• Dan Trantina

    (1965)

    Růže

    No.: 265

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 42 x 30 cm, LD monogr. DT 08, na pravé straně lehce odtržený okraj papíru , the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dan Trantina

    (1965)

    Jezero s medvěděm

    No.: 266

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2008, 30 x 42 cm, PD monogr. DT 08, the disciple of prof. Naceradsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Krajina se stromy

    No.: 267

    Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1949, 47,5 x 61 cm, sign. vzadu Foltýn, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstraction-Création ve F…

    Current price: 28.000 CZK (1.167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Foltýn

    (1891-1976)

    Domky

    No.: 268

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1944 - 1945, 37 x 63 cm, sign. vzadu Fr. Foltýn 1944 - 45, rám, František Foltýn byl žákem prof. E. Dítěte a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, studoval na Académie Julian a Grand Chaumiére v Paříži, byl členem výtvarné skupiny Cercle et Carré a spoluzakladatelem SVU v Brně a skupiny Abstra…

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Lávka v lese

    No.: 269

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 43,5 x 30 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo českého krajináře, který vystudoval pražskou Akademii výtvarných umění u Maxe Haushofera a posléze mnichovskou Akademii výtvarných umění u E. Schleicha. V roce 1866 si v Praze otevřel soukromou krajinářskou školu,…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    No.: 270

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Krajina Orlických hor

    No.: 271

    Auction price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 20. léta 20. století, 92 x 124,5 cm, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

    Current price: 85.000 CZK (3.542 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Kreibich

    (1884-1955)

    Letní den u potoka

    No.: 272

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1907, 71 x 53 cm, sign. LD Kreibich 07, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, the disciple of prof. H. Schweiger

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kostelík v Kojeticích

    No.: 273

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 29 x 48 cm, sign. PD Al. Moravec, rám, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Vrba

    No.: 274

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1948, 33,5 x 24 cm, sign. PD FNaske, rám, vzadu věnování: Váženému panu Halouzkovi s díky věnuje FNaske, leden 1948, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    No.: 275

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Bárky na pobřeží

    No.: 276

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Snopy

    No.: 277

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 64 x 89 cm, sign. LD Kašpar, rám, přiložena kniha Zapadlí vlastenci s reprodukcemi ilustrací Adolfa Kašpara, the disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Kohn

    (1868-1953)

    Pohled na Staronovou synagogu a židovskou radnici

    No.: 278

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 30,1 x 21,3 cm, sign PD Adolfi, rám, Adolf Kohn občanským povoláním varhaník byl v malířství samoukem. Jeho tvorba se zaměřila na zanikající pražskou židovskou čtvrť, čímž získal přezdívku malíř pražského ghetta. Jeho zájem o starou Prahu byl vyvolán rychlou modernizací města na přelom…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Lhoták

    (1865-1914)

    Řiční partie u Nového města nad Metují

    No.: 279

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 96 x 106 cm, sign. LD J. Lhoták, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ženy na tržišti

    No.: 280

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Na horách

    No.: 281

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Cigáni

    No.: 282

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hans von. Straschiripka Canon

    (1829-1885)

    Schönbrunn

    No.: 283

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 13 x 22 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • L.F. Schrott

    Schönbrunn

    No.: 284

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 30,5 x 23 cm, sign. PD L.F. Schrott, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Strom mezi domky

    No.: 285

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kvaš, papír, 1961, 47 x 64 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVÚ, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Ves v krajině

    No.: 286

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 25 x 36 cm, sign. LD F. Duša, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of M. Slevogt, member of Koliba - the village of art work in Moravia, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Group of Fine Artists in Brno, The Umelecka beseda in Prague, The Club of Fine …

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Maxmillian Neubauer

    (1879-1920)

    Nordbahnhof

    No.: 287

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, papír, 9,5 x 14 cm, sign. PD M. Neubauer, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vlastní ateliér v Praze

    No.: 288

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lavírovaná kresba, pero, papír, 14 x 18 cm, sign. PD J. Skramlík, rám

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Schmid

    Miramare

    No.: 289

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, kvaš, papír, 36,7 x 26 cm, sign. PD Schmid, rám, neurčený autor, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Chléb náš vezdejší

    No.: 290

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, akvarel, 75 x 36,7 cm, rám, Václav Rabas byl významný český malíř, jeden z prvních nositelů titulu národního umělce. Jeho tvorba reflektovala širokou škálu témat a vlivů, které dokázal promítat do svých děl. Člen Umělecké besedy, Spolku Mánes a spoluzakladatel Sdružení českých umělců a grafiků …

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johann Adam Klein

    (1792-1875)

    Ve chlévě

    No.: 291

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, papír, 1864, 18,8 x 25,5 cm, sign. PD Klein, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • A. Brožek

    Cesta krajinou

    No.: 292

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 71 x 93 cm, sign. PD A. Brožek, rám, malba místy lehce poškozena

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jihoanglická krajina

    No.: 293

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Žena s dítětem

    No.: 294

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 59 x 45,8 cm, rám, Jaroslav Černý byl český akademický malíř. Pocházel z dělnické rodiny, ale již v dětství projevoval umělecké nadání. Studoval na AVU v Praze, kde ho ovlivnili profesorové Max Švabinský a Otakar Nejedlý. Pro svou tvorbu čerpal inspiraci z české krajiny a industriálníc…

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Spojené oči

    No.: 295

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Tváře

    No.: 296

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kristián Kodet

    (1948)

    Snění

    No.: 297

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studied at the Académie des Beaux-Arts in Brussels

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vlastimil Zábranský

    (1936-2021)

    Kuřák

    No.: 298

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 14 x 18 cm, sign. PD Zábranský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Grimm

    (1943-2012)

