Pohled na Notre Dame

    Položka č.: 254662

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:44

    pastel, uhel, papír, 53 x 84 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Karlův most

    Položka č.: 254659

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:38

    litografie, 1980, 16 x 25,5 cm, sign. PD A. Fuchs 80, 86/200, v levé části zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Čermáková

    Rackové nad Vltavou

    Položka č.: 254658

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:36

    lept, 29 x 17 cm, sign. PD J. Čermáková, 20/100, mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Rudolf II.

    Položka č.: 254657

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:34

    lept, 2009, 13 x 9 cm, sign. DU Petr Minka 09, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef. J. Vejvoda

    Zima

    Položka č.: 254655

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:30

    akryl, sololit, 12,5 x 17,7 cm, sign. LD J.J. Vejvoda, rám, na zadní straně štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Minka

    (1961)

    Un tributo a Michelangelo

    Položka č.: 254654

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:28

    litografie, 2010, 12,6 x 9 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Jaro

    Položka č.: 254652

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:24

    dřevoryt, 12,5 x 7 cm, sign. DU Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Petr Minka

    (1961)

    Leoš Janáček

    Položka č.: 254651

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:20

    litografie, 2010, 12,8 x 8,5 cm, sign. DU Petr Minka 10, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Úlovek

    Položka č.: 254650

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:18

    serigrafie, 11,6 x 8 cm, sign. PD, horní a spodní okraj papíru lehce pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Drahomír Josef Růžička

    (1870-1960)

    New York

    Položka č.: 254647

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:12

    bromostříbrná fotografie, 36,7 x 27,4 cm, pravděpodobně pozdější zvětšenina, antiqari.at Radhošťská, člen Klubu fotografů amatérů Praha a ČKFA

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 254646

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s kapucí

    Položka č.: 254644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:06

    olej, překližka, 1940, 34,5 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1940, okraje lehce odřeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Chrám Vasila Blaženého v Moskvě

    Položka č.: 254643

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:04

    olej, papír, 15 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Z Paříže

    Položka č.: 254642

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:02

    olej, karton, 10,2 x 15,1 cm, sign. DU Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cairo (Egypt)

    Položka č.: 254641

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 21:00

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 254640

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:58

    7 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Moucha

    Položka č.: 254636

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:50

    lept, 14,5 x 10,2 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č. 57/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Mušketýr

    Položka č.: 254635

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:48

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Neohlížej se (PF 1939)

    Položka č.: 254041

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:36

    lept, 1938, 12,8 x 7 cm, sign PD 1938; značeno v desce PD , v grafice text: P. F. 1939 Sv. Samek s rodinou, zažloutlý papír, mimo tisk po okrajích papír mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Biblický motiv

    Položka č.: 252563

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 20:06

    Aktuální cena: 270 CZK (11 €)

  • Bohuslav Knobloch

    Holandská krajina

    Položka č.: 251414

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:58

    barevný linoryt, 1967, 10,7 x 15 cm, sign. LH, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • A.Václav. Mašek

    Pohybová studie z Kunčic

    Položka č.: 251410

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:54

    kresba, tuš, papír, 1953, 30,3 x 20,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Neznámý

    Dudák

    Položka č.: 251409

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:52

    akvarel, tužka, papír, 31,7 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 251360

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:30

    Aktuální cena: 651 CZK (27 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 251348

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:28

    litografie, sign. PD J. Valečka, č.50/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • André Chabot

    Položka č.: 251347

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:26

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Lampa

    Položka č.: 250951

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 19:04

    dřevoryt, 1982, 16,5 X 9,1 cm, sign. DU Liesler 82, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 250895

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 18:52

    Aktuální cena: 501 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

    Já byl strom

    Položka č.: 250882

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 18:46

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • František Xaver Harlas

    (1865-1947)

    Riegerovy sady

    Položka č.: 250193

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2021 18:18