Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Pavučina
Položka č.: 266842Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2024 14:50
serigrafie, 28,9 x 19,3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, č. 42/100, pokrčený papír, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
Vladimír Pitter
(1922-1993)
Tanečnice
Položka č.: 274335Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2024 14:00
olej, sololit, 22,5 x 17,5 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vladimír Komárek
Telefon
Položka č.: 279372Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 16:44
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Jindřich Schmidt
(1897-1984)
Portrét Alfonse Muchy
Položka č.: 279361Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 16:22
ocelorytina, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD JSchmidt, rám, Antikvariát Ostrovní, vyučen v xylografické dílně K. Kabelky v Praze, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, soukromé studium u K. Klára a R. Váchy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Ponocný
Položka č.: 254594Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 15:04
litografie, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Cyril Chramosta, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Náprstkovo muzeum
Položka č.: 221862Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:32
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
Jan Souček
(1941-2008)
Dvě nohy nad městem
Položka č.: 221735Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:30
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jan Souček
(1941-2008)
Tři postavy nad hradbami
Položka č.: 221733Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:28
Václav Herink
Co mi říká MDŽ? Mám doma žalář
Položka č.: 208001Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:26
tuš, pastelka, papír, 19 x 22 cm, monogr. PD H, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278918Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Štěch
(1908-1982)
Položka č.: 278916Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:30
lept, 1947, 26,2 x 31,8 cm, sign. PD K. Štěch 1947, č. 8/40, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Vik
(1883-1964)
Pohled na Karlův most a Hradčany
Položka č.: 278907Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:20
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Karel Müller
(1899-1977)
Vyšehrad
Položka č.: 278903Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:14
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Kostel milosrdných bratří v Prostějově
Položka č.: 278889Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:52
lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD VSilovský, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Dagmar Berková
(1922-2002)
Položka č.: 278886Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:48
suchá jehla, 1945, 14 x 15,8 cm, sign. PD Dagmar Berková 45, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
Petr Ptáček
Před závodem
Položka č.: 278871Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:40
litografie, 2005, 10,5 x 8,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Michael Florian
(1911-1984)
7x exlibris
Položka č.: 278870Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:38
1x lept, 6x dřevoryt, 10,4 x 7,9; 10 x 5,7; 11,9 x 7,8; 6,5 x 7,7; 7,4 x 5,4; 5,4 x 6,9; 8,4 x 5,3 cm, vše sign. PD MFlorian, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Karel Vik
(1883-1964)
Zima na vesnici
Položka č.: 278869Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:36
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Karel Vik
(1883-1964)
Řeka
Položka č.: 278865Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 15:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jaroslav Škarohlíd
(1925-2012)
Vrátka
Položka č.: 278831Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:38
suchá jehla, 1989, 9,9 x 9,9 cm, sign. DU Škarohlíd 1989, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Francis Carin
Scéna
Položka č.: 278822Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:26
reprodukce, 1998, 18,2 x 15,7 cm, sign. PD F. Carin 98, č. 220/250, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ivan Komárek
Exlibris
Položka č.: 278818Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:20
litografie, 2008, 20 x 14,9 cm, sign. PD I. Komárek 2008, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu
Karel Beneš
Lidová píseň
Položka č.: 278815Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:14
litografie, 2006, 24,6 x 17,6 cm, sign. DU K.Beneš 06, č. 97/190, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Múza
Položka č.: 278813Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:10
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Kubera
Pohled na kopce
Položka č.: 279043Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:48
olej, karton, 1973, 31 x 66 cm, sign. PD Kubera 1973, rám, v horní části podél okraje polito, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Rastislav Michal
(1936-2022)
Luna
Položka č.: 278532Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:23
dřevoryt, 1974, 9,1 x 6,6 cm, DU u okraje papíru: Rastislav Michal, volná grafika, X 2 1974, lehce zažloutlý papír, u okrajů pokrčeno, na levém okraji v jednom místě papír jemně natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Večerní čtení (ex libris Pavel Vodehnal)
Položka č.: 278016Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:54
dřevoryt, 10,1 x 7,9 cm, na zadní straně papíru je autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Pták ohnivák
Položka č.: 277174Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:32
olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Pampeliška s motýlem
Položka č.: 277162Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:30
litografie, 25,5 x 16 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta (vyskleno), č. 15/90, kolem grafiky zažloutlý rámeček, místy na papíru drobné žluté tečky, u horního okraje papíru nalepeny na dvou místech hnědé papírové pásky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. …
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Marek Lukavský
(1964)
Aviatici a jejich stroje I.
Položka č.: 274968Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:42
lept, akvatinta, 32 x 49,5 cm, sign. DU Lukavský, č. 18/35, rohy lehce ohnuté, při horním okraji pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu