• Adolf Born

    (1930-2016)

    Cyprus

    Položka č.: 238048

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:07

    serigrafie, 1986, 17,9 x 10,4 cm, sign. LD, PF 1987, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Istanbul

    Položka č.: 238049

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:06

    litografie, 1983, 10,5 x 14,7 cm, sign. LD, PF 1984, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Mořští živočichové

    Položka č.: 238050

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:05

    ofset, 2009, 10 x 42 cm, sign. na zadní straně, PF 2010, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Po hostině

    Položka č.: 238051

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:04

    serigrafie, 1972, 21 x 30 cm, sign. PD, PF 1973, pokrčný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Podivný cirkus

    Položka č.: 238052

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:03

    ofset, 2008, 13,7 x 9,4 cm, sign. na zadní straně, PF 2007, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 238045

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:02

    tužka, papír, 38 x 26 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Techl

    Písek

    Položka č.: 230774

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:35

    lept, mezzotinta, 17,8 x 14 cm, sign. PD J. Techl, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilian Švabinský

    U klavíru

    Položka č.: 208117

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:34

    lept, 1907, 10,7 x 9,8 cm, příloha Volných směrů 1907, uvedeno v soupisu Páleníček pod č. 40, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakláda…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Vladimír Maisner

    (1898-1978)

    Hejno racků

    Položka č.: 200922

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:18

    litografie, 1951, 41,9 x 39,3 cm, sign. PD Vladimír Maisner 1951, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Antonín Lamač

    Hrad Trosky v Českém Ráji

    Položka č.: 196082

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:17

    litografie, 12 x 17,2 cm, značeno DU v tisku A. Lamač, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Antonín Lamač

    Hrad Kost v Českém Ráji

    Položka č.: 196083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:16

    litografie, 11,8 x 17,8 cm, značeno DU v tisku A. Lamač, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 183940

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:15

    lept, suchá jehla, 1948, 45,5 x 32 cm, sign. PD J. Kudláček 1948, mírně pokrčený a při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    U Primasů

    Položka č.: 238038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:14

    tužka, papír, 1921, 15,7 x 10,4 cm, sign. PD 9.IV.1921, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Trávy

    Položka č.: 238036

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:13

    dřevoryt, 14,6 x 9,6 cm, sign. PD F. Kobliha, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaromír Hauptmann - Sedláček

    (1899-?)

    Rudolfinum

    Položka č.: 238035

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:09

    lept, 7,7 x 12,4 cm, sign. PD J. Sed. Hauptmann, Antikvariát Dlážděná, žák Josefa Ullmanna

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hanáková

    Sýkorka

    Položka č.: 137639

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:07

    tuš, papír, 20,9 x 14,9 cm, sign. PD Hanáková, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Jitka v císařském ležení u Berouna

    Položka č.: 223281

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:05

    litografie, 24,9 x 33 cm, značeno LD v desce Führich inv. Gareis lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Otakaru se podává císařská koruna

    Položka č.: 223283

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:04

    litografie, 24,7 x 33,3 cm, značeno LD v desce J. Führich inv. et. Gareis lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Vojtěchův návrat

    Položka č.: 223284

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:03

    litografie, 24,7 x 32,8 cm, značeno LD v desce J. Führich inv. et. lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Führich

    (1800-1876)

    Smír mezi vévodami Konrádem a Bedřichem

    Položka č.: 223285

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:02

    litografie, 25 x 35,5 cm, značeno LD v desce J. Führich inv. et. lith., A. Machek gedr., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Leopold Friese

    (1793-1824)

    Zde jsme s tou zbrojí, kterouž Vaše Milost požádala.

    Položka č.: 223286

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:01

    litografie, 26,8 x 32,5 cm, značeno v desce Leopold Friese inv. et. lith., A. Machek gedr., v levém horním rohu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Zastavení v krajině

    Položka č.: 234427

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:50

    lept, suchá jehla, 40,7 x 33 cm, sign. PD N. Synecká, pasparta, 2/40, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Přemysl Pitřík

    Postavy

    Položka č.: 238025

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:44

    olej, dřevotříska, 2017, 56,5 x 63,5 cm, sign. LD Přemysl Pitřík 17, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně a na AVU v Praze, člen SVUT Brno

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Továrny

    Položka č.: 238023

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:42

    litografie, 40,3 x 59,8 cm, sign. J. Peca, rám, 70/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor (Ukrajina)

    Položka č.: 238021

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:39

    pastel, papír, 1976, 34 x 41 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Keř

    Položka č.: 208074

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:25

    dřevoryt, 21 x 15,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Kolařík

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 230499

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:24

    pastel, akvarel, papír, 2012, 28 x 23 cm, sign. DU Kolařík 2012, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Městečko

    Položka č.: 233290

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:17

    litografie, 1972, 32 x 42,5 cm, sign. PD Fuchs 72, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří František Dvořák

    Položka č.: 234278

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:16

    kombinovaná technika, plátno, 2018, 70 x 50 cm, sign. PD J. F. Dvořák 2018, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • A. Burdová

    Zima

    Položka č.: 238009

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 10. 2019 18:11

    olej, sololit, 1981, 70 x 45 cm, sign. PD A. Burdová 81, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)