Vítězslav Fleissig
(1892-1955?)
Zasněžený kostelík
Položka č.: 260442Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 14:44
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Milovník letadel (ex libris Leopold Dolák)
Položka č.: 278625Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:40
zinkografie, 10,5 x 8,9 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Havajčanka (ex libris Jreny Dvořákové)
Položka č.: 278624Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:38
kolorovaný dřevořez, 7,1 x 8,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Čert (ex libris Al. Kucík)
Položka č.: 278613Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 10,8 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
František Hora
(1913-2004)
Podřipsko
Položka č.: 278033Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:52
linoryt, 29,5 x 44,2 cm, sign. PD Frant. Hora, a.t., zezadu razítko galerie, papír lehce ohmataný, v rozích lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Honsa
(1876-1937)
Lilium auratum
Položka č.: 278004Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:30
ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
J. Kaiser
Tulipán
Položka č.: 277984Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:18
litografie, 5,5, x 4,5 cm, sign. DU J. Kaiser, u pravého okraje papír drobounká hnědá skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jan Halla
(1926-1988)
Leknín
Položka č.: 277127Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 18:57
litografie, 1973, 38 x 44,5 cm, sign. PD Jan Halla 73, pasparta, č. 63/80, v horní části pasparty pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Bohumil Ceplecha
(1926)
Tři hlavy
Položka č.: 274461Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:16
dřevoryt, 9 x 13,9 cm, DU Bohumil Ceplecha: Tři hlavy, dřevoryt, papír u dolního okraje a v pravém horním rohu pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Boudy, Salcmana a Lidického, pravidelný přispěvatel časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Rudolf Ducháč
(1925)
Mostecká věž a Karlův most
Položka č.: 274454Vyvolávací cena: 140 CZK (6 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:14
litografie, 1967, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD R. Duchač 67, č. 176/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 140 CZK (6 €)
Zbyněk Kočí
Autoservis
Položka č.: 274396Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 21:02
tuš, tužka, papír, 32,8 x 24 cm, sign. PD Zbyněk K. , dole pod kresbou tužkou vepsáno bezeslov, na pravém okraji papíru stopa po zrezavělé kancelářské sponce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
František Peterka
(1920-2007)
Ze sna
Položka č.: 268080Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:24
dřevoryt, 9,2 x 6,3 cm, sign. PD F. Peterka, pasparta, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Hrad
Položka č.: 268078Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 20:22
litografie, 28,3 x 16 cm, sign. PD Cyril Chramosta, a.t., značeno v kameni PD Cyril Chramosta, zažloutlý rámeček kolem tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dana Holá-Charvátová
(1938-2007)
Dana Vlachová
Položka č.: 266903Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 19:34
suchá jehla, mezzotinta, 1993, 39 x 29,8 cm, sign. PD D. Holá 94, č. 1/40, DU Dana Vlachová 1993, horní levý roh papíru nepatrně pokrčen, u horního okraje stopy po žluté lepící pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miroslav Vašíček
Probuzení jara
Položka č.: 264702Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2023 18:40
fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Jaroslav Štika ?
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 278799Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2023 20:50
tužka, tvrdý pastel, papír, 35,6 x 33,2 cm, papír lehce zažloutlý, místy ušpiněno, v rozích odřený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Pidrman
Pohled na Kampu
Položka č.: 279486Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:53
fotografie, 1973, 18,2 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Pidrman
Čertovka, pohled na mlýn
Položka č.: 279487Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:52
fotografie, 1973, 18,1 x 23,9 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Hanzl
Karlův most v zimě
Položka č.: 183862Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:47
fotografie, 5,9 x 8,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Josef Bartuška
(1898-1963)
Lyže
Položka č.: 244388Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:44
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Spickendorf
Položka č.: 268946Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
U okna
Položka č.: 273948Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:28
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na saních
Položka č.: 273778Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Viktor Polášek
(1911-1989)
Postva mezi dvěřma
Položka č.: 279604Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:37
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
(1920-2007)
Strom
Položka č.: 279564Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:32
litografie , 11,8 x 8,4 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
Dalmatýn
Položka č.: 279586Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:22
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Odraz v zrcadle ve tvaru oka
Položka č.: 279596Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 18:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Otakar Štembera
(1914-1999)
Zima
Položka č.: 279509Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 19:06
pastel, litografie, 1996, 17 x 13,3 cm, sign. LD Št 96, na zadní straně autorovo vánoční přání, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Beneš
(1932-2021)
Kvítí
Položka č.: 279508Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:20
litografie, 1985, 10 x 6 cm, sign. UD K. Beneš 85, č. 126/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Tažný kůň
Položka č.: 279507Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2023 18:15
litografie, 18,5 x 27,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)