• Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:24

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Pro Gustava Mahlera III.

    Položka č.: 282007

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:14

    lept, akvatinta, 1999, 66 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 99, rám, Narodil se v Praze roku 1942. Studoval grafiku a knižní ilustraci na VŠUP v Praze u profesorů Sklenáře a Anderleho. Jeho grafické dílo je především figurální, ovlivněno jeho vztahem k hudbě. Je členem SČUG Hollar. Jeho práce jsou mimo …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • František Hubatka

    (1960)

    Lesní příhoda

    Položka č.: 281663

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46

    olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 281704

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:27

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Bez názvu

    Položka č.: 281569

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:12

    lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 281590

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:33

    litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Dívka v kroji

    Položka č.: 280077

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:28

    tužka, tempera, lepenka, 35 x 25 cm, sign. PD K. Šimůnek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Diego Brandl

    (1939)

    Italské poutní místo

    Položka č.: 281932

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 17:04

    olej, plátno, 2007, 90 x 70 cm, sign. PD Diego 2007, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Cyklistka

    Položka č.: 281705

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:28

    lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    Položka č.: 281623

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:06

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    Položka č.: 281622

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Orfeus v krajině

    Položka č.: 282035

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:42

    suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • K. Černý

    Dívky v kroji

    Položka č.: 273776

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22

    olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    Položka č.: 281511

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Paleček

    (1932)

    Čtvrtý měsíc

    Položka č.: 281553

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:56

    litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 281602

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45

    litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Nevěsta

    Položka č.: 281576

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:19

    litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mandel ml.

    Rybník před deštěm

    Položka č.: 207006

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:16

    olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Duhová krajina

    Položka č.: 281509

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:12

    fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Letní slavnost

    Položka č.: 281508

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:11

    fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Paměť

    Položka č.: 275170

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:40

    olej, sololit, 1975, 86 x 71 cm, sign. PD Straka 75, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Blériot

    Položka č.: 281703

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:26

    lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 281648

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:31

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Pozdrav z Litoměřic

    Položka č.: 282017

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 07. 2024 18:24

    tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    Položka č.: 281615

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    Položka č.: 281775

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:38

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Portréty blízkých setkání

    Položka č.: 281771

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:34

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2008, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2008, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Trochu jiná fauna

    Položka č.: 281770

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:33

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2007, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2007, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Skleněná tajemství

    Položka č.: 281769

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:32

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2003, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2003, č. 3/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Peří

    Položka č.: 281768

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:31

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2006, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2006, č. 2/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook