• Gustav Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu

    Položka č.: 213147

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:12

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Albánie

    Položka č.: 212222

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:06

    tužka, papír, 1927, 23 x 15 cm, sign. PD Jaroslav Šetelík 1927, rám, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Pohled na Brno

    Položka č.: 211309

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:03

    lept, 1920, 14,8 x 29,5 cm, sign. PD KWellner 920, rám, zažloutlý, zašpiněný papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pes

    Položka č.: 237254

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:18

    tuš, papír, 31 x 45 cm, sign. LD VojtS, při okrajích pokrčený, potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • František Kollman

    Bojovníci

    Položka č.: 234989

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:07

    akvarel, uhel, papír, 2011, 59,5 x 41 cm, sign. LD František Kollman 2011, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara, soukromě studoval u akademického malíře Zdeňka Buriana

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dřevaři

    Položka č.: 234978

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 17:05

    dřevoryt, 1919, 17 x 19,2 cm, sign. PD P. Kotík 19, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 234964

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:57

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Belvedér a zpívající kašna

    Položka č.: 233764

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:37

    dřevoryt, 1926, 9,8 x 14,4 cm, sign. PD Vik, značeno ve štočku VK 26, LD razítko autora, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži,…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Křížovnické náměstí

    Položka č.: 233762

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:36

    dřevoryt, 1926, 12,9 x 14,8 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 26, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, S…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Zámeček

    Položka č.: 233757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:35

    dřevoryt, 1955, 14,2 x 16,2 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 55, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Tvář dívky

    Položka č.: 233692

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:28

    lept, 8,6 x 7,3 cm, sign. PD K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Pavel Sivko

    Láhve v láhvi

    Položka č.: 233646

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:26

    litografie, 1977, 17,5 x 9 cm, sign. PD Pavel Sivko 77, č. 48/60, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233630

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:23

    suchá jehla, 1980, 11,8 x 8,2 cm, sign. PD Salajka J. 80, č. 2/10, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 233628

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:21

    suchá jehla, 1982, 8,1 x 9,6 cm, sign. PD Salajka J. 82, č. 1/15, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Trinkmoc

    Letní krajina

    Položka č.: 233106

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 16:00

    olej, lepenka, 24 x 34 cm, sign. LD Trinkmoc, rám, při okraji lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Legenda o sv. Prokopu

    Položka č.: 232803

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:59

    28x lept, 16,7 x 14,6 cm, 2 listy chybí!!, 28 leptů a podpis JA Alex, 16,7 x 14,6, Ex. 280/400, vydala Žikešova Edice, Praha 1935, volné listy v plátěných deskách, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Šva…

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Holandská krajina

    Položka č.: 231309

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:50

    akvarel, papír, 18,8 x 34,7 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stádo koní

    Položka č.: 230326

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:43

    lept, 7 x 16 cm, sign. PD JA. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Leo Horst

    Břízy

    Položka č.: 211272

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:39

    lept, 10,2 x 12,7 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Walter Conz

    (1872-1947)

    Krajina z Usedomu

    Položka č.: 207349

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:21

    lept, 20,5 x 36,5 cm, sign. v desce PD W Conz, LD slepotiskové razítko Werein Originalrad. Karlsruhe, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Mraky nad krajinou

    Položka č.: 206879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:19

    dřevoryt, 1935, 18,5 x 24 cm, sign. PD Vl Pukl 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Masopust

    Položka č.: 206870

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:17

    litografie, 30 x 45,5 cm, sign. PD V. Polášek, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 206198

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:10

    olej, plátno, 17,4 x 17,5 cm, provenience: z pozůstalosti autora, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Xénia Hoffmeisterová

    Lodičky

    Položka č.: 205296

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:03

    litografie, 2006, 35 x 26 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Leo Horst

    Nákladní loď

    Položka č.: 201135

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 14:37

    lept, 13 x 15,7 cm, sign. PD Leo Horst, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Kováři

    Položka č.: 199554

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 14:20

    litografie, 1946, 26 x 30 cm, sign. PD Vlast.Rada 46, rám, č. 44/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz v dešti

    Položka č.: 195978

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 15:34

    lept, 15,8 x 15,5 cm, sign. PD JA. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Orba

    Položka č.: 191896

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 15:27

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    Položka č.: 191501

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 15:25

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Senoseč

    Položka č.: 191499

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 15:24

    lept, 23 x 11,5 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)