Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Vltava u Litoměřic

    Položka č.: 235366

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:52

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, nalepeno na papíře, vzadu razítko : Z pozůstalosti Libuše Horákové-Jansové, papír na okrajích odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loretka

    Položka č.: 235365

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:50

    lept, 29 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír na levém a spodník okraji ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884)

    Břízy u potůčka

    Položka č.: 235364

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:48

    lept, 32 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, papír lehce zažloutlý a lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na procházce městem

    Položka č.: 235363

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:46

    litografie, 38 x 26 cm, sign. PD , pokrčený alehce ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Fuchs

    (1900-1980)

    Neapol

    Položka č.: 235362

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:44

    akvarel, 37 x 46 cm, sign. PD O. Fuchs, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Dítěte a Kysely na uměleckoprůmyslové škole v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše

    Položka č.: 235361

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:42

    lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír zažloutlý, na levém okraji ušpiněn a lehce pokrčen, nahoře natržený, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bělohlávek

    (1924)

    Bůh

    Položka č.: 235354

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:40

    dvoubarevný lept, 35,5 x 22,5 cm, sign. PD, papír pokrčen, na levém okraji dva fleky od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na UK v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Ex Libris MP

    Položka č.: 235320

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:38

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 4/15, vzadu značeno autorským razítkem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pechar

    (1931)

    Král Lear

    Položka č.: 235319

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:36

    dřevoryt, 2001, 15,5 x 11,1 cm, sign. LD V. Pechar 01, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Toaleta

    Položka č.: 235314

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:34

    litografie, 16,5 x 12,5 cm, sign. PD RKremlička, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta

    Položka č.: 235127

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:32

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 25 cm, sign. LD Kuba, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Žena v šátku

    Položka č.: 235126

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:30

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nerad

    Postava

    Položka č.: 235099

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:28

    kvaš, papír, 1962, 27 x 15 cm, sign. PD Meredick 62, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 235097

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:26

    tužka, papír, 1902, 14 x 12,5 cm, sign. PD J. Šetelík , rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 235096

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:24

    tuš, papír, 1937, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Kotrba 37, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 235095

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:22

    litografie, akvarel, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 235094

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:20

    litografie, akvarel, 1960, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, rám, LD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Rábí

    Položka č.: 235093

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:18

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, PD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západoč…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:16

    uhel, akvarel, papír, 28,5 x 19 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:14

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. PD Teleka, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Teleka

    Můstek

    Položka č.: 235090

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:12

    tempera, papír, 28 x 39 cm, sign. LD Teleka, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    Položka č.: 235085

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:10

    tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 235084

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:08

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Zebra a oslík

    Položka č.: 235077

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:06

    tužka, pastel, papír, 29 x 39 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 6, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Koupaliště

    Položka č.: 235068

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:04

    uhel, kvaš, kombinovaná technika, papír, 2004, 50 x 69 cm, sign. vzadu, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojta Adena

    Bez názvu

    Položka č.: 235066

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:02

    akryl, papír, 89,5 x 66 cm, sign. PD V. Adena

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1963

    Položka č.: 226856

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:57

    litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1960

    Položka č.: 226857

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:56

    litografie, 1959, 22 x 30 cm, značeno v desce Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 231383

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:55

    ocelorytitna, 1970, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Švengsbír , autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Ženský profil s vejcem

    Položka č.: 237794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:51

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 1/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

Facebook