• Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 238157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 238155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže

    Položka č.: 238150

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    Položka č.: 238136

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:32

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    Položka č.: 238135

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:30

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Bohunka Vaageová

    Květinka před domem

    Položka č.: 237963

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

    Mince

    Položka č.: 237869

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 21:02

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    S úplatkem v penězích jen do pekla, pane. Do nebe je to za duši.

    Položka č.: 237864

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:56

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    Položka č.: 237558

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    Položka č.: 237549

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:38

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Benetka

    Položka č.: 237506

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:26

    tuš, akvarel, papír, 14,3 x 21 cm, sign. PU Benetka, zezadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Na pastvě

    Položka č.: 237229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 20:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Vinšujíchovi

    Položka č.: 237180

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:58

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Stezkou přez louku

    Položka č.: 235339

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:38

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2020 19:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Zálešák

    (1929-2012)

    Staré Město

    Položka č.: 225109

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:50

    litografie, 1985, 35,2 x 38,5 cm, sign. PD FZálešák 1985, 135/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Eckerta a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Dívčí profil s květy šafránu

    Položka č.: 137675

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:49

    dřevoryt, 45,7 x 24,3 cm, značeno PD v tisku JW, mírně pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Jezdec

    Položka č.: 137676

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:48

    dřevoryt, 17,9 x 45,2 cm, značeno LD v tisku JW, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lidka Šístek

    Květinářka s nůší

    Položka č.: 216570

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:47

    koláž na malovaném pozadí, 1918, 63 x 45 cm, sign. PD 1918 Lidka Šistek, rám, obraz od lidového tvořitele Lidky Šistka, který maloval na zakázku rovněž vějíře či lístky do památníků, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Veselý

    Andělé

    Položka č.: 244509

    litografie, 1988, 19,5 x 13,6 cm, sign. PD V. Veselý, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen UVU, Jednoty umělců výtvarných a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Božena Vejrychová - Solarová

    (1892-1978)

    Tulipány

    Položka č.: 181963

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:46

    fix, akvarel, papír, 32,6 x 45 cm, sign. PD B. Vejrychová - Solarová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Roučka

    Renesanční trio

    Položka č.: 122560

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Novotný

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 244463

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:36

    lept, 14,5 x 9,7 cm, sign. DU Novotný 91, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Domek na jaře

    Položka č.: 213118

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:33

    olej, karton, 40,2 x 51 cm, mongr. LD B, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Sušení listí (PF 1989)

    Položka č.: 244456

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:28

    serigrafie, 1988, 11,7 x 10,7 cm, sign. DU Neprakta, text dole: p.f.1989, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 540 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Had rád pomůže (PF 1993)

    Položka č.: 244457

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:27

    serigrafie, 1992, 12,7 x 10,5 cm, sign. PD Neprakta, text dole: p.f. 1993, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

    Aktuální cena: 340 CZK (14 €)

  • Markéta Králová

    Trávy

    Položka č.: 217792

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:23

    lept, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD M. Králová, 13/60, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Křivský

    Zima

    Položka č.: 214367

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:22

    olej, karton, 34 x 44,5 cm, sign. LD Křivský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Peter Kocák

    (1961)

    Krásné vzpomínky (PF 1994)

    Položka č.: 244455

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:17

    lept, 1993, 7,5 x 5,5 cm, sign. P. Kozák 93, 69/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)