• Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Na dvoře v Pekingu

    Položka č.: 234813

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:06

    dřevoryt, 1956, 18,3 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Bejček

    (1926-1986)

    Večer v domě

    Položka č.: 234812

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 20:04

    dřevoryt, 1956, 18,5 x 26 cm, Sign PD 56 Jaroslav Bejček, PD věnování: Příteli Pepovi Peking 2. III., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234058

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:42

    tisk, 1960, 29 x 18,3 cm, rám, PD věnování od M. Troupa, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodláky

    Položka č.: 234041

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:40

    litografie, 22 x 13,8 cm, sign. na kameni PD Troup, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královna

    Položka č.: 234040

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:38

    akvarel, papár, 16 x 12,2 cm, sign. PD Troup, vpravo tužkou nakresleno měřítko, v rozích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dáma na vycházce

    Položka č.: 234038

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:36

    serigrafie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Milé Lilince přeju všechno nejkrásnější, její T., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 232963

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:20

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Aleš Kublák

    Ikarův den

    Položka č.: 235009

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:33

    akryl, plátno, 2019, 40 x 40 cm

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Aleš Kublák

    Květy hlubin

    Položka č.: 235010

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:32

    akryl, plátno, 2017, 60 x 50 cm

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Aleš Kublák

    Teskný čas

    Položka č.: 235008

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:22

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Aleš Kublák

    Lorelei

    Položka č.: 235007

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 19:20

    akryl, olej, lepenka, 2019, 40 x 33 cm

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 234995

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:56

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 33/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Na gauči

    Položka č.: 234994

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:54

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 39/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Aleš Kublák

    Svatojánský rej

    Položka č.: 231565

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:38

    olej, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD AK 18

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dívka s motýlem

    Položka č.: 223818

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:22

    olej, plátno, 2007, 64 x 80 cm, sign. PD Cerha Vladimír 2007

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Zamyšlená

    Položka č.: 214168

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 18:02

    olej, překližka, 37 x 24 cm, sign. PD Fr. Říha, vzadu štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 204616

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:16

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 29/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ivan Komárek

    Double

    Položka č.: 204613

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Bílá vesnice

    Položka č.: 201299

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 17:07

    olej, sololit, 19 x 10 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Kopie P. Brandl

    Položka č.: 191635

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 16:26

    olej, dřevo, 1990, 20,5 x 16,5 cm, sign. vzadu, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jana Reinerová

    Noční Praha

    Položka č.: 191173

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 16:14

    litografie, 12,5 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 33/40, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 187323

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 15:44

    litografie, 2010, 18 x 29 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Entita

    Položka č.: 137570

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:24

    akryl, plátno, 2013, 56 x 40,5 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Nožička

    Bavorské opylování

    Položka č.: 121400

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:02

    koláž, papír, 1972, 32,5 x 24 cm, sign. PD Nožička 72, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Komárek

    Zdáno pro tři

    Položka č.: 120754

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2019 14:00

    kombinovaná technika, papír, 1999, 21 x 23 cm, sign. PD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Vach

    Staronová synagoga

    Položka č.: 232928

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 23:56

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 232902

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 23:44

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • J. Černý - Klitonský

    Karlův most

    Položka č.: 232891

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 23:34

    litografie, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD J. Černý - Klitonský, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Rastislav Michal

    Akt v knize

    Položka č.: 232767

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:54

    lept, 5,5 x 9,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka (PF 1968 Miloslav janča)

    Položka č.: 232765

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:50

    linoryt, 1967, 7,5 x 4,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)