01

    litografie, 2010, 17 x 26 cm, sign. PD Wladimir 10, č. 22/100, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ivan Novosad

    Dvorana

    Položka č.: 190869

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:51

    linořez, 2010, 20 x 16 cm, sign. PD I. Novosad, č. 23/100, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Novák

    Starý dub

    Položka č.: 178690

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:42

    lept, 1981, 37 x 27,5 cm, sign. PD Pavel Novák 81, č. 1/30, levý dolní roh ohnutý, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Dan Trantina

    Obdivovatel

    Položka č.: 207123

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:26

    olej, papír, 2006, 50 x 34 cm, monogr. PD DT 06, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jana Krotká

    (1950)

    Dvojice

    Položka č.: 206465

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:24

    olej, sololit, 1992, 33 x 25,5 cm, sign. PD Jana Krotká 92, rám, 1969-1975 Vysoká škola Uměleckoprůmyslová v Praze, obor užitá malba

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ewa Nemoudry

    Lulu

    Položka č.: 204593

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:23

    litografie , 21 x 27 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 73/100, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Strom v polích

    Položka č.: 182224

    Vyvolávací cena: 1.380 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:04

    č. lept, 1986, 21 x 31 cm, sign. PD Jan Otava 1986, č. 1/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.380 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 214129

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:00

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 23/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 188435

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:57

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 125/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Amsterodam

    Položka č.: 186990

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:49

    litografie, 13,5 x 17 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 177370

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:08

    litografie, 23 x 10 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 177369

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:07

    litografie, 17 x 11 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Nožička

    Maxovy milenky

    Položka č.: 126358

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 08:46

    koláž, papír, 1972, 29 x 21,5 cm, sign. PD Nožička 1972, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    V halvní roli tečka

    Položka č.: 120757

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 08:32

    kombinovaná technika, papír, 2008, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Vinice v Provance

    Položka č.: 240963

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 15:11

    olej, plátno, 1992, 65 x 81 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dům

    Položka č.: 240145

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:56

    litografie, 17,4 x 22,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Strom u statku

    Položka č.: 240144

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:55

    litografie, 19 x 26,4 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnické stavení

    Položka č.: 240143

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:54

    litografie, 17,5 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Pod Bukovinkou

    Položka č.: 240141

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:52

    litografie, 14,6 x 18,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Salaš

    Položka č.: 240138

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:49

    litografie, 14,8 x 22,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Vesnice pod horami

    Položka č.: 240137

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:48

    litografie, 16,4 x 23 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Hoverla od hranic

    Položka č.: 240136

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:47

    litografie, 15 x 18,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Nízké Karpaty

    Položka č.: 240135

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:46

    litografie, 17,7 x 25,3 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Dřevěný kostelík

    Položka č.: 240134

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:45

    litografie, 19 x 18,9 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Statek pod Petrošem

    Položka č.: 240132

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:43

    litografie, 14,2 x 23,7 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878-1955)

    Radnice

    Položka č.: 240130

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2020 14:42

    litografie, 23,2 x 17,8 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)