-
Jana Míčková
(1940-2020)
Rostlinný motiv I.
Položka č.: 751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:12
pastel, křída, papír, 31 x 22,2 cm, sign. PD Jana, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Hier ruhe
Položka č.: 748Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:09
dřevoryt, 18,5 x 21 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, č. 37/110, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu
-
Věruna Melčáková Juneková
(1945)
Z cyklu Zátiší
Položka č.: 743Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:04
lept, 1979, 15,5 x 13 cm, sign. DU Věruna Melčáková Juneková, č. 17/61
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Jeřabiny
Položka č.: 742Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:03
olej, plátno, 2010, 48,5 x 39 cm, sign. PD Mazancová 2010, rám, rám v jednom místě odštípnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Pavel Matuška
(1944)
Rozhodčí
Položka č.: 741Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:02
tuš, papír, 1980, 23 x13 cm, sign. Matuška 80
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Pavel Matuška
(1944)
Za stolem
Položka č.: 740Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 12:01
tuš, papír, 14 x 24 cm, sign. Matuška
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Dalibor Matouš
(1925-1992)
Maminka
Položka č.: 738Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:59
2 x lept, 1986, 18 x 12 cm, sign. DU Dalibro Matouš 86, žák prof. F. Tichého, E. Filly, člen skupiny Iniciativa a skupiny Trasa a SČVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu
-
Zdeněk Martínek
(1923-1999)
Zlatá ulička v Praze
Položka č.: 734Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:55
olej, karton, 14,5 x 18,5 cm, sign. PD Z. Martínek, rám, Herec divadla v Kladně a Praze, ve filmu nejčastěji hrál u Karla Kachyni. Výborný byl v tel. filmu Nejlepší kšeft mého života, kde si zahrál milovníka života. Vedle své herecké činnosti se věnoval malířské tvorbě. Účastník mnoha kolektivních v…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
-
Dominik Mareš
(1972)
Klid
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:53
litografie, 2013, 25 x 25 cm, sign. PD Dominik Mareš 2013, č. 48/200
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Mikuláš Lubomírský
(1941-2009)
Stůl
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:50
běloba, kombinovaná technika, papír, 1979, 18 x 11,5 cm, sign. PD Mikuláš L. (společně s věnováním)
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Bonbon
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:42
lept, reliéfní tisk, 1976, 14 x 10,5 cm, sign. PD Michaela Lesařová Roubíčková 76, č. 27/100, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Ladislav Leitgeb (připsáno)
Zátiší s hrozny a hruškou
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:41
olej, karton, 13,5 x 44 cm, sign. PN Leitg, přilepeno k papírovému podkladu lepícími papírky
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka, Ikarův pád
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:38
2 x lept, kombinovaná technika, 1980, 17 x 8; 12 x 7,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1980, č. 9/120, a. t., žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Alena Laufrová
(1952)
Ženská tvář I, Ženská tvář II
Položka č.: 716Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:37
2 x lept, kombinovaná technika, 1984, 1983, 14 x 10; 14 x 9,5 cm, sign. PD A. Laufrová 1984, sgin. PD A. Laufrová 1983, č. 44/100, č. 43/100, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Alena Laufrová
(1952)
Motýli
Položka č.: 713Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:34
lept, 1979, 24,5 x 17 cm, sign. PD A. Laufrová 1979, č. 71/150, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Ústa
Položka č.: 703Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:24
litografie, 20 x 10 cm, sign. DU O. Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 701Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:22
litografie, 2005, 10 x 5,8 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Oldřich Kulhánek
(1940-2013)
Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)
Položka č.: 700Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:21
litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
František Kratochvíl
Jablíčko
Položka č.: 691Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:12
suchá jehla, 1979, 21,5 x 17 cm, sign. DU Fr. Kratochvíl 79, autorský tisk
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
-
Lubomír Kotrha
(1950)
Kůň pochází z člověka
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:07
tuš, papír, 1979, 17 x 28 cm, sign. PD Kotrha, ilustrace Svobodného slova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**9 Historie příhozu
-
Pavel Kotas
Tiché zahradnictví
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:05
barevný dřevořez, 20 x 30 cm, sign. PD P. Kotas, autorský tisk
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Helena Konstantinová
(1946)
Kořalka
Položka č.: 681Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:02
litografie, 32 x 23,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
-
Helena Konstantinová
(1946)
Dívčí hlava
Položka č.: 680Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 11:01
litografie, 18 x 13,5 cm, sign. PD Helena Konstantinová , a. t. , studium na SOŠV, žákyně prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Pištec
Položka č.: 674Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:55
monotyp, 1965, 24,5 x 21,5 cm, sign. PD Kolařík 65, věnování Ivanovi, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
-
Jan Koblasa
(1932-2017)
Bez názvu
Položka č.: 672Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:53
lept, 1972 cm, sign. PD, č. 14/15, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Anna Khunová
(1946)
Pohádkové domy
Položka č.: 664Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:51
lept, 1994, 15,7 x 12 cm, sign. PD Anna Khunová, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Herbert Kisza
(1943)
Konovolut tří grafických listů
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:50
3 x lept, 1086, 1984, 1985, vše cca 10.5 x 9 cm, vše sign. PD H. Kisza, vše číslováno, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
-
Václav Kiml
(1928-2001)
Drak, Krajina
Položka č.: 665Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:46
2 x lept, 1985, 1983, 11,5 x 9; 9,5 x 7,5 cm, sign. PD V. Kiml 85, sign. PD V. Kiml 83, č. 7/50, č. 16/35, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
-
Jaroslav Kerles
(1939)
Slepice, Sjezdaři
Položka č.: 661Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:42
2x tuš, akvarel, papír, 70. léta, 12 x 21; 9 x 16 cm, vše sign. Kerles, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.790 CZK (75 €)
Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu
-
Kaiser
Město
Položka č.: 655Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:36
dřevoryt, 21 x 25 cm, sign. PD Kaiser
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu