• Stoll

    Romantická krajina

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 18:58

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jaromír Kunc

    (1900-1971)

    Krajina v podvečer

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 18:59

    olej, překližka, 1953, 23 x 33,5 cm, sign. Jar Kunc 53, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Součka a F. Engelmüllera na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Alois Moravec

    Strž

    Položka č.: 241

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:00

  • Alois Moravec

    Údolí potoka

    Položka č.: 242

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:01

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Povoz

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:02

    tempera, papír, 1962, 46 x 50 cm, sign. PD V. Rada 1962, rám, Konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

  • Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:03

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Václav František Ulšmíd

    (1903-1985)

    Šumava

    Položka č.: 245

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:04

    olej, plátno, 29 x 68 cm, sign. LD V. Ulšmíd, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám místy lehce otlučený , antiqari.at Radhošťská

  • Karel Urbánek

    (1924-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:05

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Bohumil Dobiáš st.

    (1905-1964)

    Ledňáček

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:06

    glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, člen SJV

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Bohumil Dobiáš ml.

    (1929-2001)

    Stará řeka

    Položka č.: 248

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:07

    glazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Dobiáš ml.

    (1929-2001)

    Rybáři

    Položka č.: 249

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:08

    glazovaná keramika, 1996, 44 x 42 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Dobiáš ml.

    (1929-2001)

    Váza

    Položka č.: 250

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:09

    glazovaná keramika, 1971, 42,1 x 13,1 x 13,1 cm, značeno dole uvnitř Dobiáš 1971, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Jandejsková

    Dívka s červenou růží

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:10

    keramika, 25,5 x 15,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ellen Jilemnická

    Aktovka

    Položka č.: 252

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:11

  • Ellen Jilemnická

    Jezdkyně

    Položka č.: 253

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:12

  • Ivan Hodonský

    Vášeň

    Položka č.: 254

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:13

    glazovaná keramika, 1973, 31,5 x 14 x 10 cm, značeno zespodu Hodonský 73, antiqari.at Radhošťská

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Kozorožec

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:14

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Ladislav Hodný

    Nálada III.

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:15

    kombinovaná technika, 1996, 17,5 x 16,8 cm, sign. PD Hodný 96, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Langera, J. Lukeše a J. Svobody na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Ladislav Hodný

    Zlatá krajina

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:16

    kombinovaná technika, 1994, 23,4 x 17 cm, sign. DU Hodný 94, pasparta, horní a pravý okraj pásky z části stržen - na skle v místě stržení patrné zbytky lepidla, na paspartě vybledlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Langera, J. Lukeše a J. Svobody na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • František Hubatka

    V zajetí světla

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:17

    olej, plátno, 100 x 90 cm, sign. PD Hubatka, obraz je umístěn v externím depozitáři, v případě zájmu o prohlídku díla, nám dejte prosím vědět den dopředu

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

  • František Hubatka

    Slepý anděl

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (575 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:18

    olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. LD Hubatka, obraz je umístěn v externím depozitáři, v případě zájmu o prohlídku díla, nám dejte prosím vědět den dopředu

    Aktuální cena: 13.800 CZK (575 €)

  • Bohunka Waageová

    Záře

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:19

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Michal Matzenauer

    Vozíček

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:20

    olej, plátno, 2013, 100 x 80 cm, Michal Matzenauer (nar. 1947) je malířem a básníkem, jenž se kresbě učil soukromě. Jeho kresba a malba si posouvá hranici mezi výtvarným uměním a kaligrafií. Tyto rysy v kombinaci s abstraktním projevem je možno spatřit v nabízeném díle Vozíček , člen Nového sdružení…

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

  • Josef Mžyk

    Akt v šatně II

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:21

    tužka, papír, 1969, 62 x 43 cm, sign. PD Mžyk Josef 1969, rám, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

  • Josef Mžyk

    Akt v šatně III

    Položka č.: 263

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:22

    tužka, papír, 1974, 65 x 49 cm, sign. PD Mžyk Josef 1974, rám, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Akt s labutěmi

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:23

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1986, 54,5 x 44,5 cm, sign. PD Komárek 86, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Jiří Mocek

    Torzo a světlo

    Položka č.: 265

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:24

    tužka, papír, 1987, 64 x 50 cm, sign. LD Mocek 87, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

  • Kateřina Miler

    Krtek a zvířatka pod houbou

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:25

    kvaš, papír, 12 x 12 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Zuzana Kadlecová

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:26

    tuš, akvarel, papír, 2005, 14 x 10,5 cm, sign. PD Zuzana Kadlecová, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Zuzana Kadlecová

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 19:27

    tuš, akvarel, papír, 1997, 32,5 x 26 cm, sign. PD Zuzana Loukotová (Kadlecová) 97, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)