• Petra Václavová

    Položka č.: 245473

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:59

    litografie, 1999, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Petra Václavová 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Tůma

    Čtyři postavy

    Položka č.: 211962

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:58

    tempera, tuš, papír, 41,8 x 29,8 cm, monogr. PD JT., mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Hana Šuranská

    (1982)

    Položka č.: 202008

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:57

    linoryt, 2009, 19 x 32,3 cm, sign. PD Hana Šuranská 2008, 7/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zuzana Šípová

    Položka č.: 189327

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:55

    litografie, 2000, 32,7 x 49 cm, sign. PD Zuzana Šípová 2000, autorský tisk, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohuslav Suchý

    (1907-1967)

    Dívka s člunem

    Položka č.: 160857

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:53

    akvarel, tempera, papír, 42,7 x 60,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. I. Kulce na Ukrajinské akademii v Praze, V. Sychry v malířské škole SVU Mánes a O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Náměstí

    Položka č.: 138317

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:48

    litografie, 24,7 x 16,7 cm, sign. PD Jan Sládek, 76/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Roučka

    Figura

    Položka č.: 203075

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:47

    litografie, 53,5 x 36,9 cm, sign. DU Roučka, 88/100, silně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 740 CZK (27 €)

  • Soňa Randová

    Pozdní odpoledne

    Položka č.: 189328

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:46

    litografie, 1999, 32,2 x 23,4 cm, sign. PD Soňa Randová 99, 24/28, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Husinec

    Položka č.: 201958

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:43

    fix, papír, 1976, 30,7 x 21,2 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Matka s dítětem

    Položka č.: 201961

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:42

    tuš, papír, 21 x 29,6 cm, sign. LD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Skici koní

    Položka č.: 201964

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:41

    fix, papír, 30,7 x 21 cm, sign. PD K. Oberthor, na zadní straně skici koní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Položka č.: 245475

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:40

    litografie, 43,2 x 32,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Akt dívky

    Položka č.: 181942

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:38

    tužka, papír, 1984, 62,5 x 40 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ležící žena

    Položka č.: 201505

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:35

    uhel, papír, 48,7 x 67,5 cm, potrhaný a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 208098

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:34

    tužka, papír, 60 x 43,8 cm, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Interiér

    Položka č.: 211928

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:32

    uhel, papír, 36,7 x 58,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Pražské mosty

    Položka č.: 213123

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:30

    linoryt, 20,5 x 32 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Postava vlka

    Položka č.: 137682

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:27

    uhel, papír, 1996, 49,7 x 35 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Alois Moravec

    Pod hradem

    Položka č.: 99162

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:23

    lept, 32,5 x 24,2 cm, sign. PD Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Moravec

    (1892-1973)

    Na poli (PF 1923)

    Položka č.: 215754

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:22

    tuš, akvarel, papír, 1922, 21 x 29,6 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Gro Laheld Lundh

    Lofoten i August

    Položka č.: 221838

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:19

    lept, 19,7 x 14,7 cm, sign. PD Gro Laheld Lundh, rám, 14/150, práce norského autora, na zadní straně text o autorovi v norštině z roku 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Landová

    Domácí pohoda

    Položka č.: 242179

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:18

    dřevoryt, 8 x 7,5 cm, sign. PD Lnd 1950 , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Landová

    Hádka

    Položka č.: 242180

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:17

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. PU Lnd 1950, pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zámek v Mělníku

    Položka č.: 189337

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:11

    litografie, 1970, 30,5 x 25,7 cm, sign. PD Javorský 70, 59/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Klaun

    Položka č.: 139097

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:10

    litografie, 25 x 19 cm, sign. DU Hořánek 82, 76/123, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • L. Hoffmanová

    Položka č.: 189322

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:09

    litografie, 1999, 49,2 x 32,2 cm, sign. PD L. Hoffmanová 99, 5/20, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Veronika Havelková

    Bambulovníci

    Položka č.: 189324

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:07

    litografie, 2001, 32,6 x 27 cm, sign. PD Veronika Havelková 2001, 18/22, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Kateřina Filipiová

    Páv

    Položka č.: 111278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:05

    litografie, 2000, 30,1 x 34,4 cm, sign. PD Filipiová 2000, 8/27, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Číhal

    Smog

    Položka č.: 201878

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:04

    akvatel, tužka, papír, 2004, 29,6 x 42 cm, sign. LD Číhal 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Číhal

    Sochař Příroda - cyklus Samorosty

    Položka č.: 201879

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:03

    6x akvarel, tužka, papír, 1x tužka, papír, 2004, 29,6 x 21 - 42 x 29,7 cm, vše sign. LD Čí 04, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 160 CZK (6 €)