-
Helena Vanišová
(1951)
Pohár s hrozny
No.: 896Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:38
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Košíček s ořechy
No.: 897Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:39
olej, sololit, 14 x 9 cm, nesignováno, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Plody zahrádky
No.: 898Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:40
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, sign. LD H.Vanišová, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Zátiší s ananasem
No.: 899Auction price: 3.300 CZK (138 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:41
olej, sololit, 8,5 x 13,5 cm, nesignováno, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Helena Vanišová
(1951)
Spadla hvězda
No.: 900Auction price: 9.700 CZK (405 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:42
olej, sololit, 2017, 22 x 22 cm, sign. PD H.Vanišová, rám, the disciple of prof. C. Bouda at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 9.700 CZK (405 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Vašut
(1985)
Bláto v bleděmodrém
No.: 901Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:43
akryl, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD Ivan V.
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Vašut
(1985)
Podzim
No.: 902Auction price: 1.700 CZK (71 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:44
olej, plátno, 46 x 36 cm, sign. PD IVAN. V.
Current price: 1.700 CZK (71 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Vavřina
(1884-1929)
Foire internationale dechantillons de Prague 1922
No.: 903Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:45
litografický plakát (grafický design, autorská dobová rozmnoženina), 1922, 62 x 92 cm, značeno LD na kameni Kvavřina a PD Jan Ziegloser Praha Vinohrady 1905, francouzská varianta plakátu pro Mezinárodní vzorkový veletrh Praha 1922, nakladatel Jan Ziegloser, informace z dobového tisku: Pražské vzorko…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velčovský
(1945)
Divadelní šatna
No.: 904Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:46
litografie, 31,5 x 27 cm, sign. PD J. Velčovský, a. t., při horním okraji nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Velčovský
(1945)
Lekníny
No.: 905Auction price: 7.900 CZK (330 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:47
litografie, 48 x 37,2 cm, sign. PD Velčovský , č. 33/80, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, membe…
Current price: 7.900 CZK (330 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Abstraktní kompozice
No.: 906Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice I.
No.: 907Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:49
tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice II.
No.: 908Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vincent Venera
(1958)
Kompozice III.
No.: 909Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:51
tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
No.: 910Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Raimo Vitala
(1932-1991)
Zátiší s květinami
No.: 911Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:53
olej, plátno, 1965, 30,5 x 45 cm, sign. PD Raimo Vitala 65, rám
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zoja Villalobos
(1948-2003)
Labyrint
No.: 912Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:54
litografie, 1998, 69,2 x 54,2 cm, sign. PD Zoja Villalobos - Popovič 98, č. 5/8, podlepeno papírem, mimo tisk mírně ušpiněný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldra (Oldřich) Vlach
(1886-1958)
Modlitba
No.: 913Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:55
olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Reisner
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
No.: 914Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Muzika, C. Rayne
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
Červená jablka
No.: 916Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:58
olej, malířská lepenka, 17 x 30,3 cm, sign. PD L. Vlodek, rám, na zadní straně straně štítek MSMU s popisem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Volf
(1955)
Zvířátko
No.: 917Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:59
suchá jehla, 41,5 x 33,5 cm, sign. DU Jan Volf, pasparta, vyskleno, č. 1/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Efim Efimovich Volkov
(1844-1920)
Západ slunce v lese
No.: 918Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:00
pastel, papír, 44 x 29,5 cm, sign. LD Volkov, rám, rám ve spodní části v jednom místé odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Charles Vondrouš
(1884-1970)
Čáslav, Radnice
No.: 919Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:01
lept, 1944, 33,2 x 22,5 cm, sign. PD JC.Vondrouš 1944, rám, č. 9, značeno v desce LD Vondrouš 1944, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (červená)
No.: 920Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:02
lept, mezzotinta, 2004, 88,5 x 34 cm, sign. PD Magdaléna Vovsová 04, č. 4/13, mírně ohmataný papír, ohnuté okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Magdaléna Vovsová
(1954)
Ona (černá)
No.: 921Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:03
akvatinta, 87 x 39,5 cm, sign. PD Magdalena Vovsová, č. 2/13, mírně ohmataný papír, nepatrně ohnuté rožky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. L. Cepelak at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Wagner
(1933-1994)
Přístav čistoty
No.: 922Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:04
suchá jehla, 1960, 39 x 53 cm, sign. PD Libor Wagner 60, č. 7/20, mimo tisk zažloutlý papír, růžky ohmatané, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Wünsche?
Stavba na Letné
No.: 923Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:05
olej, plátno, 43 x 40,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Alois Zahel
(1888-1958)
Kostel Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého na Karlově
No.: 924Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:06
akvarel, papír, 30,7 x 23,5 cm, sign. PD Ad. Zahel
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Zálešák
(1936)
Odkaz
No.: 925Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:07
akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
L. Zamrazil
Zrození perly
No.: 926Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Stanování
No.: 927Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:09
olejová tempera, karton, 24 x 35 cm, monogr. PD JAZ, rám, mírně poškozený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Zeman
(1893-?)
Krajina u rybníka
No.: 928Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:10
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD Zeman, rám, PD odštíplý dřevěn podklad, disciple of Prof. F. Engelmüller
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
No.: 929Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Zobač
(1979)
Vesnice na Vysočině
No.: 930Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:12
olej, sololit, 49 x 69,5 cm, sign. PD Zobač, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Zykmund
(1914-1984)
Zátiší
No.: 931Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:13
pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
No.: 932Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice I
No.: 1Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 45 x 30 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice II
No.: 2Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice III
No.: 3Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 42 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/23, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Hampl
(1932-2019)
Kompozice IV
No.: 4Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 43 x 41 cm, sign. PD Jos. Hampl 81, č. 4/21, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eduard Ovčáček
(1933-2022)
Malý manifest
No.: 5Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, reliéfní tisk, kombinovaná technika, 1965, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 65, č. 23/30, the disciple of prof. P. Matejka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Málek
(1937-2021)
Bez názvu
No.: 6Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
strukturální grafika, 1963, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD Málek 1963, rám, č. 40/55
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adriena Šimotová
(1926-2014)
Motiv v šedé
No.: 7Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
měkký kryt, 2001, 5 x 5 cm, sign. DU Adriena Šimotová, P. F. 2002, lehce zvlněný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Z. Balas at The State Graphic School in Prague and prof. J. Kaplick at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague,…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Merta
(1952)
Slum
No.: 8Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2003, 45,5 x 35 cm, sign. PD Jan Merta 03, rám, č. 58/100, Autor patří k nejvýznamnějším českým malířům umělecké generace, která na výtvarnou scénu nastoupila v 80. letech 20. století. Se svými kolegy, ke kterým patřili například Petr Nikl, Antonín Střížek, Jiří David nebo Tomáš Císařovs…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
U tenisty
No.: 9Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1981, 17,5 x 9 cm, sign. DU T. Bím 81, rám, č. 130/160, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Yamaha
No.: 10Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Město
No.: 11Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 7,5 x 17 cm, sign. DU T. Bím, rám, č. 57/150, the private study
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Dlouhé sbohem
No.: 12Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 1977, 28 x 19 cm, sign. PD Tomáš Bím 77, the private study
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Golf
No.: 13Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 18,9 x 13,6 cm, sign. DU Bím 17, č. 129/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Lehátka
No.: 14Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2017, 13,7 x 18,9 cm, sign. DU Tomš Bím 17, č. 82/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Kytara
No.: 15Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2019, 21,4 x 14 cm, sign. PD Bím 19, č. 96/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Noční košile
No.: 16Auction price: 3.900 CZK (163 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2013, 23,4 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 13, č. 39/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Sopka
No.: 17Auction price: 3.900 CZK (163 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2008, 22,2 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 08, č. 17/108, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tomáš Bím
(1946)
Tenisový kurt
No.: 18Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, č. I/VIII, the private study
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Anderle
(1936)
Komedie č. 10
No.: 19Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, mezzotinta, 1969, 16 x 13,5 cm, sign. DU Anderle 69, č. 59/60, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
The packed face
No.: 20Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 48 x 37 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1982, rám, č. 24/70, místy zažloutlý a lehce zvlněný papír, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Voda
No.: 21Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20,3 x 13,5 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Vzduch
No.: 22Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20 x 13, 8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P., the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Země
