• Ivan Kováčik

    The Earth

    No.: 21

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:20

    kombinovaná technika, 2005, 27,5 x 18,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ivan Kováčik

    Býk

    No.: 22

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:21

    lept, 2012, 19,5 x 19 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, č. 20/59

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Ivan Kováčik

    Mačky

    No.: 24

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:23

    etching, 2010, 10 x 14,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2010, No. 25/59

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Ivan Kováčik

    Mozog

    No.: 25

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:24

    etching, 1999, 15,5 x 10,5 cm, sign. DM Ivan Kováčik 99, author´s print

  • Ivan Kováčik

    Čas letí

    No.: 26

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:25

    etching, 1999, 16 x 13,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 1999, author´s print

  • Ivan Kováčik

    Ex libris J. Štefánčík

    No.: 27

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:26

    lept, 2011, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2011, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Danakta

    No.: 28

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:27

    lept, 2005, 15 x 9,5 cm, sign. DU Ivan Kováčik 2005, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Mimikry

    No.: 29

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:28

    etching, 2012, 9,5 x 14,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 15/30

  • Ivan Kováčik

    Antverpy

    No.: 30

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:29

    etching, 2013, 12 x 9,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2013, author´s print

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    No.: 31

    Auction price: 1.650 CZK (66 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:30

    etching, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 35/59

    Current price: 1.650 CZK (66 €)

  • Ivan Kováčik

    Škorpión

    No.: 32

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:31

    etching, 2012, 19,5 x 19,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2012, No. 40/59

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh velký

    No.: 33

    Auction price: 8.800 CZK (352 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:32

    ručně kolorovaný lept, 2012, 50 x 39 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2012, autorský tisk

    Current price: 8.800 CZK (352 €)

  • Ivan Kováčik

    Mercedes-Benz Island

    No.: 34

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:33

    combined technique, paper, 2002, 30,5 x 48,5 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2002, No. 97/100

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Ivan Kováčik

    Fall of life Island

    No.: 35

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:34

    combined technique, paper, 2005, 18,5 x 27,5 cm, sign. DM Ivan Kováčik 2005, author print

  • Ivan Kováčik

    New York I

    No.: 36

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:35

    etching, 2005, 9,5 x 12 cm, sign. RD Ivan Kováčik 05, author´s print

  • Ivan Kováčik

    Ex libris Michalský Dvor

    No.: 37

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:36

    lithography, 1999, 16,5 x 11 cm, signed DM Ivan Kováčik 99, the author´s print

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Houby

    No.: 38

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:37

    lithography, 1998, 44 x 31 cm, sign. RD Ivan Kováčik 98, No. 42/59

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Ivan Kováčik

    Mona Lisa

    No.: 39

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:38

    lithography, 2006, 35 x 24 cm, sign. DM Ivan Kováčik 06, No. 10/44

  • Ivan Kováčik

    Prsosaurus

    No.: 40

    Auction price: 4.400 CZK (176 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:39

    lithography, 1999, 40 x 59 cm, sign. RD Ivan Kováčik 99, No. 19/30

    Current price: 4.400 CZK (176 €)

  • Ivan Kováčik

    Kurvosaurus

    No.: 41

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:40

    lithography, 2000, 59,5 x 43 cm, sign. RD Ivan Kováčik 2000, No. 6/20

  • Ivan Kováčik

    Without aids-with love

    No.: 42

    Auction price: 2.250 CZK (90 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:41

    ručně kolorovaná litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1998, autorský tisk

    Current price: 2.250 CZK (90 €)

  • Ivan Kováčik

    Canis-Familiaris-Intermedius

    No.: 43

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:42

    ručně kolorovaná litografie, 1999, 28 x 40 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1999, autorský tisk

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Ivan Kováčik

    Ex Libris Dr. Norbert Hillerbrandt

    No.: 44

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:43

    lept, 2004, 10 x 14 cm, sign. PD Ivan Kováčik 04, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Musical Island

    No.: 45

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:44

    kombinovaná technika, 2005, 29 x 42 cm, sign. UD Ivan Kováčik, 2005, autorský tisk

  • Ivan Kováčik

    Zverokruh maly

    No.: 46

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:45

    lept, 2012, 20 x 20 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2012, č. 1259

  • Ivan Kováčik

    Mesiac

    No.: 47

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:46

    lept, 2010, 20 x 15 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2010, č. 18/59

  • Ivan Kováčik

    Kočkoland

    No.: 48

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:47

    lept, 2011, 20 x 40 cm, sign. PD Ivan Kováčik, 2011, č. 50/59

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ivan Kováčik

    Jazvečíci

    No.: 49

    Auction price: 1.375 CZK (55 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:48

    lept, 2004, 10 x 12 cm, sign. PD Ivan Kováčik ´04, II.28/40

    Current price: 1.375 CZK (55 €)

  • Ivan Kováčik

    Erb - Vedrödy

    No.: 50

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:49

    lept, 2017, 25 x 19,5 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2017, 10/25

  • Ivan Kováčik

    Hommage a Dušan Polakovič, album

    No.: 51

    Auction price: 1.750 CZK (70 €)

    Planned termination: 21. 01. 2021 19:50

    Current price: 1.750 CZK (70 €)