• Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Petrov

    Položka č.: 123658

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:45

    dřevoryt, 1938, 22 x 17,4 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4090 Historie příhozu

  • Johann Heinrich Lips

    (1758-1817)

    Leibnitz

    Položka č.: 123653

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:40

    mědirytina, 10,2 x 5,8 cm, značeno DU v desce J H Lips Sculps., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2997 Historie příhozu

  • Jan Hrubý

    Bandaska

    Položka č.: 122550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:25

    litografie, 17 x 11 cm, sign. PD Hrubý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4419 Historie příhozu

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kinského zahrada

    Položka č.: 122205

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:20

    litografie, 1988, 39,8 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, autorský tisk, provenience: Antikvariát Dlážděná, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4274 Historie příhozu

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga

    Položka č.: 122203

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:15

    ocelorytina, 8,9 x 16 cm, značeno DU v desce Švengsbír, provenience: Antikvariát Dlážděná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 122202

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:10

    litografie, 1960, 11,3 x 17,8 cm, sign. PD V. Polášek 60, provenience: Antikvariát Dlážděná, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • R. Slezák

    Krajina v zimě

    Položka č.: 121689

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 10:45

    olej, papír, 1967, 21,3 x 29,7 cm, sign. PD R. Slezák 67

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamila Ženatá

    Panenka

    Položka č.: 121575

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 10:25

    suchá jehla, 1980, 16,5 x 12,3 cm, sign. PD Kamila Albrechtová 80, 91/200, Albrechtová - příjmení K. Ženaté za svobodna, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2750 Historie příhozu

  • Jana Kadlecová

    Cesta II.

    Položka č.: 99034

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 09:25

    lept, 1987/1989, 20 x 16 cm, sign. PD Jana Kadlecová 87/1989, 85/100, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pamětní list

    Položka č.: 90231

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 09:05

    litografie, 1996, 20,4 x 29,2 cm, pamětní list u příležitosti 200. výročí zveřejnění objevu litografie Aloisem Senefelderem, vydalo Národní technické muzeum v Praze, mírně ohnutý dolní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 233799

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:27

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Zrzavý

    Milosrdný samaritán - studie

    Položka č.: 233798

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:26

    tužka, papír, 6,4 x 4,1 cm, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Eduard Zelenka

    Havelský trh

    Položka č.: 233797

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:25

    bromostříbrná fotografie, počátek 80. let, 18 x 23 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Zeithammel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 233796

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:24

    kombinovaná technika, papír, 1994, 33,5 x 49 cm, sign. PD M. Zeithammel 94, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 233795

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:23

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha novoměstský ústav šlechtičen, později všeobecná nemocnice na Novém Městě

    Položka č.: 233794

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:22

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha klášter augustiánů s kostelem sv. Kateřiny na Novém Městě

    Položka č.: 233793

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:21

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha kostel sv. Karla Boromejského

    Položka č.: 233792

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:20

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

  • Emil Weirauch

    (1909-1976)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 233791

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:19

    olej, lepenka, 50 x 40 cm, sign. PD E. Weirauch, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně, člen SČVU, SVU Purkyně a KVU Aleš

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 233790

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2010 19:18

    serigrafie, 60 x 38,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při levém horním okraji mimo tisk natržený, pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)