No.: 23Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1976, 20,3 x 13,8 cm, sign. Oldřich Kulhánek 76, rám, A.P. XII, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Lev Boby
No.: 24Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1938, 16 x 23,5 cm, sign. PD Tichý 39, značeno v tisku Tichý 38, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Dáma s chrtem
No.: 25Auction price: 7.500 CZK (313 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1947, 16,5 x 12,3 cm, sign. LD Tichý 47, rám, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Commedia dell arte
No.: 26Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 1943, 30 x 39 cm, sign. DU Tichý 43, rám, č.467/550, krásná ukázka z grafického díla přední osobnosti české výtvarné avantgardy. Tichý, který se významně prosadil také jako jevištní výtvarník, studoval na AVU v Praze u J. Obrovského a K. Krattnera. Později se sám stal profesorem na VŠUP…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Chudá žena
No.: 27Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24 x 18,5 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Před zrcadlem
No.: 28Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
linoryt, 1918, 24,3 x 18 cm, sign. PD Josef Čapek, pasparta, LD popsáno autorem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Kyvadlo
No.: 29Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, tuš, papír, 1965, 45 x 62,5 cm, sign. PD V. Janoušek 1965, rám, nedílnou součástí díla sochaře Vladimíra Janouška jsou jeho kresby, a to jak volná tvorba, tak studie k sochám. Tušové kresby kyvadel a černých figur v prostoru jsou paralelou k jeho variabilním plastikám. Nabízená práce je vzá…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
V pohybu
No.: 30Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský, rám, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Ke světlu
No.: 31Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2005, 42 x 59,5 cm, sign. DU Načeradský, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně. Nabízená malba z roku 2005 představuje koloristicky vydařenou expresivní malbu s hutnými nánosy …
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Velikonoce
No.: 32Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, tužka, papír, 1994, 42 x 59 cm, sign. DU I. Ouhel 94, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Bez názvu
No.: 33Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, voskové tužky, papír, arabská guma, 1993, 70,5 x 89 cm, sign. DU I. Ouhel 93, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
List
No.: 34Auction price: 155.000 CZK (6.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2002, 135 x 180 cm, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, obraz českého malíře, koloristy a významného grafika, ilustrátora a teoretika umění první poloviny 20. století Ivana Ouhela zaujme diváka na první pohled svojí velkorysostí formátu. Rozměrný formát obrazu nesoucí název List je krásn…
Current price: 155.000 CZK (6.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Vožniak
(1933-2005)
Pocta Polockovi
No.: 35Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lité laky, sololit, 120 x 181 cm, sign. vzadu Jaroslav Vožniak, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divnosti, jež byla definována jako „zv…
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1977)
Předjarní hlava
No.: 36Auction price: 165.000 CZK (6.875 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
email, sololit, 1965, 64 x 44 cm, sign. PD Bělocvětov, rám
Current price: 165.000 CZK (6.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Gross
(1909-1985)
Strojky
No.: 37Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 22,5 x 16,8 cm, sign. PD F. Gross, rám, autor byl členem Skupiny 42, skupiny RADAR, a v 60. letech Československo úspěšně reprezentoval na Benátském bienále. Jeho magickorealistická malba z válečných let i pozdější malba s geometrickými prvky patří k vrcholům soudobého tuzemského umění…
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Na talíři
No.: 38Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tisk na porcelánovém talíři, 26 x 26 cm, na zadní straně značeno Rosenthal, Künstlerplatzteller č. 26, Jiří Kolář a tištěná signatura Koláře, Aantiqari.at Radhošťská, , the founder of Skupina 42, member of The Umelecka beseda and the group Krizovatka
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Ad spectatores
No.: 39Auction price: 130.000 CZK (5.417 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
koláž, dřevo, 1983, 65 x 50 cm, sign. vzadu Jiří Kolář 83, rám, vzadu razítko Galleria Arte Centro, Milano, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hrani…
Current price: 130.000 CZK (5.417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Doplnění zásob
No.: 40Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 26,9 x 37,4 cm, dole text: Říká, že Československo je krásná země, ale že nemá žádnou naftu., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Pohybem ku zdraví
No.: 41Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23 x 30 cm, na zadní straně značeno razítkem DIKOBRAZ, dole text: Lékař nám předepsal pohyb, tak se koukáme, jestli jsou sršně doma..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nepřátelé globalizace
No.: 42Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,5 cm, signatura vpravo dole zabělena redakcí, dole text: Pane jo! Odpůrci globalizace ti právě demolují auto. Ještě štěstí, že jsi také nepřítelem globalizace., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Nová doba
No.: 43Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 19 x 29,6 cm, dole text: Teď už je nezajímám. Ale odposlouchávali mě dřív i na zaáchodě., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
U televizoru
No.: 44Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,6 cm, sign. PD Renčín, dole text: Čest práci! To býval dřív pozdrav. Takové dnešní čest penězům!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Den a noc
