• Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Po koupání

    Položka č.: 277206

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:44

    kombinovaná technika, karton, 1947, 33 x 42,5 cm, sign. PD B. Ullrych 47, rám, Bohumil Ullrych (1893-1948), malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal především z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. V díle B. Ullrycha postřehneme dvě zdánlivě protichůd…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Kytička ve vlasech

    Položka č.: 277205

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:45

    kombinovaná technika, karton, 1947, 33,5 x 42,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1947, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Hry

    Položka č.: 281036

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:12

    litografie, 1972, 54,5 x 39 cm, sign. DU K. Vysušil 72, č. 3/8, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Novotný

    Lokomotiva

    Položka č.: 258420

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 28 x 36 cm, sign. PD J. Novotný, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniel Brunovský

    (1959)

    Ikarus

    Položka č.: 281006

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:00

    lept, 2000, 39,5 x 29,7 cm, sign. PD D. Brunovský, č. 27/45, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Rafl

    (1948)

    Statečně

    Položka č.: 275422

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1983, 50 x 36 cm, monogr. LD 83, pasparta, na zadní straně štítek dílo s popisem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany, člen asociace restaurátorů, Spolku Mánes a skupiny Lipany

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Rybárová

    (1960)

    Jinoch

    Položka č.: 180059

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:37

    olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Rajská zahrada

    Položka č.: 281008

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:02

    lept, akvatinta, 1987, 25 x 16 cm, sign. PD Eva Hašková 87, č. 78/110, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Milenci

    Položka č.: 280325

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:40

    litografie, 1989, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD Roučka 89, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava ženy

    Položka č.: 268684

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:10

    pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Praha hudební

    Položka č.: 281005

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 15:58

    litografie, 1982, 30,3 x 26 cm, sign. DU KBeneš 82, č. 12/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 251982

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13

    olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)

    Položka č.: 267600

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:02

    akvarel, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kytice

    Položka č.: 282051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:25

    olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 14:10

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava

    Položka č.: 268683

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:08

    pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Portrét muže

    Položka č.: 277665

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:14

    olej, karton, 40 x 37 cm, sign. PD Em. Knížek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    Milenci

    Položka č.: 278332

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:16

    tužka, uhel, akvarel, papír, 63 x 51 cm, sign. PD Kovář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Stará vrata

    Položka č.: 261967

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:43

    akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Neposeda

    Položka č.: 244166

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:38

    tuš, běloba, papír, 24,5 x 42 cm, rám, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Lev

    Položka č.: 281207

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:34

    litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Plastika

    Položka č.: 279353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:20

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící II.

    Položka č.: 279352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:18

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura I.

    Položka č.: 279351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:16

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I.

    Položka č.: 279350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:14

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura II.

    Položka č.: 279349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:12

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrad Velhartice

    Položka č.: 282173

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:08

    tuš, papír, 11,5 x 17,5 cm, monogr. PD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282172

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:06

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282171

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:04

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Kmen stromu

    Položka č.: 282170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 07. 2024 15:02

    tužka, papír, 15 x 10 cm, monogr. LD KpK, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook