• Antonín Komárek

    Poštorná

    No.: 35

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:10

    aquarelle, paper, 30 x 42 cm, sign. RD A. Komárek, back described by author, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Oldřich Hejkrlík

    Krajina se snopy II.

    No.: 36

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:12

    oil, canvas, 40,5 x 53,5 cm, signed LD Hejkrlík, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Ladislav Horáček

    Koupání

    No.: 37

    Auction price: 160 CZK (7 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:14

    pastel, papír, 22,5 x 55 cm, sign. LD Horáček,

    Current price: 160 CZK (7 €)

    No.: 38

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:16

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Habana - Castle Moro

    No.: 39

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:18

    pencil, crayon, paper, 22,5 x 33,5 cm, sign. RD B. Ullrych, at the edges slightly crumpled paper, ,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Ladislav Horáček

    Vodní hladina

    No.: 40

    Auction price: 220 CZK (9 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:20

    pastel, papír, 27 x 50 cm,

    Current price: 220 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Letní krajina

    No.: 41

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:22

    kvaš, papír, 1921, 29,8 x 42,5 cm, sign. PD BUllrych 21, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Podzimní krajina

    No.: 42

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:24

    kvaš, papír, 22 x 16 cm, sign. LD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Remízek

    No.: 43

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:26

    tužka, papír, 1953, 45 x 60 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Stromy

    No.: 44

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:28

    tužka, papír, 28,7 x 23,2 cm, PD monogr. L S, lehce zašpiněný papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zídka v krajině

    No.: 45

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:30

    litografie, 24,3 x 30,5 cm, sign. PD L. Stejskal, č.14/50, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • K. Novák

    Letní krajina

    No.: 46

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:32

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu drobná poškození

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V podhůří

    No.: 47

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:34

    lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Cesta do vesnice

    No.: 48

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:36

    tužka, papír, 41,8 x 52,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Bříza v krajině

    No.: 49

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:38

    olej, karton, 16,5 x 12 cm, sign. PD J.Dlabal, na zadní straně zbytky lepidla, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Most v podhůří

    No.: 50

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:40

    olej, plátno, 8,5 x 18 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce v krajině

    No.: 51

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:42

    olej, karton, 17,8 x 12,8 cm, sign. PD J.Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Alois Moravec

    No.: 52

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:44

    lept, 1929, 10 x 14 cm, sign. PD AMoravec 1929, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, rám lehce poškozen, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts …

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Z Tichého údolí

    No.: 53

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:46

    gouache on paper, 1931, 29,2 x 42,8 cm, signed in the lower right corner B.Ullrych 31, wrinkled edges, ,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    No.: 54

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:48

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, ,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ostrolovský Újezd II.

    No.: 55

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:50

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Associ…

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Doudlebsko I.

    No.: 56

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:52

    pastel, papír, 49,5 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Assoc…

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Kolinský ?

    Podzimní krajina

    No.: 57

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:54

    olej, plátno, 49 x 69 cm, sign. PD R. Kolinský, rám, na rámu drobné oděrky

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Bačovský

    (1898-1980)

    No.: 58

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:56

    oil on canvas, 69 x 79,5 cm, signed lower/right Pavel Bačovský, rám, slightly damaged frame

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

  • Pavel Bačovský

    (1898-1980)

    Letní krajina

    No.: 59

    Planned termination: 25. 08. 2021 14:58

    oil on canvas, 49 x 58 cm, signed lower/right Bačovský, rám

  • Ladislav J. Špitník (Špitálník)

    Podzimní krajina

    No.: 60

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 15:00

    oil on canvas , 37,5 x 44,5 cm, signed lower/right Špitník, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • František Bílek

    (1907-1985)

    Krajina s polem a povozem

    No.: 61

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 15:02

    mixed media , carton , 1941, 36 x 46 cm, signed lower/left Fr. Bílek 1941, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of T. F. Simon and O. Nejedly at the evening classes of drawing, studied Sculpture at the atelier of O. Rabl in Horovice

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Zřícenina v lesích

    No.: 62

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 15:04

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    No.: 63

    Auction price: 70 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 15:06

    litografie, 21 x 28,5 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, , the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Obrovsky and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 70 CZK (3 €)

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    No.: 64

    Auction price: 170 CZK (7 €)

    Planned termination: 25. 08. 2021 15:08

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen,

    Current price: 170 CZK (7 €)