• Cyril Bouda

    Pohádka o rakovi

    Položka č.: 246321

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 08. 2020 18:03

    lavírovaná kresba tuší, ruční papír, 32,2 x 24 cm, monogr. PD CB, ilustrace ke knize pohádek, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 30 000 CZK

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Osm dní

    Položka č.: 246594

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 18:29

    kniha, podpis J. Seiferta, il. J. Čapek, typo O. Hlavsa, vydal Čs. spisovatel, Praha 1969, brož s ob., 32s., velmi dobrý, ob. lehce zašlá a drobně poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Různí autoři

    Momentky ze socialistické Prahy II.

    Položka č.: 246559

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 17:54

    18x fotografie, 18 x 13 cm, 18x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, lehce opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Konvolut fotografií

    Položka č.: 246558

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 17:53

    10x fotografie, 29,5 x 24 cm, 10x bromostříbrná fotografie momentek Prahy, před rokem 1980, opotřebený stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Konvolut

    Položka č.: 246512

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 17:10

    katalogy, 30 x 21 cm, konvolut katalogů, fotografií a grafiky O. Štembera, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    J. S. Bach - O pokojné mysli

    Položka č.: 246479

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 16:34

    bibliofilie se dvěmi grafikami, 21 x 14,5 cm, jednotlivé listy signovány, vydal dr. Sl. Vencl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Konvolut materiálů z rodinné pozůstalosti

    Položka č.: 246415

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:30

    autogramy, dopisy, fotografie, 22 x 15,5 cm, konvolut obsahuje řadu raritních materiálů z rodiny mistra Mikoláše Alše: publikaci Rodinné kresby Mikoláše Alše z r. 1924 s podpisy Alšovy rodiny na frontispisu (syn Tomáš Aleš a jeho žena Marie, dcera Lidka Vojnová a její manžel Jaroslav, syn Mikoláš Al…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Karel Čapek - Anglické listy

    Položka č.: 246413

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:28

    kniha, 20 x 12 cm, obálka a úprava J. Čapek, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha 1925, pův. brož, 106s., kniha restaurována, Antikvariát Dlážděná, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Devadesátka pokračuje

    Položka č.: 246397

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:12

    kniha, 21 x 15 cm, podpis J. Foglar na tit. straně, vyd. Olympia, Praha, 1969, pův. clpl. vazba, obálka chybí, 204s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Písně o čtyřech posledních věcech člověka

    Položka č.: 246393

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 08. 2020 15:08

    volné listy, 21,5 x 17 cm, 14x dřevoryt J. Váchal, vyd. V. Pour, Praha, 1944, volné archy v pův. obálce, 38s., obálka lehce opotřebená, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    Položka č.: 245927

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:07

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Stanislav Diviš

    Dva světy

    Položka č.: 245925

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:05

    litografie, 1998, 34,5 x 27 cm, sign. PD Di, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pavel Humhal

    Čísla

    Položka č.: 245922

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:02

    serigrafie, 1996, 40 x 30 cm, sign. PD Humhal 96, č. 40/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Markéta Prachatická

    Zvířátka

    Položka č.: 245920

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:00

    lept, 28,5 x 20,7 cm, sign. PD M. Prachatická, č. 6/25, antiqari.at Radhošťská, Markéta Prachatická, nar. 1953, 1984 Velká cena na knižním veletrhu za ilustraci ke knize Alenka v říši divů, 1990 Camberwell College of Art London (2 semestry), 1991 – 1993 působila jako asistentka grafického ateliéru n…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Petr Melan

    Pád

    Položka č.: 245919

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:59

    lept, 33 x 23,5 cm, sign. PD P. Melan, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Matka

    Položka č.: 245918

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:58

    lept, 33 x 23 cm, sign. PD F. Ronovský, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře

    Položka č.: 245917

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:57

    serigrafie, 1989, 15,3 x 11 cm, sign. DU hořánek 89, autorský tisk, DU slepotiskové razÍtko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Labyrint světa

    Položka č.: 245916

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:56

    lept, 24 x 16,5 cm, ilustrace k Labyrintu světa (J. A. Komenský), Všudybyl pozoruje běžícího studenta, na pozadí ruiny na Klárově v Praze, na papíře drobonké hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, č…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s růží (Exl. A. Vazačová)

    Položka č.: 245908

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:48

    litografie, 10 x 8,5 cm, č. 139/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Max Švabinský

    (1873-1982)

    Turnovské skály

    Položka č.: 245901

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:41

    litografie, 24,6 x 17,6 cm, značeno na kameni MŠvabinský, původní litografická příloha ke knize: Malíř Max Švabinský, Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, 1945, Praha , mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Milovnice hudby

    Položka č.: 245895

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:35

    litografie, 1984, 11,5 x 8 cm, sign. DU KBeneš 84, pasparta, č. 160/180, mírně zažloutlý papír, mimo tisk politá pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Žižkovský

    Položka č.: 245888

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:28

    litografie, 1985, 19 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 85, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    Akt na poušti

    Položka č.: 245887

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:27

    litografie, 2011, 15,5 x 23,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 18/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alena Antonová

    Akt s jablky

    Položka č.: 245884

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:24

    suchá jehla, 2009, 11,8 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 75/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Ležící akt

    Položka č.: 245883

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:23

    suchá jehla, 2009, 10,8 x 15,5 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 60/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 245881

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:21

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Položka č.: 245880

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:20

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš Hrivnáč 2010 , antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spletená těla

    Položka č.: 245879

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:19

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. Du Tomáš hrivnáč 2010, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Spolu

    Položka č.: 245878

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:18

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Holub

    Břízky

    Položka č.: 245858

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 10:58

    kvaš, papír, 32 x 25 cm, sign. PD Holub, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu