• Karel Benetka

    Praha je zlatá loď

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 1.750 CZK (70 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:13

    Aktuální cena: 1.750 CZK (70 €)

  • Karel Benetka

    Neočekávaná překvapení

    Položka č.: 524

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:14

  • Eugenio Benvenuti

    (1881-1959)

    Benátky

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:15

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Bidlo

    (1926-1997)

    Aero L-39 Albatros

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:16

    litografie, 1975, 27 x 44 cm, sign. PD VBidlo 75, rám, 192/200, Původní pasparta s vodotiskem Aero Československé letecké podniky Praha - Letňany. Aero L-39 Albatros je proudový podzvukový cvičný letoun vyvinutý v šedesátých letech 20. století v československém Aeru Vodochody, hlavním konstruktérem …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Bím

    Jaro

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:17

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Rosemary Bird

    Obřad země

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:18

    Aktuální cena: 8.800 CZK (352 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Český Krumlov

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:20

    litografie, 1975, 16 x 36,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jana Boudová

    (1931-2001)

    Duben

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:21

    litografie, 1997, 20,6 x 17 cm, sign. PD J. Boudová 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Christopher Brand

    Krajinka s mostem a figurální stafáží

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:22

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Róbert Brun

    Vítězství démona

    Položka č.: 533

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:23

    suchá jehla, mezzotinta, 15,4 x 9,4 cm, sign. PD R. Brun, 63/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brunovského a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Svaté památce Josefa Mánesa

    Položka č.: 534

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 535

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:25

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    Červen

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:26

    suchá jehla, 1997, 16 x 11,5 cm, sign. DU F. Burant 1997, autorský tisk, původně z kalendáře pro členy Klubu přátel Hollara vydala nadace Hollar, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka před branami

    Položka č.: 537

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:27

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 19/90, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    Položka č.: 538

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:28

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 36/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 539

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:29

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 540

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:30

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Novodobá katedrála

    Položka č.: 541

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:31

    monotyp, 62,2 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Oldřich Cihelka

    (1881-1958)

    Koně

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:32

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II

    Položka č.: 543

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:33

    linoryt, 13 x 5, 6 cm, pozdejsi otisk ? overit, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

  • Hana Čápová

    Král Lear

    Položka č.: 544

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:34

    lept, 2014, 16,4 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2014, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hana Čápová

    Falstaff

    Položka č.: 545

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:35

    lept, 2014, 16,3 x 12,3 cm, sign. DU H. Čápová 2014, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hana Čápová

    Julie

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:36

    lept, 2015, 16,5 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2015, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Hana Čápová

    Přeludy

    Položka č.: 547

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:37

    lept, 1987, 15,5 x 8,5 cm, sig. PD Hana Čápová 87, 57/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Letní radovánky

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:38

    akvarel, tuš, papír, 1977, 24 x 20,5 cm, sign. PD Olga Čechová 77, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Nebezpečí

    Položka č.: 549

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:39

    tuš, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Olga Čechová, pasparta, Antikvariát Dlážděná

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Námořník

    Položka č.: 550

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:40

    tuš, papír, 1977, 31,5 x 20 cm, sign. LD Olga Čechová 77, pasparta, Antikvariát Dlážděná

  • Stanislav Černý

    Žena v punčochách

    Položka č.: 551

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:41

    lept, 1988, 15,7 x 9,9 cm, sign. PD Černý Stanislav 1988, 63/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jan Černý - Klatovský

    (1919-1997)

    Jan Žižka

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:42

    tuš, papír, 43,5 x 29,7 cm, sign. PD Černý K., Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • O. Češpíro

    Ve vesnici

    Položka č.: 553

    Plánované ukončení: 11. 12. 2020 10:43

    akvarel, tuš, papír, 21 x 26 cm, sign. LD s věnováním O. Češpíro, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)