No.: 45Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1983, 60 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý 83, č. 46/47, v pravém horním rohu natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Upřímné úsměvy
No.: 46Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 59,5 x 44 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 14/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Ve spěchu vlajem
No.: 47Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 43 x 54 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 14/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
No.: 48Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 27/65, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Bludiště života
No.: 49Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 64,8 x 48,8 cm, sign. DU Stanislav Holý, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Portrét (pan Mrkvička)
No.: 50Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, asi 50. léta?, 30 x 20 cm, rám, vzadu nalepený katalogový štítek s číslem katalogu 263, přiložena fotografie, která zachycuje pana Janečka s obrazem pana Mrkvičky, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar As…
Current price: 78.000 CZK (3.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Strach
No.: 51Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 27 x 20 cm, sign. vzadu Ota Janeček 85, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Kulovité těleso
No.: 52Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 1989, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, vzadu popsáno, na rubu štítek soupisu díla č. 9757, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl člen…
Current price: 85.000 CZK (3.542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zbyšek Sion
(1938)
Bez názvu
No.: 53Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, lak, akryl, papír, 1993, 41, 7 x 29,5 cm, sign. PD Z. Sion 93, Zbyšek Sion je významným představitelem strukturální abstrakce a imaginativní malby. Při studiu na pražské AVU se seznámil s umělci, později známými protagonisty informelu, kteří ovlivnili počátky jeho tvorby. Vyústěním tohoto s…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Šnajdr
(1938)
Reminiscence v moll
No.: 54Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, olej, pastel, 2007, 70 x 80 cm, sign. PD M. Šnajdr 07, rám, Miroslav Šnajdr patří mezi solitéry českého výtvarného umění, k umělcům působícím mimo velká kulturní centra. Ve své tvorbě zůstal věrný svému přesvědčení a názoru. Abstraktní obrazy Miroslava Šnajdra vycházejí z bohat…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Pěchouček
(1973)
Port - Louis 15
No.: 55Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2012, 40 x 30 cm, sign. vzadu Michal Pěchouček 2012
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alojz Klimo
(1922-2000)
Město
No.: 56Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, tempera, sololit, 73 x 61 cm, sign. PD A. Klimo 90, rám, autor patřil k nejprogresivnějším slovenským umělcům od 60. let 20. století. Svým malířským rukopisem vyjadřoval zájem o geometrickou abstrakci a konstruktivismus. V první polovině 60. let se na slovenské umělecké scéně o…
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Koudelová
(1987)
Garbage to garbage
No.: 57Auction price: 42.000 CZK (1.750 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2021, 90 x 60 cm, sign. vzadu Koudelová 2021
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Anderle
(1936)
Démoni Bohumila Hrabala
No.: 58Auction price: 68.000 CZK (2.834 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, tuš, plátno, 1999, 80 x 60 cm, sign. LD Anderle 127/1999, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 68.000 CZK (2.834 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Postava
No.: 59Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
polychromované dřevo, 1979, v. 102 cm, sign. vzadu V. Janoušková 1979, autorka byla absolventkou UMPRUM, členkou umělecké skupiny UB12 a Umělecké besedy a výraznou představitelkou vlny nové figurace. Své artefakty tvořila z netypických materiálů jako je smalt nebo osinkocement, případně dřevo, z něh…
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Hendrych
(1936)
Bysta stykač
No.: 60Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bronz, 1967, v. 30 cm, sign. Hendrych 67, č. 2/5, the disciple of prof. J. Wagner and J.Kavan at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, postgraduate study at the atelier of prof. Hladik at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dobroslav Foll
(1922-1981)
Ikarus letí ke slunci
No.: 61Auction price: 110.000 CZK (4.584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
objekt, 70. léta, 105 x 105 x 120 a 50 cm, z cyklu Vývoj letectví, zajímavý autor působící v II. pol. 20. století. Člen Skupiny RADAR, který stál dokonce u vzniku této tvůrčí skupiny v r. 1959. Autor, jež se vyznačoval osobitým smyslem pro humor, který vetknul i do své tvorby, a kterým ovlivnil souč…
Current price: 110.000 CZK (4.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Burian
(1905-1981)
Hannibal, největší lev v zajetí
No.: 62Auction price: 280.000 CZK (11.667 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 30 x 30 cm, sign. PD Z. Burian, rám, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne
Current price: 280.000 CZK (11.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost I
No.: 63Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign. LD Baron - 1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bi…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Baron
(1939-2004)
Bytost II
No.: 64Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 1996, 29 x 20 cm, sign PD Baron -1996 Bratislava, rám, Karol Baron byl slovenský malíř hlásící se k surrealismu. Studoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Po absolvování svá díla vystavoval na mnoha výstavách v Prešově, Berlíně, Monsu, Praze, Brně a Bratislavě. Vydával bibl…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED