-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 200758Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:08
akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Lesní duchové
Položka č.: 179320Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:30
lept, 1980, 19 x 15,7 cm, sign. PD Králík, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Králík
(1936)
Stromový duch
Položka č.: 179319Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:31
lept, 1979, 10,8 x 7,9 cm, sign. PD Králík 1979, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Hrabačky sena
Položka č.: 260103Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:16
litografie, 20,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Václav Herink
(1955)
Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...
Položka č.: 207999Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:20
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Herink
(1955)
Za všechno můžeš ty
Položka č.: 207998Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:18
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Povoz
Položka č.: 280770Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 17:18
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Věže Týnského chrámu
Položka č.: 280755Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 16:56
lept, 23,3 x 15,4 cm, sign. PD Majer, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Exlibris Ruda Klinkovský
Položka č.: 280680Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 06. 2024 15:52
dřevoryt, 11,3 x 7,6 cm, DU značeno ve štočku F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279377Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:52
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279376Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:50
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Džbán se zvonky a paravany
Položka č.: 279375Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:48
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dva akty
Položka č.: 279374Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:46
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě židle se závěsem
Položka č.: 279371Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:44
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hlava dívky se zvonky
Položka č.: 279369Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:42
suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Milenci
Položka č.: 279368Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:40
suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Faun s měsícem
Položka č.: 279360Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:28
lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Večer I.
Položka č.: 282077Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:00
litografie, 2003, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 28/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ledňáček (Zima)
Položka č.: 282076Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:01
litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Magnolie
Položka č.: 282075Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:02
litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s květinovou čelenkou
Položka č.: 282074Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:03
litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka se zvonečky
Položka č.: 282073Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:04
litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka s ptáky na hlavě
Položka č.: 282072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:05
litografie, 2006, 12,5 x 8,6 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 68/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
U rybníku
Položka č.: 282071Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06
litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Platykodon velkokvětý
Položka č.: 282070Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07
litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Ptáci při měsíčku
Položka č.: 282069Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:08
litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Zlatovláska se sedmikráskami na hlavě
Položka č.: 282068Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:09
litografie, 2008, 12,3 x 9 cm, sign. LD Z. Burgetová 08, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Maminka manželky autora, na Sázavě
Položka č.: 268977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:35
2x suchá jehla, 1953, 6 x 8,5/ 20 x 27 cm, sign. PD K. Oberthor 53, pasparta bez skla, dvě suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Matka s dítětem
Položka č.: 282086Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17
litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Hudební kompozice
Položka č.: 254688Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:27
dřevoryt, 20,3 x 14 cm, sign. PD D Janoušek, mírně pokrčený papír, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO