• Václav Junek

    (1913-1976)

    Zebra a oslík

    Položka č.: 235077

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 09. 2019 19:06

    tužka, pastel, papír, 29 x 39 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 6, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1963

    Položka č.: 226856

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:57

    litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1960

    Položka č.: 226857

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:56

    litografie, 1959, 22 x 30 cm, značeno v desce Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jiří Antonín Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 231383

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:55

    ocelorytitna, 1970, 15,5 x 8,5 cm, sign. DU J. Švengsbír , autorský tisk, při okrajích mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ženský profil s vejcem

    Položka č.: 237794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:51

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 1/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Zrcadlení

    Položka č.: 237795

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:50

    mezzotinta, 9,2 x 9,1 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, 29403, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Imaginace

    Položka č.: 231375

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:47

    lept, 11 x 6 cm, sign. PD M. Stuchlík, 31/100, Antikvariát Dlážděná, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Miroslav Rada

    (1926)

    Evangelium sv. Matouše 11,28

    Položka č.: 237813

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:37

    tuš, papír, 1991, 21 x 29,7 cm, sign. LN Miroslav Rada 91, Matouš 11,28-30: Ježíš se ujal slova a řekl: Pojďte ke mně, všichni, kdo se lopotíte a jste obtíženi, a já vás občerstvím. Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mě, neboť jsem tichý a pokorný srdcem, a naleznete pro své duše odpočinek. Vždyť …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Bratři Čapkové

    Položka č.: 237844

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:34

    tisk, 1947, 25,5 x 17,5 cm, sign. PD Rabas 47, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kapr

    Položka č.: 237832

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:23

    olej, malířská lepenka, 20,5 x 29,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Tanečník v kroji

    Položka č.: 237779

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:21

    akvarel, tuš, papír, 1977, 20,9 x 14,7 cm, sign. PD ?, pf 1978, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Oznámení cís. král. Českého zemského Gubernia o snížení daní na polovinu

    Položka č.: 229793

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:17

    mědirytina, 1839, 35,8 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Já jsem mládenec marnotratný, mně nejsou peníze pranic platný

    Položka č.: 231377

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:12

    akvarel, tuš, papír, 29,9 x 22 cm, monogr. PD, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hlava psa

    Položka č.: 231384

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:11

    uhel, křída, papír, 22,1 x 29,6 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Babočka paví oko a Okáč

    Položka č.: 237749

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:10

    litografie, 20,5 x 12,5 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy I.

    Položka č.: 231475

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:08

    litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Lubomír Manda

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 206677

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:02

    lept, 2009, 19,8 x 29,2 cm, sign. PD Manda, 10/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    Praha od Rudolfina

    Položka č.: 237836

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:00

    litografie, 1990, 15,5 x 12,7 cm, sign. PD J. Mádlo 90, pasparta, 61/180, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Alena Laufrová

    Dvojice - Motýl

    Položka č.: 226858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:56

    slepotisk, pastel, 15 x 10,5 cm, sign. PD A. Laufrová, 4/100, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Komárek

    Lavička

    Položka č.: 237777

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:48

    dřevoryt, 14,8 x 10,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladislav Kaska

    S kozou a ovečkou

    Položka č.: 237744

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:45

    lept, 9,5 x 7,2 cm, sign. PD Vladislav Kaska, PF 2007, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dívka růže

    Položka č.: 237741

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:44

    serigrafie, 16 x 11,3 cm, sign. PD JKaiser, 129/140, , žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Josef Kábrt

    (1920-1989)

    Dívka s pokojovými květinami

    Položka č.: 237772

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:43

    lept, 1988, 9,9 x 7 cm, sign. PD Kábrt 88, Ex libris E. Šindelář, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnická kaplička

    Položka č.: 226880

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:42

    litografie, 16,2 x 22 cm, sign. PD J. Chudomel, 51/170, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    Pohled na město

    Položka č.: 237821

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:40

    linoryt, 1987, 15 x 18 cm, sign. PD Josef Hvozdenský 87, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Hudeček

    Dívka s hrozny

    Položka č.: 237780

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:37

    dřevoryt, 2002, 6,5 x 6,5 cm, sign. DU Miroslav Hudeček 2002, 88/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Světla Hásková

    Léto

    Položka č.: 237793

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:29

    litografie, 11 x 19,6 cm, sign. PD Hásková, 45/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Coulda

    Koník

    Položka č.: 231385

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:15

    tužka, papír, 19,2 x 25,1 cm, sign. PD Coulda, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Květ

    Položka č.: 237792

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:13

    litografie, 1988, 15,8 x 10,7 cm, sign. DU Z. Burgetová 88, 153/200, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Zamyšlený muž

    Položka č.: 206644

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 18:12

    kamenorytina, 22,8 x 17,5 cm, monog. PD CB, přeložený horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)