• Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 237047

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 20:02

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Švihla

    (1933)

    Kytice s máky

    Položka č.: 236769

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 19:46

    olej, karton, 17,5 x 14 cm, sign. PD J. Švihla, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Veselé Vánoce

    Položka č.: 236759

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 19:44

    lept, 13 x 6,5 cm, LD monogr. v desce V.P., antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Kobliha

    (1887-1962)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 236697

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 19:42

    dřevoryt, hedvábný papír, 1913, 35,5 x 26,3 cm, PD značeno ve dřevě , nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Walther Reichel

    Maják

    Položka č.: 236396

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 18:18

    olej, plátno, 1909, 32 x 24 cm, sign. LD W. Reichel 09, rám, rám rozklížen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Inka Krčmářová

    (1900-?)

    Položka č.: 236381

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 18:14

    olej, plátno, karton, 40,2 x 33,7 cm, sign PD I. Krčmářová, rám, LD chybí růžek plátna, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na poli

    Položka č.: 235070

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 22:18

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějka

    Položka č.: 234848

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 21:56

    dřevoryt, 7,2 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 234834

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 21:50

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jan Vičar

    (1967)

    Hlava dvakrát ukradená

    Položka č.: 234481

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 21:47

    lept, 2001, 29,3 x 25,3 cm, sign. PD Jan Vičar, levý horní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, absolvent ateliéru Františka Hodonského na pražské AVU a ateliéru grafiky Jiřího Lindovského, zabývá se zejména kombinováním klasických postupů grafických technik s experimentálními

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

    Kostelík

    Položka č.: 234150

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 21:14

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Irina Kohoutova- Przebinova

    Ptáček

    Položka č.: 233380

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:56

    olej, lepenka, 1984, 68 x 66 cm, sign. PD Przebinova 84, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:52

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:50

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Kupky

    Položka č.: 232723

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:34

    olej, karton , 33 x 52,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaromír Stretti-Zamponni

    (1882-1959)

    Položka č.: 230742

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:08

    akvatinta, 8 x 9 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:06

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Česáč

    Položka č.: 229106

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:40

    kolorovaná litografie, 34 x 49 cm, rám, lehce pokrčený, zašpiněný papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Kříž

    Řeka

    Položka č.: 228809

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:34

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Jos. Kříž, rám, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Šapitó

    Položka č.: 228801

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 19:28

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU Tomáš Bím, na papíru drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Olga Vychodilová

    Položka č.: 224293

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 18:52

    lept, 14 x 9,7 cm, sign. DU OlgaVychodilová, č.138/180, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 221699

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 18:50

    monotyp, 45,5 x 31,8 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malé plachetnice

    Položka č.: 220569

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 18:46

    tuš, akvarel, papír, 16,5 x 47,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 89, nalepeno na kartonu, místy proříznutý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Horník

    Položka č.: 218493

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 18:30

    litografie, 1955, 23,5 x 16 cm, sign. LD L. Stejskal, č. 2/3, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Šanovec

    Lesní potok

    Položka č.: 212517

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 18:08

    olej, karton, 23 x 32 cm, sign. LD Ol. Šanovec, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Peter Šobr

    Ikara

    Položka č.: 210805

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 18:04

    lept, 1996, 9,7 x 9,4 cm, sign. PD Šobr, č. 42/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Dalibor Nesnídal

    Uloupený úlovek

    Položka č.: 239193

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:39

    plastika, 2017, v. 45 cm, vespod

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Kamila Najbrtová

    Body

    Položka č.: 239185

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:28

    kombinovaná technika, 2017, 71 x 91 cm, v rámu, vzadu

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Slečna Salome

    Položka č.: 239176

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:19

    litografie, 2016, 71 x 50 cm, DU, 9/40

  • Viktor Pivovarov

    bez názvu

    Položka č.: 239169

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2019 11:12

    akvarel a tuš na papíře, 2017, 25 x 20,7 cm, v rámu, PD

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)