    V kavárně

    No.: 299

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 1992, 56 x 42 cm, sign. DU Jan Grimm 92, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt

    No.: 300

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, papír, 86 x 57 cm, sign. LD Janula, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Janula

    (1932-2020)

    Akt s rukama nad hlavou

    No.: 301

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Kompozice

    No.: 302

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Rozkvetlá mez

    No.: 303

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Přeslička

    No.: 304

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Vozáb

    (1948)

    Abstraktní kompozice

    No.: 305

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    No.: 306

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Únik

    No.: 307

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Vesmírný pes

    No.: 308

    Auction price: 23.000 CZK (959 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 23.000 CZK (959 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petra Hřivnáčová

    Kobyla

    No.: 309

    Auction price: 5.600 CZK (234 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 75 x 110 cm, sign. PD P. Hříva 2023, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 5.600 CZK (234 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Šárovec

    (1977)

    Album 38

    No.: 310

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava I

    No.: 311

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava II

    No.: 312

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Hukvaldy přes les

    No.: 313

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    V kuchyni

    No.: 314

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Noc

    No.: 315

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kincl

    Koupání (Balaš)

    No.: 316

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 1945, 46 x 79 cm, rám, pod sklem, vzadu štítek s rukopisným věnováním, malba místy poškozena

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Otípka

    (1921-1986)

    Růžová kytice

    No.: 317

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 34,3 x 24,8 cm, sign. LD J. Otípka, rám, Jindřich Otipka, malíř a grafik, se významně podílel na výtvarném životě druhé poloviny 20. století na Ostravsku. Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Jana Baucha a Emila Filly. Svou tvorbu začal v šedesátých letech ve stylu kubismu, av…

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Rejfířová

    Noční rej

    No.: 318

    Auction price: 6.700 CZK (280 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.700 CZK (280 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice Rjaba

    No.: 319

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Štvanice

    No.: 320

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Koza

    No.: 321

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Léto u vody

    No.: 322

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dívka v klobouku

    No.: 323

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Mord

    No.: 324

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Vlny lidskosti

    No.: 325

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    No.: 326

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    No.: 327

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    No.: 328

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Kabaret

    No.: 329

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Tichý

    (1962)

    Prolínání

    No.: 330

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Herec, který kdysi hrával Romea

    No.: 331

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jacek K. Zielinsky

    (1943)

    Torzo

    No.: 332

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Psotková

    (1981)

    Esence

    No.: 333

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Albrecht Dürer

    (1471-1528)

    Útěk do Egypta

    No.: 334

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    dřevoryt, 29,7 x 20,9 cm, otisk z 19. století, vodoznak HELIOS, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Johannes Kip

    (1653-1722)

    Pohled na Muscat

    No.: 335

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    rytina, 1676, 19,2 x 28,6 cm, sběratelské razítko, přeložený papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrzej Pietsch

    (1932-2010)

    Krakov

    No.: 336

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Scarlet Nikolská

    (1949)

    Rybář

    No.: 337

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Václav Chochola

    No.: 338

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 7,5 x 7,3 cm, pozdější otisk z původní desky, která byla zmenšená o text, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s listy

    No.: 339

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Radana Jařabáčová

    (1957)

    Kouzelník

    No.: 340

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    mezzotinta, kombinovaná technika, 1991, 26,7 x 19,5 cm, sign. PD R. Jařabáčová 91, č. 34/60, Radana Jařabáčová absolvovala AVU v Praze v ateliéru grafiky prof. Ladislava Čepeláka. Její umělecká tvorba zahrnuje grafiku, ilustraci, textilní design a šperky. Pravidelně se účastní výstav jak v České rep…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Bezúrová

    (1958)

    Očami vplávalo do mňa detstvo

    No.: 341

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Svolinský

    (1896-1986 )

    Sonet bez názvu

    No.: 342

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kryštof Trubáček

    (1958-2000)

    Guslun

    No.: 343

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 18 x 25,5 cm, sign. PD K. Trubáček, A.T., tištěno na ručním papíře, Kryštof Trubáček byl český malíř, sochař, sklář a keramik. Absolvoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a získal značnou reputaci svými skleněnými a bronzovými plastikami, barevnými vitrážemi a reliéfy. Spolupracoval n…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko II

    No.: 344

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Toskánsko III

    No.: 345

    Auction price: 850 CZK (36 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Current price: 850 CZK (36 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Mosty

    No.: 346

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Měřička

    (1955)

    Úsek II.

    No.: 347

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    lept, 1998, 59,7 x 78 cm, sign. PD Jan Měřička 98, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Wena Wona

    Marylin

    No.: 348

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Náhodná setkání

    No.: 349

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Psí příběhy

    No.: 350

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Praha - Vyšehrad

    No.: 351

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Bez názvu

    No.: 352

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)

    No.: 353

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Ze souboru Letní lidé

    No.: 354

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Brána, Budapešť 2006

    No.: 355

    Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu

    Current price: 27.000 CZK (1.125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Macků

    (1963)

    Uhlotisk

    No.: 356

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Přehrada

    No.: 357

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    barevná fotografie, 70. léta, 19,7 x 29,8 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Móda

    No.: 358

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1971, 40 x 30 cm, sign. vzadu Karol Kállay, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt s maskou

    No.: 359

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 2004, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Akt

    No.: 360

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 1985, 38 x 25,5 cm, sign. PD Karol Kállay, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Ovečky

    No.: 361

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 21 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karol Kállay

    (1926-2012)

    Modelka

    No.: 362

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 28,5 x 20 cm, sign. PD Kállay, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Reichmann

    (1908-1991)

    Arboglyfy

    No.: 363

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the surrealistic group RA, DOFO and Q

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Jirásek

    (1965-2004)

    Těhotná

    No.: 364

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.