Internetová aukce

Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Rudolf Veit

    (1892-1979)

    Fiesole

    Položka č.: 136560

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:34

    měkký kryt, 8,5 x 4,3 cm, sign. PD Rudolf Veit, při okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Adrian van der Werff

    (1659-1722)

    Ieanne Seymour

    Položka č.: 212736

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:33

    mědirytina, 18. století, 31 x 16,8 cm, značeno LD v desce Adr. van der Werff pinx a PD Vermeulen Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Praha

    Položka č.: 242171

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:32

    měkký kryt, 30,5 x 17,8 cm, sign. PD Josef Vaic 1927, rám, na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled z Karlova mostu

    Položka č.: 242173

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:31

    lept akvatinta, 30,5 x 25,3 cm, sign. PD Josef Vaic , rám, autoraký tisk, mírně zažloutlý papír, ve střední části poškozeno, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Dražba

    Položka č.: 242106

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:28

    akvatinta, 11,2 x 8,9 cm, sign. PD Mario Stretti, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    TGM v rozhovoru s A. Jiráskem

    Položka č.: 242133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:24

    fotografie, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Salle de Saxe

    Položka č.: 236788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:23

    akvarel, papír, 19,5 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Monogramista AM

    Děti

    Položka č.: 211913

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 28,8 x 21,2 cm, monogr. PD AM, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    U kováře

    Položka č.: 185508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:18

    dřevoryt, 1929, 9,4 x 12,2 cm, sign. PD Karel Minář, s věnováním panu prof. A. Zámorskému, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 236785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:17

    lept, 21,5 x 29 cm, sign. PD Maran, rám, PD značeno v desce S. G. Maran, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Frost & Reed

    Raiders

    Položka č.: 229541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:11

    mědirytina, 1898, 39,5 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, DU značeno v desce: Etched according to Act of Congress in the year 1898 by Frost & Reed in the Office of Librarian of Congress at Washington, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 236780

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:10

    olej, dřevotříska, 34 x 25,5 cm, sign. PD J. Friš, rám, dole text: Je to sice trošku krátké, ale máme přeci teprv první zkoužku!, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**8 Historie příhozu

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    Položka č.: 236781

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:09

    olej, karton, 1954, 30 x 39,5 cm, sign. PD Jo. Friš 54, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Alej

    Položka č.: 242176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:07

    lept mezzotinta, 24 x 17,9 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Výhled z terasy

    Položka č.: 242177

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:06

    lept mezzotinta, 19,5 x 25,4 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň I.

    Položka č.: 242114

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:05

    lept, 1929, 8,6 x 16 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1929, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň II.

    Položka č.: 242115

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:04

    lept, 1930, 7,5 x 13,8 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1930, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Ležící

    Položka č.: 211855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:03

    kamenorytina, 7 x 11,9 cm, značeno PD na kameni CB, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Óda na radost

    Položka č.: 242161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:43

    lept, 12,4 x 9,3 cm, sign. PD Vychodilová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Tomáš Smetana

    Kytička a sklenička

    Položka č.: 227593

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:40

    litografie, 2008, 32 x 43,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2008, rám, 2/17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Jan Otava

    (1950)

    Bělásci

    Položka č.: 232849

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:38

    lept, akvatinta, 1980, 11,4 x 15,5 cm, sign. PD Jan Otava 1980, pasparta, 89/100, zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 231452

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Kořist

    Položka č.: 211912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:34

    dřevoryt, 1984, 15 x 12,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, p. f. 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Prostorová kompozice

    Položka č.: 242118

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:29

    lept, ruční papír, 1992, 9,7 x 14,7 cm, sign. PD J. J. Králík 92, 30/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    Krajina

    Položka č.: 236566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:26

    akvarel, ruční papír, 33,5 x 46 cm, sign. PD Bořivoj Žufan, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Jezero

    Položka č.: 242165

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:21

    akvarel, papír, 1939, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1939, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Pole

    Položka č.: 242166

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. PD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Strom uprostřed pole

    Položka č.: 242167

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Vesnička

    Položka č.: 242155

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:18

    olej, karton, 18 x 23,5 cm, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Horská chata

    Položka č.: 242156

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:17

    tempera, papír, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

Facebook