-
Dan Trantina
(1965)
Růže
No.: 265Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dan Trantina
(1965)
Jezero s medvěděm
No.: 266Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Krajina se stromy
No.: 267Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Foltýn
(1891-1976)
Domky
No.: 268Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Kirnig
(1840-1911)
Lávka v lese
No.: 269Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Venkovské stavení
No.: 270Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Hudeček
(1872-1941)
Krajina Orlických hor
No.: 271Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem
Current price: 85.000 CZK (3.542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Kreibich
(1884-1955)
Letní den u potoka
No.: 272Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kostelík v Kojeticích
No.: 273Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Vrba
No.: 274Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
No.: 275Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Bárky na pobřeží
No.: 276Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Kašpar
(1877-1934)
Snopy
No.: 277Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Kohn
(1868-1953)
Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici
No.: 278Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Lhoták
(1865-1914)
Řiční partie u Nového města nad Metují
No.: 279Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
No.: 280Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
No.: 281Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
No.: 282Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hans von. Straschiripka Canon
(1829-1885)
Schönbrunn
No.: 283Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
L.F. Schrott
Schönbrunn
No.: 284Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Strom mezi domky
No.: 285Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Ves v krajině
No.: 286Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine …
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Maxmillian Neubauer
(1879-1920)
Nordbahnhof
No.: 287Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Skramlík
(1860-1936)
Vlastní ateliér v Praze
No.: 288Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Schmid
Miramare
No.: 289Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Rabas
(1885-1954)
Chléb náš vezdejší
No.: 290Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johann Adam Klein
(1792-1875)
Ve chlévě
No.: 291Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
A. Brožek
Cesta krajinou
No.: 292Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Černý
(1904-1984)
Žena s dítětem
No.: 294Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristián Kodet
(1948)
Spojené oči
No.: 295Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristián Kodet
(1948)
Tváře
No.: 296Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kristián Kodet
(1948)
Snění
No.: 297Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Zábranský
(1936-2021)
Kuřák
No.: 298Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Grimm
(1943-2012)
V kavárně
No.: 299Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Akt
No.: 300Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Janula
(1932-2020)
Akt s rukama nad hlavou
No.: 301Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stanislav Urban
(1903-1997)
Kompozice
No.: 302Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Rozkvetlá mez
No.: 303Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Hilská
(1953)
Přeslička
No.: 304Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Vozáb
(1948)
Abstraktní kompozice
No.: 305Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lucie Svobodová
(1963)
Substantia 29
No.: 306Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Únik
No.: 307Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrea Forsterová
(1958)
Vesmírný pes
No.: 308Auction price: 23.000 CZK (959 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 23.000 CZK (959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kobyla
No.: 309Auction price: 5.600 CZK (234 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Šárovec
(1977)
Album 38
No.: 310Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava I
No.: 311Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava II
No.: 312Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Hukvaldy přes les
No.: 313Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
V kuchyni
No.: 314Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
No.: 315Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kincl
Koupání (Balaš)
No.: 316Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 1945, 46 x 79 cm, rám, pod sklem, vzadu štítek s rukopisným věnováním, malba místy poškozena
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Otípka
(1921-1986)
Růžová kytice
No.: 317Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 34,3 x 24,8 cm, sign. LD J. Otípka, rám, Jindřich Otipka, malíř a grafik, se významně podílel na výtvarném životě druhé poloviny 20. století na Ostravsku. Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Jana Baucha a Emila Filly. Svou tvorbu začal v šedesátých letech ve stylu kubismu, av…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Rejfířová
Noční rej
No.: 318Auction price: 6.700 CZK (280 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 6.700 CZK (280 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Slepice Rjaba
No.: 319Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Štvanice
No.: 320Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Irena Makoveeva
(1954)
Koza
No.: 321Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Léto u vody
No.: 322Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Robert Jiran
(1975)
Dívka v klobouku
No.: 323Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Apacidis
(2003)
Mord
No.: 324Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Apacidis
(2003)
Vlny lidskosti
No.: 325Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
K. Kotrba
Konstantin Karenin a Karel Gott
No.: 326Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
No.: 327Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
No.: 328Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Matěj Motyčka
(1960)
Kabaret
No.: 329Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
Prolínání
No.: 330Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Herec, který kdysi hrával Romea
No.: 331Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jacek K. Zielinsky
(1943)
Torzo
No.: 332Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
No.: 333Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Albrecht Dürer
(1471-1528)
Útěk do Egypta
No.: 334Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Johannes Kip
(1653-1722)
Pohled na Muscat
No.: 335Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
No.: 336Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Scarlet Nikolská
(1949)
Rybář
No.: 337Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Tichý
(1896-1961)
Václav Chochola
No.: 338Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
suchá jehla, 7,5 x 7,3 cm, pozdější otisk z původní desky, která byla zmenšená o text, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s listy
No.: 339Auction price: 1.100 CZK (46 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Radana Jařabáčová
(1957)
Kouzelník
No.: 340Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jitka Bezúrová
(1958)
Očami vplávalo do mňa detstvo
No.: 341Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
No.: 342Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kryštof Trubáček
(1958-2000)
Guslun
No.: 343Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko II
No.: 344Auction price: 850 CZK (36 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99
Current price: 850 CZK (36 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko III
No.: 345Auction price: 850 CZK (36 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 850 CZK (36 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Roman Karpaš
(1951)
Mosty
No.: 346Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Měřička
(1955)
Úsek II.
No.: 347Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Wena Wona
Marylin
No.: 348Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Náhodná setkání
No.: 349Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 350Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
No.: 351Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
No.: 352Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
No.: 353Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
No.: 354Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
No.: 355Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
No.: 356Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Přehrada
No.: 357Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Móda
No.: 358Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt s maskou
No.: 359Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Akt
No.: 360Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Ovečky
No.: 361Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karol Kállay
(1926-2012)
Modelka
No.: 362Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
No.: 363Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
No.: 364Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED