• Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 262563

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:35

    fix, tužka, papír, 1936, 14,7 x 10 cm, sign. PD VFlessig 1936, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 262562

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:33

    lept, 9,8 x 8 cm, pohlednice, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 262561

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:31

    lept, 9,8 x 8 cm, PD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Veselé Velikonoce

    Položka č.: 262560

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:29

    lept, 9,8 x 8 cm, LD značeno v desce VFleissig, pohlednice, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři kopce s plotem

    Položka č.: 262356

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:17

    suchá jehla, 14,8 x 11,3 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Před bouří

    Položka č.: 260451

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:07

    tužka, papír, 1944, 17 x 13 cm, sign. PD Fleissig 44, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Jaro na vesnici

    Položka č.: 260450

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:05

    tužka, běloba, papír, 1940, 14 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Jaro

    Položka č.: 260449

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 14:03

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Dana Puchnarová

    Zrcadlení

    Položka č.: 255407

    Vyvolávací cena: 290 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:39

    litografie, 1986, 19 x 13,5 cm, sign. PD Puchnarová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Dana Puchnarová

    Artefakt

    Položka č.: 255406

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 03. 2023 15:37

    Aktuální cena: 290 CZK (13 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hořec

    Položka č.: 270090

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 15:09

    mědirytina, 9,8 x 7,3 cm, sign. DU JVodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Položka č.: 267376

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 14:41

    olej, plátno, 40 x 30 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Položka č.: 228641

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2023 14:15

    10x litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Náhrobky na Židovském hřbitově v Praze

    Položka č.: 263661

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:58

    olej, plátno, 15,5 x 10,4 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • A. Širúček

    Lesní cesta

    Položka č.: 262645

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:46

    olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

  • František Šneidr

    Žertovník u Železného Brodu

    Položka č.: 262396

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:14

    olej, překližka, 27 x 37 cm, sign. PD F. Šneidr, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Ulita

    Položka č.: 262095

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:06

    lept, akvatinta, 13,3 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, papír u horního okraje pokrčen a nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Olga Vychodilová

    Okno

    Položka č.: 262094

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:04

    lept, akvatinta, 13,4 x 10,7 cm, sign. DU, č. 60/100, horní okraj papíru a dolní levý roh pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená vesnice

    Položka č.: 262072

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:01

    olej, papír, 14,9 x 20,2 cm, sign. LD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malý samec, mladý)

    Položka č.: 261138

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:54

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    7 x pohlednice z Benátek

    Položka č.: 260927

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:42

    7 x pohlednice, zadní strany čisté bez přípisu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Ludmila Mazancová

    V tramvaji

    Položka č.: 267424

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:12

    akvarel, tuš, papír, 2005, 20,5 x 12,5 cm, sign. PD Mazancová 2005, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    Ženy na pláži u Černého moře

    Položka č.: 267423

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:10

    olej, překližka, 1996, 17,8 x 14 cm, monogr. LD ŠM.M., rám, malba u horního okraje a na jednom místě u pravého okraje poškozena - odloupnutá, na celém povrchu malby patrná krakelace, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Zbyněk Kočí

    Chata

    Položka č.: 267393

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:38

    tuš, tužka, papír, 28 x 44,5 cm, DU text: ..kdoví, za kdy bych nakrad (našetřil) i na auto, … tak jsme si chatu postavili hned vedle…, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lodě na pobřeží

    Položka č.: 267044

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:09

    olej, papír, 10,4 x 17,8 cm, sign. LD J. Dlabal, v levém horním rohu malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Ježíš Kristus

    Položka č.: 267040

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:04

    litografie, 1994, 23,5 x 16 cm, sign. PD 94, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Vrata

    Položka č.: 266893

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:50

    lept, mezzotinta, akvatinta, 1988, 37,7 x 25,1 cm, sign. PD M. Šoltészová 1988, č. 67/100, LD Vrata, papír velmi lehce zažloutlý, v levém dolním rohu mimo tisk nepatrná nahnědlá malá šmouha, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar,…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

    Barevnou uličkou

    Položka č.: 266882

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:28

    litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • František Strnad

    Baletka - z cyklu Začarovaný les

    Položka č.: 266877

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:24

    fotografie, 1977, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Strnad 1977, pasparta, vzadu popsáno autorem, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Krahujec obecný (malá samice, dospělá)

    Položka č.: 266857

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:22

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)