• Hála

    Pohled na sv. Mikuláše

    Položka č.: 223796

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:50

    měkký kryt, 25,5 x 18 cm, sign. PD Hála, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jaké to dílo!

    Položka č.: 223782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:40

    dřevoryt, 14 x 9,8 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

    Vyškov, Dědice, Slavkov, Kojál, Bučovice

    Položka č.: 221016

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:21

    5x litografie, všechny sign. PD nečitelně, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Zámecká studna

    Položka č.: 215857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:10

    ocelorytina, 15,7 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praga Caput Regni

    Položka č.: 215853

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:08

    ocelorytina, 12,8 x 15,3 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Staré Město

    Položka č.: 215850

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:07

    ocelorytina, 13,3 x 14,5 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Hradčany

    Položka č.: 215849

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:06

    ocelorytina, 12,2 x 15,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Karlův most

    Položka č.: 215848

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:05

    ocelorytina, 13,2 x 12,2 cm, DU značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Položka č.: 215847

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:04

    ocelorytina, 9,7 x 13,2 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Malá Strana

    Položka č.: 215846

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2019 15:03

    ocelorytina, 13 x 12 cm, PD značeno v desce J. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Šum moře

    Položka č.: 214770

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:25

    litografie, 1977, 14,5 x 14,5 cm, sign. PD Liesler 77, pasparta, č. 24/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Svolinský

    Profil dívky

    Položka č.: 214719

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:24

    akvarel, tuš, pastel, karton, 34,5 x 31 cm, sign. DU K. Svolinský, rám, při okrajích zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Rybář

    Položka č.: 214098

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:20

    tužka, papír, 15,5 x 22 cm, sign. PD Chramosta, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Děti u rybníka

    Položka č.: 214067

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:08

    tuš, papír, 11 x 18,5 cm, monogr. PD AK, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Kubíček

    Položka č.: 214065

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 16:06

    litografie, 1978, 10,6 x 14,8 cm, sign. DU Jiří Kubíček 1978, pasparta, č. 78/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Ladislav Pešek

    Položka č.: 208814

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:39

    suchá jehla, 1950, 12 x 9,3 cm, sign. DU Liesler 50, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 208443

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:38

    litografie, 1945, 32,3 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, rám, LD slepotiskové razítko ELK, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Město

    Položka č.: 207956

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:33

    8x litografie, 1993, 13,2 x 19,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1993, č. 113/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 207944

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:31

    dřevoryt, 18,2 x 12,1 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:30

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rumpál z Podkrkonoší

    Položka č.: 207182

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:26

    pastel, tužka, papír, 1965, 13 x 16 cm, sign. LN Jan 1965, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Héliova jízda nad Olympem

    Položka č.: 204840

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:14

    heliogravura, 1944, 20,7 x 15,3 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Květina

    Položka č.: 201834

    dřevoryt, 1973, 40 x 26 cm, sign. PD nečitelně, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Majer

    Řetězový most

    Položka č.: 201832

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:10

    lept, 24,5 x 33 cm, sign. PD JMajer, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Loutky

    Položka č.: 201828

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2019 15:09

    dřevoryt, 25,8 x 20,5 cm, sign. PD Cinybulk, č. 59/170, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Poš

    (1894-1970)

    Sedící muž

    Položka č.: 180982

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 15:39

    lept, 1919, 26 x 22,4 cm, sign. PD Jara Poš 1919, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Svolinský

    Hlava ženy

    Položka č.: 180967

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 15:34

    litografie, 1944, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD Svolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Pavel Piekar

    Jiří Orten - dvacet dva let

    Položka č.: 179109

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 15:29

    linoryt, 1992, 54,2 x 31,2 cm, sign. PD Pavel Piekar 1992, pasparta, č. 7/8, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 178901

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 15:24

    dřevoryt, 21,2 x 35,2 cm, sign. DU Lukavský, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Carl Weiss

    (1860-1931)

    Alpská tvrz

    Položka č.: 167759

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 15:02

    akvarel, běloba, papír, 1927, 25,5 x 37,5 cm, sign. LD Carl Weiss 1927, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)