• Josef Liesler

    Sněm (občanská válka ve Španělsku)

    Položka č.: 230191

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:39

    litografie, 1945, 30 x 40,4 cm, sign. PD Liesler 45, rám, 63/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID5573 Historie příhozu

  • Oldřich Jelínek

    Létající II.

    Položka č.: 230183

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:28

    lept, akvatinta, 1977, 19,8 x 22,2 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 5/19 II., zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID6858 Historie příhozu

  • Eva Natus Šalamounová

    (1934-2014)

    Perníkářka

    Položka č.: 230169

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:14

    litografie, 1985, 19,5 x 12,7 cm, sign. PD Eva Natus Šalamounová 1985, autorský tisk, PF 1986, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    Bruslaři

    Položka č.: 230167

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:12

    litografie, 2000, 30,1 x 25,3 cm, sign. PD Iva Hüttnerová 2000, autorský tisk, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

  • Emma Srncová

    První lásky

    Položka č.: 230165

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 18:10

    litografie, 2009, 22,5 x 50,9 cm, sign. PD Emma Srncová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5173 Historie příhozu

  • Petr Šmaha

    Výkřik III.

    Položka č.: 230152

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:57

    tempera, běloba, papír, 1989, 69,5 x 50 cm, sign. PD P. Šmaha 89, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu

  • Milivoj Husák

    (1950)

    Řehoř Samsa

    Položka č.: 230151

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:56

    kvaš, papír, 1986, 82 x 58 cm, monogr. DU MH, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6857 Historie příhozu

  • Marie Filippovová

    Položka č.: 230140

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:45

    akvarel, papír, 58 x 42 cm, rám, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID6348 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Don Quijot

    Položka č.: 230136

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:41

    pastelky, tužka, papír, 1964, 17,5 x 9,5 cm, sign. DU K. Oberthor 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 230135

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:40

    pastel, karton, 1962, 99,5 x 70 cm, sign. PD K. Oberthor 62, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Otakar Kubín

    (1883-1969)

    Položka č.: 230118

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:23

    tužka, papír, 23 x 30,5 cm, sign. PD O. Coubine, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID4169 Historie příhozu

  • Otakar Kubín

    (1883-1969)

    Položka č.: 230117

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:22

    tužka, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Coubine, Antikvariát Ostrovní

  • Michael Rittstein

    Břemeno

    Položka č.: 230081

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:47

    litografie, 2011, 66 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

    Poslední dražitel: ID6895 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Slepice jako krajina

    Položka č.: 230077

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:43

    litografie, 2010, 49,5 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 230075

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:41

    litografie, 2011, 49 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Podvodní svět

    Položka č.: 230074

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:40

    litografie, 2011, 48 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adam a Eva

    Položka č.: 230053

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:19

    litografie, 21,4 x 14,9 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: ID6563 Historie příhozu

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    ExLibris

    Položka č.: 230044

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:10

    litografie, 1971, 15,2 x 7,7 cm, sign. DU Sklenář 71, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera a Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, skupiny Balance, Litografie 5

    Poslední dražitel: ID779 Historie příhozu

  • Maxmilián Švabinský

    Malá kytice II.

    Položka č.: 230043

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:09

    litografie, 1948, 16,6 x 12,2 cm, sign. DU MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v …

    Poslední dražitel: ID2077 Historie příhozu

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v oranžové

    Položka č.: 230039

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:05

    akvarel, tuš, papír, 1992, 33 x 22,5 cm, monogr. DU A.L. 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4343 Historie příhozu

  • Václav Kabát

    Otázka

    Položka č.: 224927

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2019 12:55

    lept, 11 x 11 cm, sign. PD Václav Kabát, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    San Simeone (Benátky)

    Položka č.: 221933

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2019 12:20

    lept, 33 x 25 cm, sign. PD Vl Pukl, II. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Florencie

    Položka č.: 221745

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2019 11:20

    lept, 33 x 24,8 cm, sign. PD Vl Pukl, III. stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Gotický arkýř

    Položka č.: 221727

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2019 11:15

    lept, 1942, 31,6 x 21,2 cm, sign. PD J.C. Vondrouš 1942, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Loď

    Položka č.: 231321

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2019 14:00

    suchá jehla, 21,8 x 15,8 cm, sign. PD VKomárek, č. I/XX, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Muž s amforou

    Položka č.: 231320

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2019 13:55

    suchá jehla, 27,8 x 15,8 cm, sign. PD VKomárek, č. XVI/XX, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Žena s čelenkou

    Položka č.: 231319

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2019 13:50

    suchá jehla, 21,9 x 15,8 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 231318

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2019 13:45

    suchá jehla, 21,8 x 15,8 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Kytka

    Položka č.: 231299

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2019 12:10

    dřevoryt, 15,9 x 15,3 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6399 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 231298

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2019 12:05

    litografie, 1986, 19,9 x 8,8 cm, sign. DU Roučka 86, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)