On-line auction

Items can be prepared for exhibition. In case of interest, please, contact the auction house employees. Antiqari Radhošťská +420 734 258 869 nebo info@antiqari.at.

  • Rafael Knobloch

    Orloj

    No.: 230489

    Auction price: 5.600 CZK (224 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:38

    batika, plátno, 115,5 x 93 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, , the disciple of prof. Felcman

    Current price: 5.600 CZK (224 €)

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    No.: 230474

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:40

    olej, plátno, 55,5 x 66 cm, sign. PD Kameníček, rám, rám poškozen,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Postava

    No.: 230170

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:42

    etching, mixed media, 2003, 43 x 26 cm, signed lower/right Jaroslava Pešicová, no.7/50, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    No.: 229932

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:44

    dřevoryt, 4 x 6 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Na procházce

    No.: 228893

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:46

    tužka, akvarel, fix, papír, 19,8 x 14,8 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Giorgio Pucci

    No.: 228892

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:48

    tužka, akvarel, papír, 19,8 x 15,8 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Raoul Dufy

    (1877-1953)

    Ležící akt

    No.: 228891

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:50

    tisk, 1930, 21,8 x 29,8 cm, značeno v tisku, vydal Kunst, Dresden, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    No.: 228882

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:52

    ocelorytina, 1969, 14 x 7,3 cm, sign. DU J. Švengsbír 69, č. 57/100, zažloutlý papír, vyšisovaný rámečwk od pasparty,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    No.: 228878

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:54

    lept, 6,7 x 2,7 cm, sign. DU C. Bouda, pasparta, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    No.: 228877

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:56

    lept, 5,3 x 3,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Snopy

    No.: 228874

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 20:58

    olej, dřevo, 28,5 x 31 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

    Choceňský tunel

    No.: 228861

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:00

    mědirytina, 10,7 x 14,4 cm, vydal Gottlieb Haase Söhne, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Chronik

    Panna Marie s Ježíškem

    No.: 228860

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:02

    rytina, 14,4 x 10,5 cm, vydali V. Franke & Steyer, Praha, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • C. Steyrer

    Bilderftürmerei im Prager Mome 1619

    No.: 228859

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:04

    litografie, 10,4 x 13,8 cm, litografii provedl J. Sandtner jun., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    No.: 228858

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:06

    mědirytina, 11 x 16,2 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Carolinum

    No.: 228857

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:08

    rytina, 11,7 x 8 cm, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 228855

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:10

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Býk (Ex Libris Josef Liesler)

    No.: 228844

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:12

    lept, 1963, 9 x 6 cm, sign. DU Liesler 63, papír lehce pokrčený, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Žena s loutnou

    No.: 228843

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:14

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Kvetoucí bodlák

    No.: 228842

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:16

    dřevoryt, 1986, 20,5 x 16 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 39/75,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Petr Obr?

    Staroměstská mostecká věž

    No.: 228841

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:18

    zinkografie, 11,5 x 3,2 cm, sign. PD Jan Petr, pasparta,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří D. Dostál

    Katedrála

    No.: 228840

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:20

    litografie, 1997, 16,5 x 8 cm, sign. PB Jiří D. Dostál 5/97, pasparta,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Květina

    No.: 228839

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:22

    dřevoryt, 1986, 21,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 86, pasparta, č. 40/50,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Lilie

    No.: 228838

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:24

    dřevoryt, 1985, 19,5 x 9,5 cm, sign. PD F. Dolejš 85, pasparta, č. 39/100,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Věže

    No.: 228837

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:26

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD, rám, č. 44/80,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Bino

    (1881-1947)

    Svatý Mikuláš na Malé Straně

    No.: 228836

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:28

    lept, 29,2 x 21,5 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • F. Herber

    Výhled z lesa

    No.: 228833

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:30

    olej, karton, 26 x 35 cm, sign. PD Herber F., rám, na rámu drobné skvrnky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Zasněžená krajina s topoly

    No.: 228831

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:32

    olej, plátno, 46 x 68 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Obilné pole

    No.: 228830

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:34

    olej, plátno, 33,5 x 78 cm, rám,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Wien I

    No.: 228826

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 21:36

    litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený,

    Current price: 150 CZK (6 €)