-
James Janíček
(1935-2021)
Mužské tváře
Položka č.: 172Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1989, 48 x 32,5 cm, sign. DU Janíček 89, rám, č. 6/60
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Měřička
(1955)
Úsek II.
Položka č.: 347Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jacek K. Zielinsky
(1943)
Torzo
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Prolínání
Položka č.: 330Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmillian Neubauer
(1879-1920)
Nordbahnhof
Položka č.: 287Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Stromky na jaře
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, akvatinta, 12,1 x 8,8 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Ohmanna na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Wols
(1913-1951)
Bez názvu
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 10 x 12,2 cm
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Velikonoce
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 29 x 19 cm, sign. PD JiříSlíva, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Chadima
(1923)
Na Vltavě
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1986, 14,5 x 42 cm, sign. PD Chadima 86, pasparta, č. 70/75, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Upřímné úsměvy
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 59,5 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 14/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Den a noc
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1983, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý 83, č. 46/47, v pravém horním rohu natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Doplnění zásob
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 26,9 x 37,4 cm, dole text: Říká, že Československo je krásná země, ale že nemá žádnou naftu., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Motiv v šedé
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
měkký kryt, 2001, 5 x 5 cm, sign. DU Adriena Šimotová, P. F. 2002, lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a prof. J. Kaplického na VŠUP tamtéž, členka skupiny G, UB 12 a Nové s…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Stodvojka
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1988, 20 x 43 cm, sign. PD Jiří Bouda 88, č. 3/60, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
František Gross
(1909-1985)
Dvojfigura
Položka č.: 200Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 59,1 x 39,8 cm, sign. PD F. Gross 81, č. 48/50, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Demel
(1942)
Dvě ženy
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1982, 17 x 25 cm, sign. PD K Demel 82, rám, č. 98/125, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Burant
(1924-2001)
Flétnista a tanečnice
Položka č.: 162Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1999, 24,5 x 33 cm, sign. PD F. Burant 1999, č. 32/100, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Plakát 1977
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
tisk, 45 x 31,5 cm, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugène de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
Položka č.: 373Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
Položka č.: 372Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
Položka č.: 353Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
Položka č.: 352Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Náhodná setkání
Položka č.: 349Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Albrecht Dürer
(1471-1528)
Útěk do Egypta
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Herec, který kdysi hrával Romea
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO