• Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ptáčci

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:48

    suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:49

    suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ilustrace k básni Kašmírový šál

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:50

    suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:51

    linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:52

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:53

    linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt se skloněnou hlavou

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:54

    litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:55

    linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Krajina

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:56

    linoryt, 1963, 20 x 13 cm, sign. PD Karlíková 63, č. 14/23, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Písařík

    (1968)

    Bílá linka

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:57

    serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Tao

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:58

    lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní části ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Malá snídaně

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (938 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:59

    probarvovaný polyester, 2017, v. 21 cm, sign.zespodu PETR HOLUB

    Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Jindřich VIII.

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:00

    tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    List z kalendáře

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:01

    tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    William Blake

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:02

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Náměstí sv. Marka

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:03

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Zkřížené meče (PF 1976 Tomáš Svoboda)

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:04

    litografie, 1975, 9,3 x 12,2 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pětadvacítka

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:05

    litografie, 1984, 14,8 x 31,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 84, č. 62/120, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Oči

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:06

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Mořské plody

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:07

    litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Strom vábení

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:08

    litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Charleston

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:09

    barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Z Ovocného trhu

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:10

    lept, 15 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:11

    lept, 16 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Oravský zámek na Slovensku

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:12

    lept, 1923, 23,3 x 29,2 cm, sign. PD T.F.Šimon, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:13

    lept, 15,5 x 14,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Německá ambasáda

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:14

    lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:15

    lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Národní divadlo

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:16

    lept, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Tatry - Ždiarska vidla

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 16:17

    akvatinta, 34 x 29 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Ždiarska vidla je druhý nejvyšší vrchol Belianských Tater o nadmořské výšce 2142 m, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook