• Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:15

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě kudlanky

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:16

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:17

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:18

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:19

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:20

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:21

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:22

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:23

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž s drinkem a cigaretou

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:24

    akvarel, tuš, papír, 2005, 42 x 29,5 cm, sign. PN Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Návštěva

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:25

    akvarel, tuš, papír, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dirigent

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:26

    akvarel, pastel, tuš, 2004, 32 x 50 cm, sign. PD Načeradský 2004, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Devět Venuší

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:27

    akvarel, tužka, papír, 1993, 29,7 x 42 cm, sign. PD Načeradský 93, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:28

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:29

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Deset Venuší

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:30

    akvarel, tužka, papír, 1995, 23,4 x 31,7 cm, sign. PD Načeradský 95, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž s drinkem

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:31

    akvarel, tužka, papír, 2005, 23,9 x 31,8 cm, sign. PD Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:32

    tuš, papír, 1992, 29,5 x 42,1 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (97 €)

  • Jiří Načeradský

    Čtyři akty

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:33

    lept, 1961, 24 x 31, 5 cm, sign. PD Načeradský 61, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Zvířátka

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:34

    akvarel, papír, 1979, 58 x 40,5 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě tanečnice

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (630 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2020 18:35

    akvarel, papír, 1977, 59 x 41 cm, sign. PD Načeradský 77, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 17.000 CZK (630 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s hůlkou)

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:00

    autorizovaný C-print , 1969, 21 x 29,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s vlastní fotografií)

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:01

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (podpis)

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:02

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s vajíčkem)

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:03

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvádor Dalí, Paris 1969 (s kostlivcem)

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:04

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Louis Armstrong, Praha 1965

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:05

    autorizovaný C-print , 1965, 17,2 x 23,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jana Brejchová, 1967

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:06

    autorizovaný C-print , 1967, 17,4 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci dě…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal, Libeň 1962

    Položka č.: 65

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:07

    autorizovaný C-print , 1962, 17,7 x 24,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Kersku, 1972 (s kopretinami)

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 20:08

    autorizovaný C-print , 1972, 24,1 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a správci …

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)