• Karel Minář

    (1901-1973)

    U kováře

    Položka č.: 185508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:18

    dřevoryt, 1929, 9,4 x 12,2 cm, sign. PD Karel Minář, s věnováním panu prof. A. Zámorskému, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 236785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Frost & Reed

    Raiders

    Položka č.: 229541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:11

    mědirytina, 1898, 39,5 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, DU značeno v desce: Etched according to Act of Congress in the year 1898 by Frost & Reed in the Office of Librarian of Congress at Washington, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    Položka č.: 236780

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    Položka č.: 236781

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:09

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Alej

    Položka č.: 242176

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:07

    lept mezzotinta, 24 x 17,9 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Ferdinand Engelmuller

    (1867-1924)

    Výhled z terasy

    Položka č.: 242177

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:06

    lept mezzotinta, 19,5 x 25,4 cm, sign. PD Engelmuller, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň I.

    Položka č.: 242114

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:05

    lept, 1929, 8,6 x 16 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1929, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Václav Eisenreich

    (1892-1969)

    Pohled na Plzeň II.

    Položka č.: 242115

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:04

    lept, 1930, 7,5 x 13,8 cm, sign. PD F. V. Eisenreich 1930, Antikvariát Dlážděná, žák V. Šípa a J. Konůpka, poté studium na AVU v Praze u J. Obrovského a M. Švabinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Ležící

    Položka č.: 211855

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:03

    kamenorytina, 7 x 11,9 cm, značeno PD na kameni CB, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Olga Vychodilová

    Óda na radost

    Položka č.: 242161

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:43

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Smetana

    Kytička a sklenička

    Položka č.: 227593

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:40

    litografie, 2008, 32 x 43,5 cm, sign. PD Tomáš Smetana 2008, rám, 2/17, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Bělásci

    Položka č.: 232849

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:38

    lept, akvatinta, 1980, 11,4 x 15,5 cm, sign. PD Jan Otava 1980, pasparta, 89/100, zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

    Položka č.: 231452

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:36

    kombinovaná technika, karton, 1991, 24 x 24 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Kořist

    Položka č.: 211912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:34

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    Prostorová kompozice

    Položka č.: 242118

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:29

    lept, ruční papír, 1992, 9,7 x 14,7 cm, sign. PD J. J. Králík 92, 30/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly, člen skupiny Bilance, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Bořivoj Žufan

    (1904-1942)

    Položka č.: 236566

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:26

    akvarel, ruční papír, 33,5 x 46 cm, sign. PD Bořivoj Žufan, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunnera, Nejedlého a K. Dvořáka, člen SVU Mánes, MSVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Pekař

    Jezero

    Položka č.: 242165

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:21

    akvarel, papír, 1939, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1939, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Pole

    Položka č.: 242166

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. PD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Josef Pekař

    Strom uprostřed pole

    Položka č.: 242167

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:19

    akvarel, papír, 1940, 22 x 34 cm, sign. LD Josef Pekař 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Vesnička

    Položka č.: 242155

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Horská chata

    Položka č.: 242156

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:17

    tempera, papír, 19 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

    Statek

    Položka č.: 242168

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:16

    tuž, akvarel, papír, 19 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Daňkovice 1936

    Položka č.: 242174

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:15

    akvarel, uhel, 1936, 30 x 29 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    Položka č.: 242178

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:14

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kroupová

    Šeříky

    Položka č.: 242153

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:11

    olej, plátno, 58 x 85 cm, sign. LD Kroupová, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Brunner

    Důl

    Položka č.: 236400

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:06

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Hamon

    Krajina pod horami

    Položka č.: 211871

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:05

    olej, malířská lepenka, 21,5 x 29 cm, sign. PD Hamon, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Antonín Grégr

    (1920)

    Černoška

    Položka č.: 201902

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:04

    lept, 1968, 15 x 10 cm, sign. PD Grégr 68, 4/20, při okrajích mírně zašpiněný papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor II.

    Položka č.: 168342

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:02

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1095, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu