• Franta Buben

    Nad Bečvou od Helfštýna, Hranicko

    Položka č.: 248801

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:05

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 251907

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:06

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 251906

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:07

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • M. Cveiková

    Svatá Bernadetta

    Položka č.: 249887

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:08

    olej, plátno, 1959, sign. LD M. Cveiková 1959, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    U studny

    Položka č.: 250166

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:09

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kompozice II.

    Položka č.: 233311

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:10

    frotáž, 35 x 73 cm, sign. PD Hejna, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Kompozice III.

    Položka č.: 233310

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:11

    frotáž, 1969, 50 x 100 cm, sign. PD Hejna 69, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 233309

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:12

    frotáž, 64 x 98 cm, sign. PD Hejna, 1/3, poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Okno do světa

    Položka č.: 237751

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:13

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Duny

    Položka č.: 250683

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:14

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Filmová postava

    Položka č.: 237801

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:15

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Položka č.: 257040

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:16

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Smutný hoch

    Položka č.: 257048

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:17

    litografie, 1936, 37 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 36, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Ypsilonka v Lucerně

    Položka č.: 237760

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:18

    dřevoryt, 1989, 17 x 8 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza

    Položka č.: 237799

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:19

    serigrafie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Pták

    Položka č.: 237798

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:20

    dřevoryt, 9,3 x 9,7 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Kubíček

    Ptáček

    Položka č.: 237773

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:22

    lept, 2007, 7,2 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Kubíček 2007, 52/60, Ex libris Ing. Jiří Soukup, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jiří Kubíček

    Hodiny

    Položka č.: 237766

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:23

    lept, 2007, 8,9 x 7,2 cm, sign. PD Jiří Kubíček 2007, 58/60, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    La Décision

    Položka č.: 252010

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:24

    dřevoryt, 1922, 14 x 10,5 cm, publikováno v Collection d´art La Cible, J. Povolzky a Cie Editeurs, 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Ex libris Václav Grégr

    Položka č.: 131904

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:25

    serigrafie, 1968, 15,6 x 7,8 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    Položka č.: 252017

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:26

    litografie, 16,8 x 59,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    Položka č.: 252016

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:27

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Mézl

    Pax 1982 Marie a Václav Grégrovi

    Položka č.: 237764

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:28

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Mézl

    Kašna

    Položka č.: 237763

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:29

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 10 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Z cyklu České památky, Praha

    Položka č.: 250361

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:30

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 78, v horní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Dějiny v hrách

    Položka č.: 250360

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:31

    tuš, papír, 64 x 48,5 cm, sign. DU Jana 81, v dolní části prosvítají původní stopy po uchycení na paspartu, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Pohádka Čarovný ostrov

    Položka č.: 139630

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:32

    tuš, akvarel, papír, 27,8 x 19 cm, návrh na knižní obálku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Karel Oberthor

    Pohádka

    Položka č.: 237752

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:33

    litografie, 1984, 8 x 13,3 cm, sign. DU K. Oberthor 84, při horním okraji mimo tisk mírně poškozený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Klauni - Ex libris

    Položka č.: 257081

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:34

    litografie, 1974, 6,1 x 12 cm, sign. DU K. Oberthor 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Filtravec

    Položka č.: 257069

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:35

    litografie, 1989, 10,1 x 4,1 cm, sign. DU K. Oberthor 89, Ex libris B. Taylor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)