-
František Sádovský
(1909-1992)
Krajina
No.: 279830Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:54
olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Neurčený autor
Přehrada
No.: 281828Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
No.: 278933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Kahoun
Silnice
No.: 281793Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:16
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Kahoun
Stavení
No.: 281794Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:15
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Josef Hrádek
(1904-1999)
Údolí řeky
No.: 281791Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:08
tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
V. J. Černý
Řeka
No.: 281796Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:01
akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Josef Šefelín
Jak se střílelo dříve………
No.: 209406Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:16
tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Studie
No.: 216931Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:15
tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Artistic Crafts in Brno, the disciple of prof. J. Obrovsky, K. Minar and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
No.: 281815Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:14
kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Monogramista KN
Výcvik
No.: 203867Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:05
tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Oldřich Bohman
Dívka
No.: 281847Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Autoportrét
No.: 281818Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:48
olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Mirka Věrčáková
(1946)
Zdravý rozum
No.: 221128Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:41
ručně kolorovaná litografie, 2001, 26,5 x 17,3 cm, sign. PD Mirka 2001, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
-
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
No.: 262011Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:36
pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
No.: 277910Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:35
monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Pranostika - duben
No.: 273722Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:28
painting on a wooden board, 60 x 14,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Ingrid Gebhart
Inženýr
No.: 276806Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:03
olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
-
Josef Dudek
(1954)
Pegas
No.: 281204Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:58
lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Dudek
(1954)
Křišťál
No.: 281203Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:56
lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
No.: 281199Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:48
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Plzeň sv. Mikuláš
No.: 265879Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:28
suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pragu…
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Hlava anděla
No.: 281038Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:36
tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Studie ještěra na keramiku
No.: 280085Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:32
pencil, paper, 6,5 x 5,8 cm, signed lower/right Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Loďka
No.: 279378Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30
suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy a tři hrušky
No.: 279373Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:20
suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dvě vázy se zrcadlem
No.: 279370Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:16
dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Zdeněk Mézl
(1934-2016)
Pes a kočka
No.: 279365Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:06
dřevoryt, 6,5 x 5,3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Faust a Markéta
No.: 279359Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 15:56
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 36/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Hlava ženy
No.: 279357Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 15:52
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids