Karel Vik
(1883-1964)
Frýdštejn
Položka č.: 278866Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:40
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Josef Herčík
(1922-1999)
Hradčany
Položka č.: 278853Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:14
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Josef Herčík
(1922-1999)
Prašná brába
Položka č.: 278852Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:12
ocelorytina, 14,2 x 8,2 cm, sign. DU JHerčík, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Máchovský motiv
Položka č.: 278846Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:04
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Ludvík Kuba
(1863-1956)
Klobouky
Položka č.: 267239Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2023 15:40
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Makoň
Portrét muže
Položka č.: 276955Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 20:56
tužka, papír, 30,1 x 22 cm, sign. PD Makoň 14. XI. 36, pokrčený a zažloutlý papír, u horního okraje lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Harmenszoon van Rijn Rembrandt
(1606-1669)
Krajina se třemi stromy
Položka č.: 274664Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 19:08
reprodukce, 21 x 27,2 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Automobilka
Položka č.: 274647Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:54
tuš, papír, 12,3 x 13,2 cm, sign. PD, zezadu razítko: Pravda redakce, Plzeň, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 440 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Na pastvě
Položka č.: 274483Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:22
dřevoryt, 1921, 15,2 x 19,8 cm, Život, příloha, papír nahoře pokrčený, spodní okraj papíru otrhaný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Miloslav Troup
(1917-1993)
Pohledy na město (Svatební oznámení Petra Malá a Zdeněk Troup)
Položka č.: 270460Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:12
litografie, 22,5 x 49,8 cm, 3x signatúra M. Troup, pozvánka přeložená na tři části, na každé tištěná grafika, papír lehce zašlý a jemně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vladimír Komárek
Čepice
Položka č.: 269978Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2023 18:04
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, sign. DU V. Komárek, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu
Ludmila Mazancová
Položka č.: 279034Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 22:54
pastel, papír, 1995, 8,7 x 8,5 cm, sign. PD Mazancová 95, rám, lehce zašlý rám, nepatrně odřen, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Útěk do Egypta
Položka č.: 278769Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 22:26
tisk, 13,9 x 9,2 cm, sign. PD F. Duša, značeno v desce PD FD, papír lehce zažloutlý, v levém horním rohu čtyři drobné černé tečky, levý okraj papíru otřepen po odtržení, antiqari.at Radhošťská, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brn…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Švengsbír
Chrliče
Položka č.: 267427Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 20:14
litografie, 32,5 x 24 cm, sign. PD J. Švengsbír, pasparta, č. 81/200, látková páska od pasparty zašlá, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Karel Musil
(1982)
Vodnář
Položka č.: 259253Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:28
lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce dolu Exl. A.M + F.M, antiqari.at Radhošťská, studium na Pedagogické fakultě v Českých Budějovicích
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Město
Položka č.: 244325Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:08
serigrafie, 1960, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU Rolák 1960, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Bohumil Ullrych
Nové lyžařské kraje
Položka č.: 240745Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2023 18:04
tuš, akvarel, běloba, papír, 25,5 x 32 cm, sign. PD U. , nad obrázkem text: Prosím vás, máte mazání? - I něco vono tam po nebožtíkovi děrouškovi bude-von moc trpěl na revma., zažloutlý papír, na okrajích ztmavlý, nahoře šmouhy od akvarelu, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Portrét ženy
Položka č.: 278324Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:44
serigrafie, 28,2 x 26,5 cm, sign. PD Kožíšek, a.t. - 2, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Tři čluny
Položka č.: 278010Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:40
tempera, papír, 1988, 22,6 x 62,6 cm, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Lodě v přístavu
Položka č.: 278009Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:38
tempera, papír, 1988, 22,6 x 61,7 cm, sign. PD 88, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jezero
Položka č.: 278006Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:32
tuš, akvarel, papír, 21 x 41 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Eduard Milén
(1891-1976)
Ruch velkoměsta
Položka č.: 277993Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:24
litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Alois Moravec
Na pláži (Balt)
Položka č.: 277974Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:20
tuš, tužka, akvarel, běloba, papír, 1960, 20,2 x 28 cm, sign. LD Moravec, pasparta, zažloutlý papír, páska od pasparty se odlupuje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Alois Moravec
Mezi domy
Položka č.: 277966Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:16
suchá jehla, 10,7 x 11,8 cm, sign. PD A. Moravec, zezadu věnování: Panu red. A Weingovi věnuje A Moravec, zažloutlý a mírně zašlý papír; pravý horní roh papíru pokrčený, vlevo dole žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švab…
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 277780Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:54
suchá jehla, 1923, 17,8 x 23,5 cm, sign. PD 1923, rám, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Helena Horálková
Zvířátka u krmení
Položka č.: 277181Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:44
litografie, 1991, 49 x 62,5 cm, sign. PD Helena Horálková 91, rám, č. 1/20, antiqari.at Radhošťská, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Karel Oberthor
Kvetoucí stromy
Položka č.: 279036Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 21:12
pastel, uhel, fix, papír, 28,5 x 55 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, mírně zažloutlá pasparta, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Marta Taberyová
(1930-2019)
Toaletní stoleček
Položka č.: 277917Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:56
pálená hlína, 22,2 x 33,9 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Marta Taberyová
(1930-2019)
Šperkovnice
Položka č.: 277916Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:54
pálená hlína, 33,5 x 21,6 cm, sign. vzadu Marta Taberyová, antiqari.at Radhošťská
Otakar Štembera
(1914-1999)
Podzim v zahradě
Položka č.: 277911Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 20:52
olej, překližka, 1989, 29 x 48,5 cm, sign. PD ŠT 89, rám, na zadní straně věnování, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)