• Jiří Načeradský

    Dvě ženy / Cvičitelka

    No.: 71

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 27. 07. 2022 17:07

    watercolor, pastel, paper, 2004, 29,5 x 42 cm, signed upper/right Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ryby

    No.: 72

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 27. 07. 2022 17:08

    lithography, 2018, 47,5 x 62 cm, sign. Mich. Salajka 2018, no. 37/100, the disciple of prof. M. Rittstein

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Vojtěch Rejl

    (1985)

    iMADONA

    No.: 1

    Auction price: 1.050 CZK (44 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:00

    digitální grafika, 2020, 26,8 x 26,8 cm, sign. PD Vojta Rejl 2020, č. 15/30

    Current price: 1.050 CZK (44 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    Huba buba

    No.: 2

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:01

    monotyp, 30,4 x 20 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková, č. 1/1

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Kristýna Nejedlá Bujárková

    (1998)

    No.: 3

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:02

    monotyp, 40,5 x 38 cm, sign. PD Kristýna Nejedlá Bujárková, č. 1/1

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Zuzana Pernicová

    (1987)

    No.: 4

    Auction price: 7.500 CZK (313 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:03

    kresba, pauzák, fix, tuš, propiska, 21,8 x 30 cm, sign. vzadu Pernicová Z

    Current price: 7.500 CZK (313 €)

  • Zuzana Pernicová

    (1987)

    No.: 5

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:04

    kresba, pauzák, fix, tuš, propiska, 21 x 30 cm, sign. vzadu Pernicová Z

  • Lucie Doležalová

    (1992)

    Most

    No.: 6

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:05

    tužka, fixa, papír, 2020, 30 x 42 cm, sign. zezadu LD

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

  • Lucie Doležalová

    (1992)

    Nervozita

    No.: 7

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:06

  • Václav Šlajch

    (1980)

    Zahrádka

    No.: 8

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:07

    serigrafie, papír, 2020, 21 x 85 cm, sign. Šlajch 20, č. 23/25

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Božena Borýsková

    (1982)

    No.: 9

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:08

    litografie, papír, 2021, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Borýsková, č. 21/30

  • Božena Borýsková

    (1982)

    Diptych

    No.: 10

    Auction price: 7.200 CZK (300 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:09

    kresba, tuš, papír, 2021, 42 x 60 cm, sign. PD B.

    Current price: 7.200 CZK (300 €)

  • Božena Borýsková

    (1982)

    Krajina v údolí

    No.: 11

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:10

    kresba, tuš, akvarel, papír, 2021, 29,5 x 41,8 cm, sign. PD B

  • Jaroslav Válek

    Záznam gravitace

    No.: 12

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:11

    kresba kyvadlem - akrylová fixa, slepotisk s barvou, hlubotiskový papír, 2022, 29,5 x 21 cm, sign. PD Válek, č. 1/1, the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Petra Fraňková

    (1996)

    Abatyše

    No.: 13

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:12

    lept, papír, 2020, 14,5 x 20 cm, sign. PD PF, č. 7/15

  • Petra Fraňková

    (1996)

    Jewel wasp

    No.: 14

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:13

    lept, papír, 2020, 7,7 x 7,6 cm, sign. PD PF, č. 18/25

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Anna Langová

    (1995)

    Vyrážka

    No.: 15

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:14

    inkoust, tuš, akryl, látka, 2020, 40 x 40 cm, sign. zezadu ANNA LANGOVÁ

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Svítící obdélník v asfaltu

    No.: 16

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:15

    olej, plátno, 2017, 20 x 30 cm, sign. PD Vetengl 17

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Dlouhý Široký a Krátkozraký

    No.: 17

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:16

    olej, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. vzadu DU Zichová 2022

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Jiří Eliáš

    Na konci zvítězí stroje

    No.: 18

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:17

    olej, plátno, 2021, sign. LD Eliáš

  • Jiří Eliáš

    Poprvé ve volném vesmíru

    No.: 19

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:18

    olej, plátno, 2021, sign. PD Eliáš

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Jiří Eliáš

    Dlouhá cesta na vrchol

    No.: 20

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:19

  • Peter Kollár

    Rezervoár

    No.: 21

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:20

    linoryt, papír, 2021, 39 x 57,5 cm, sign. PD Kollar, č. 8/30, č. 5 z cyklu Zakrytá skutečnost

  • Peter Kollár

    Život a smrt

    No.: 22

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:21

  • Jana Procházková

    Celebration

    No.: 23

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:22

    akvarel, papír, 2022, 39 x 53 cm, sign. PD Jana Pro 2022

  • MICL

    (1969)

    2 sochy

    No.: 24

    Auction price: 23.000 CZK (959 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:23

    oil on canvas, 2011, 45,5 x 61 cm, signed lower/right MICL11

    Current price: 23.000 CZK (959 €)

  • Aleš Růžička

    Kolumbárium se srdcem

    No.: 25

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:24

    acrylic, canvas, 2010, 40 x 40 cm, signed on reverse A. Růžička 2010

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

  • Renata Drábková

    (1969)

    Hroch

    No.: 26

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:25

    oil on canvas, 2003, 45 x 55 cm, signed lower/left Renata 003

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Dotyk černé

    No.: 27

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:26

    akryl, karton, 2021, 42 x 29,7 cm, značeno PD matto

  • Martin Toul

    (1983)

    Číslo čtyři

    No.: 28

    Planned termination: 21. 07. 2022 15:27

    akryl, karton, 2021, 42 x 29,7 cm, značeno zezadu matto