• Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 215709

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 138/200, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka krav

    Položka č.: 229870

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:23

    litografie, 35 x 40 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Alois Jirásek: Proti všem - skica

    Položka č.: 209264

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:18

    tuš, papír, 29,5 x 23 cm, ilustrace ke knize, vydal Šolc a Šimáček, Praha 1939, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Kubíček

    (1890)

    Cesta

    Položka č.: 241057

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:07

    dřevoryt, 15,8 x 18 cm, sign. PD Jos. Kubíček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Tma zavládla

    Položka č.: 179389

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:06

    dřevoryt, 8,1 x 12 cm, 174/200, novotisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Vize

    Položka č.: 241042

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2020 18:05

    lept, 12,8 x 10,3 cm, sign. PD Konůpek, Exlibris Dr. Frant. Páta, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Aleš Brázdil

    Taška

    Položka č.: 239099

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:13

    akryl a olej na plátně, 2017, 170 x 101,5 cm, vzadu

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 229755

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:05

    lept, pastel, 30 x 39 cm, sign. DU B. Voříšek 1964, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lenka Vilhelmová

    Ve svěráku

    Položka č.: 220291

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:04

    lept, 13,5 x 20,1 cm, sign. PD Vilhelmová L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, R. Ondráčka a S. Ballardiniho na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy u potoka

    Položka č.: 212669

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Mstivá kantiléna

    Položka č.: 209458

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 17:00

    lept, 1948, 4,5 x 3,5 cm, sign. DU František Tichý, tiráž Mstivé kantilény, vydal Zodiak XXV, 1948, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěný kostel

    Položka č.: 223363

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:54

    dřevoryt, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Jos. Řeřicha, rám, v souboru č. 9, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kouly na ČVUT v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jar. Novák

    Na trati

    Položka č.: 241055

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:48

    litografie, 1947, 21,4 x 29,7 cm, sign. PD Jar Nov 47, 89/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 241082

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:47

    olej, sololit, 35 x 69,5 cm, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Položka č.: 241083

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:42

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 4. 9. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Položka č.: 241085

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:41

    olej, sololit, 1992, 31,5 x 67,5 cm, monogr. PD ŠK 5. 3. 1972, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Naděje

    Položka č.: 215740

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:37

    lept, suchá jehla, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 51/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Chudomel

    Hradčany

    Položka č.: 191331

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:28

    litografie, 1976, 28 x 40 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 43/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Zima

    Položka č.: 207242

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:25

    olej, lepenka, 1936, 49,5 x 66 cm, sign. PD J. Grus, rám, na zadní straně věnování autora z roku 1970, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Cyril Bouda

    V zahradách u Sieny

    Položka č.: 226145

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:13

    litografie, 25 x 18,7 cm, značeno PD na kameni C.Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Cyril Bouda

    Položka č.: 241066

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:07

    litografie, 7,5 x 5,1 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 241067

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:06

    litografie, 9,4 x 5,2 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Johan Souverein

    Položka č.: 241068

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:05

    litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1940

    Položka č.: 241070

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:03

    lept, 1939, 7,6 x 7 cm, sign. LN C. Bouda, na papíře mimo tisk malá skvrnka, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Zronek

    Podzim u zátoky

    Položka č.: 237996

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:57

    olej, karton, 1994, 34 x 24 cm, sign. PD A. Zronek 94, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Julie Winterová - Mezerová

    (1893-1980)

    Lekníny

    Položka č.: 236353

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:56

    olej, plátno, 46 x 61 cm, sign. PD J. W. Mezerová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Beneše a H. Jakesche na VŠUP v Praze, členka Salónu neodvislých v Paříži a Kruhu výtvarných umělkyň

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Hrob Orfeův

    Položka č.: 229906

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:53

    litografie, 1958, 16 x 11,5 cm, sign. PD MŠvabinský 58, rám, uvedeno v soupisu Páleníček/Švabinská pod č. 786, v piniovém háji u Orfeova hrobu s urnou tvaru amfory sedí milenecká dvojice, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen…

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • F. Procházka

    Tetřev

    Položka č.: 236590

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:44

    olej, plátno, 1925, 78 x 58,5 cm, sign. LD F. Procházka 1925, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Bažant

    Položka č.: 224759

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Skalní město v Doubravském údolí

    Položka č.: 241072

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:23

    olej, plátno, 50. léta, 75 x 96 cm, napínací rám, obraz z autorova rodného kraje okolí Libice nad Doubravou, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu