-
Mario Stretti
(1910-1960)
Siesta
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:03
akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
Položka č.: 753Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:15
10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF Tom Svoboda 86
Položka č.: 611Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:53
litografie, 1985, 12,5 x 8,7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:13
dřevořez, 20,5 x 40,8 cm, sign. DU V Komárek, rám, sklo v levém dolním rohu prasklé, v tisku i mimo tisk fleky od bílé barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Architektury III - Viadukty
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:59
lept, suchá jehla, 1993, 72,5 x 45,5 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 3/20, při horním okraji ohnuto, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Jindra
(1895-1984)
Na Otavě
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:49
tuš, papír, 1939, 26,7 x 44,1 cm, sign. PD Jindra J 39, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radana Jařabáčová
(1957)
Blíženci I
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:41
mezzotinta, kombinovaná technika, 1989, 27,7 x 21,1 cm, sign. PD R. Jařabáčová 89, č. 39/40, mírně ohmataný papír, mírně ohnutý papír, nepatrně pošpiněný papír mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Christo Gergov
(1953)
Karlův most
Položka č.: 472Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:34
olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, sign. PD Gergov, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel K. Farský
(1880-1927)
Kupky sena
Položka č.: 462Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:24
olej, papír, 29,5 x 43,5 cm, sign. LD K. Farský, rám, na papírové paspartě na dvou místech skvrny, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Vodní dívka
Položka č.: 425Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:47
litografie, 1994, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, pasparta, č. 89/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslava Pešicová
(1935-2015)
Včelí královna
Položka č.: 710Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:32
mezzotinta, 1996, 16,2 x 12,2 cm, sign. DU J. Pešicová 1996, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Portrét dámy
Položka č.: 679Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:01
olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Sarajevo III
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:48
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Netušil
(1945)
Egypt
Položka č.: 658Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fritz Müller
Mořský břeh
Položka č.: 646Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Vlasáková
(1943)
Labyrint srdce I.
Položka č.: 914Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:56
lept, kombinovaná technika, 1998, 36,5 x 49 cm, sign. PD Eva Vlasáková 1998, č. 2/35, mírně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tichý
(1896-1961)
Jezdec na koni (Mstivá Kantiléna)
Položka č.: 867Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:09
suchá jehla, 10 x 7,5 cm, pasparta, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Štolovský
(1946)
Kytice
Položka č.: 859Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 1958, 65 x 55,5 cm, sign. PD ŠtolovskýAleš 1958, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lev Šimák
(1896-1989)
Křivoklát
Položka č.: 832Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:34
lept, 24,8 x 32,5 cm, sign. PD Lev Šimák, 43012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Pegas
Položka č.: 830Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:32
litografie, 18,3 x 13,5 cm, sign. PD JŠerých, rám, č. 25/200, na papíře drobné hnědé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady n…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Krycí heslo
Položka č.: 827Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:29
linoryt, akvarel, 1960, 29 x 20,5 cm, sign. PD J. Ščerbakov 60, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
To byla idyla
Položka č.: 826Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:28
dřevoryt, ruční papír, 1954, 24 x 20,5 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, text: Mister Darwin proč jste to przradil?, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Sendlerová
(1939)
Ryba
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:40
lept, 1972, 15 x 68 cm, sign. PD Sendlerová 72, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Říhánek
(1946)
Samota
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:33
linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dalibor Říhánek
(1946)
Hřebec
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:32
linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Židlický
(1895 -1950 )
Jelínek
Položka č.: 932Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:14
pastel, papír, 39 x 30 cm, sign. DU Židlický, rám, rám odřený, papír místy vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
-
Václav Benedikt
(1952)
Železná Ruda
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:11
dřevoryt, 1979, 17,2 x 24,8 cm, sign. PD Benedikt 79, a.t., zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Kavalerie (jízda)
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:03
lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Benedikt
(1952)
Sedlec
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:12
dřevoryt, 1979, 19 x 25 cm, sign. PD Benedikt 79, č. 17/20, zašlý papír, u dolního okraje papíru skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom v krajině
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO