-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Elen Jilemnická
(1946)
Zašpiněná sukně
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, člen SJV
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
Položka č.: 281668Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:51
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281669Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
Položka č.: 275742Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
Položka č.: 281670Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:53
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiřina Hartingerová
(1941)
Letní volání
Položka č.: 281671Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
Položka č.: 275743Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:54
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Hradčanské náměstí
Položka č.: 281672Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:55
akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Nový Svět
Položka č.: 281673Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Krejčová
Sloup
Položka č.: 275744Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:56
dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Probst
(1948)
Třebušínské domky
Položka č.: 281674Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:57
olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
-
Petr Probst
(1948)
Mařka to je
Položka č.: 281675Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:58
olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štědra
(1945)
Konec léta
Položka č.: 281676Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:59
olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Hotel štěstí
Položka č.: 281677Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Zlatý podzim
Položka č.: 281678Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Ulice neřesti
Položka č.: 281679Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Tragédie v cirku…
Položka č.: 281680Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Skorka Lauko
(1966)
Mecenáš
Položka č.: 281682Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:05
olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
Položka č.: 281683Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
Položka č.: 281684Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:07
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dívka
Položka č.: 281685Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08
olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jakub Stretti
(1967)
Shovívavý stín
Položka č.: 281686Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:09
akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladan Kolář
(1978)
Akt
Položka č.: 281687Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:10
akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Chava Pressburger
(1930)
Kompozice
Položka č.: 281688Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:11
akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Peter Augustovič
(1959)
Gratias Tidi Ago
Položka č.: 281689Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:12
lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO