Jan Konůpek
Olřich Novotný: Beata
No.: 213Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
bibliofilie, 2x se opakující linoryt na obálce a titulní straně a linoryt v tiráži J. Konůpek, vyd. vl. nákladem, Praha, 1912, č. výtisk, ex.: 99/220, pův. broř s obálkou, 50s., lehce natržený hřbet ve spodní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schult…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Karel Hynek Mácha: Marinka
No.: 214Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, dřevoryty vyzdobil K. Tondl, text revidoval Dr. Fr. Frčma, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1925, Ex. 155/300, na ručním papíře Umbria, 46 s., polopergamenová vazba, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The A…
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohumil Krs
(1890-1962)
Závišova milostná píseň
No.: 217Auction price: 500 CZK (21 €)
brož, sign. litografie na titulním listu, 3 celostr. lit. B. Krs, drobné lit. v textu, vyd.ke sjezdu bibliofilů, Moravská Ostrava, 1931, pův. brož, nestr., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. …
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Sudek
(1896-1976)
Žijeme 1932
No.: 96Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Jan Zrzavý
Musaion IV.
No.: 95Auction price: 500 CZK (21 €)
brož, úvodní slovo Karel Teige, vyd. Aventinum, Praha, 1923, pův. brož, 27s. textu + 36 obrazových příloh, některé listy uvolněny, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Associatio…
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Fr. Sušil: Odběhlá matka
No.: 219Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, bar. sign. dřevoryt J. Hodek, vyd. Klub přátel umění, Uh. Hradiště, 1930, ex.: 31/250, pův. brož, 12s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
K. H. Mácha: Máj
No.: 220Auction price: 2.000 CZK (84 €)
kniha, 4 celostr. ilustrace Toyen, značeno LD v tisku, vyd. Družstevní práce, Praha, 1936, pův. clpl. vazba, 69s., vazba lehce zašpiněna, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
František Drtikol
Akt s drapérií
No.: 17Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:00
Current price: 2.700 CZK (113 €)
Andy Warhol
Andy Warhol Collection - QUEEN ELIZABETH II
No.: 9Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Andy Warhol
Andy Warhol Collection - Mick Jagger
No.: 8Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Josef Rataj
Hope
No.: 7Auction price: 60.000 CZK (2.500 €)
akryl, plátno, 120 x 120 cm, Josef Rataj je český pop-artový umělec, malíř, výtvarník a performer. Je jedním z průkopníků pop-artového umění v Česku a inspirátorem mladé generace. Jeho tvorba je charakteristická odvahou riskovat a tvořit nové trendy. České veřejnosti nabízí umění, které je aktuálním…
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
.
Figurka Jack Sparow
No.: 42Auction price: 14.000 CZK (584 €)
sádra, 49 x 21 cm
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Vlastimil Šenkýř
Vesmírná brož / UNIVERSE BROOCHE
No.: 37Auction price: 1.250 CZK (53 €)
plexisklo, 3,5 x 2,2 cm, Inspirace autora : ,,Lidská duhovka oka funguje jako 2D, ale při bližším zkoumání zjistíme, že je 3D. Její struktura připomíná mnoho přírodních produktů a galaxií, což jistě není náhoda." Designer, který se ve své tvorbě zaměřuje na výrobu šperků ze silikonu, keramických a s…
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Jiří Plekanec
Bonus 12
No.: 12Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:00
digitální tisk, plátno, 120 x 80 cm
Jiří Lízler
Bonus 11
No.: 11Auction price: 5.000 CZK (209 €)
digitální tisk, plátno, 80 x 120 cm
Marie Šlehoferová
Fotografie z Českého Švýcarska 10
No.: 10Auction price: 5.000 CZK (209 €)
digitální tisk, plátno, 80 x 80 cm
Pavel Svoboda
Fotografie z Českého Švýcarska 09
No.: 9Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Václav Sojka
Fotografie z Českého Švýcarska 08
No.: 8Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Ilona Rosenkrancová
Fotografie z Českého Švýcarska 07
No.: 7Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Martin Rak
Fotografie z Českého Švýcarska 06
No.: 6Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Zdeněk Patzelt
Fotografie z Českého Švýcarska 05
No.: 5Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Kružík
Fotografie z Českého Švýcarska 04
No.: 4Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Jan Kokeš
Fotografie z Českého Švýcarska 03
No.: 3Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Jakub Ferenčík
Fotografie z Českého Švýcarska 02
No.: 2Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Tomáš Čmuchálek
Fotografie z Českého Švýcarska 01
No.: 1Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Anna Haskel (Häckel)
Media drawing
No.: 48Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 11. 2022 15:09
pastel, pencil, paper, 30 x 22 cm
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Estimate: 30 000 - 50 000 Kč CZK
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Country
No.: 71Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
oil, hardboard, 1974, 36 x 41 cm, signed lower/ left I. Ouhel 74, framed, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Estimate: 60 000 - 70 000 Kč CZK
Adolf Born
(1930-2016)
Krakonoš's bride
No.: 2Auction price: 11.000 CZK (459 €)
etching, 26 x 17 cm, signed lower/ right A Born, framed, no. 9/55, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Estimate: 20 000 - 25 000 Kč CZK
Zdeněk Mézl
From the Czech Republic to the end of the world
No.: 133Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Ota Janeček
Cell
No.: 131Auction price: 78.000 CZK (3.250 €)
oil, cardboard, 27 x 31 cm, framed, catalog number 8605, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 78.000 CZK (3.250 €)
Estimate: 90 000 - 120 000 Kč CZK